Opinie o P.P.W Araj w Kąty Wrocławskie

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie P.P.W Araj . Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.P.W Araj o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.W Araj w Kąty Wrocławskie

Marcel Nowy wpis

A ciężko u Was dostać awans ?

john rambo Nowy wpis

anonim - nie wyszedł Ci awans i wylewasz jad na forum. Ja nie jestem spoza rodziny a udało mi się wejść wysoko i została mi przedstawiona normalna ścieżka kariery i znam co najmniej kilka takich osób jak ja. Po prostu trzeba ciężko pracować, a firma jak firma. Ma swoje "zady i walety" jak to mówią.

lisek Nowy wpis

Awans podejrzewam,że jest możliwy, przecież pracują tam pracownicy ktorzy sa zatrudnieni juz kilka lat wiec i awansowali pewnie.

italianointervento003 Nowy wpis

Ile w tej firmie można zarobić na stanowisku konstruktora, o ile tam takie są ? Rozumiem że na awans po kilku latach pracy nie ma co liczyć ?

logo firmy KIEROWCA C+E (m / k) PL
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
logo firmy Elektromechanik pojazdów użytkowych
Kąty Wrocławskie
EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.
logo firmy Lakiernik-finalny/ hydrodynamika /Śruciarz-piaskarz /Pomocnik lakiernika inne
Firma Usługowa "Daga" Jan Kozioł

Odradzam szczególnie produkcję . Przełożeni bez najmniejszej wiedzy i doświadczenia . O jakiejkolwiek ścieżce kariery zapomnij , jeśli nie jesteś członkiem rodziny . Podczas awansu liczy się przedewszystkim nazwisko cioci i wujka . Pracowników fizyznych traktuje się po prostu jak śmieci , nic Ci się nie należy i nie masz głosu , bo kolesi i rodzinki nie przeskoczysz . Ładnie to wszystko wygląda z zewnątrz ale jak trafisz do środka to obrót o 180 stopni.

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.W Araj - Kąty Wrocławskie

P.P.W Araj