brak logo

P.P.W Araj

Kąty Wrocławskie

Opinie o P.P.W Araj

anonim 2011-07-05 16:33
Odradzam szczególnie produkcję . Przełożeni bez najmniejszej wiedzy i doświadczenia . O jakiejkolwiek ścieżce kariery zapomnij , jeśli nie jesteś członkiem rodziny . Podczas awansu liczy się przedewszystkim nazwisko cioci i wujka . Pracowników fizyznych traktuje się po prostu jak śmieci , nic Ci się nie należy i nie masz głosu , bo kolesi i rodzinki nie przeskoczysz . Ładnie to wszystko wygląda z zewnątrz ale jak trafisz do środka to obrót o 180 stopni.
italianointervento003 2013-11-12 21:02
Ile w tej firmie można zarobić na stanowisku konstruktora, o ile tam takie są ? Rozumiem że na awans po kilku latach pracy nie ma co liczyć ?
lisek 2016-04-22 18:58
Awans podejrzewam,że jest możliwy, przecież pracują tam pracownicy ktorzy sa zatrudnieni juz kilka lat wiec i awansowali pewnie.
1
john rambo 2017-02-03 14:54
anonim - nie wyszedł Ci awans i wylewasz jad na forum.
Ja nie jestem spoza rodziny a udało mi się wejść wysoko i została mi przedstawiona normalna ścieżka kariery i znam co najmniej kilka takich osób jak ja.

Po prostu trzeba ciężko pracować, a firma jak firma. Ma swoje "zady i walety" jak to mówią.
2
Zostaw swoją opinię o P.P.W Araj - Kąty Wrocławskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.W Araj