Opinie o Edus Media w Piastów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Edus Media. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Edus Media o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Edus Media w Piastów

Sług Nowy wpis

Wiesz co nie posiadają faktycznie, ale wiadomo, że nie jest to najpilniejsza rzecz na świecie, przynajmniej tak mi się wydaje, ale no co powiedziec, co zrobić, takie rzeczy nie są potrzebne gdy rotacja mała

Vovik Nowy wpis

Edus Media z Piastowa nie posiadają swojej strony internetowej ale za to są oferty pracy, które też nie są bliżej określone. Może ktoś u nich pracuje i mógłby powiedzieć czym zatrudniona osoba będzie się zajmować ? Jakie są cele firmy i czym się ona bliżej zajmuje ? Ciężko mi cokolwiek znaleźć na ich temat.

marzenka Nowy wpis

dziwna sprawa @diego jeśli nie okreslili stanowsika to tak naprawde nie wiesz kim bedziesz? Raczej w tytule takiego ogłoszenia już jest już zawarta informacja o samy stanowisku. Ale z tego co napisałeś - po tych obowiązkach to widze, że jednak jest to coś ze sprzedażą, handlowcem związanego jak dla mnie.

diego Nowy wpis

Znalazłem ostatnio w sieci ofertę pracy do Edus Media. Nie określili bliżej stanowiska na jakie pracownika szukali, ale podali przynajmniej zakres obowiązków: • pozyskiwanie klientów • utrzymywanie stałych relacji z dotychczasowymi klientami • prezentacja produktów firmy • raportowanie swojej pracy

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Edus Media? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
franc

Czyli jak mniemam nalezy uznac, że firma Edus Media zakończyła swoja działalność, najzwyczajniej w świecie ich usługi przestały być rentowne i zrobili to raczej po cichu, gdyż w Internecie nie ma nawet wzmianki o upadłości. Szkoda trochę, bowiem starsze komentarze na ich temat nie należały chyba do najgorszych.

lucho

i masz chyba rację @mikołaj, bo Edus Media nie skończyłoby swojej działalności internetowej bez powodu

sasiad

od dluzszego czasu nic sie w ich ex siedzibie nie dzieje raz z miesiac temu byl zlot fordzików na kilka godzin zabrali przed wlascicielem budynku co sie dalo i dluuuuuga z tego co wiem rowniez za lokal nie zaplacili nawet zlotowki po sasiedzku mialem z nimi wspolpracowac i podsylac Klientow mojej firmy na warunkach niby dobrych ale jak widac na szczescie wspolpracy nie zaczalem bo bym wielu Klientow stracil :)

Podobno sprzedali firmę z długami tylko nie wiadomo komu i czy ten ktoś w ogóle istnieje.

MIŚ

Pracowałem w firmie Edus Media osobiście nie polecam Chyba że ktoś ma za dużo wolnego czasu i pieniędzy! Organizacja zero. W firmie pracowałem początkiem 2010r i z pełną odpowiedzialnością stwierdzam że żałuje że zacząłem w niej pracować. Do dnia dzisiejszego jestem PH i ciągle awansuje wyrabiam wszystkie plany zadaniowe Jestem liderem w swojej firmie wiec znam się na handlu. Kto będzie pracował w Edus Media sam się przekona na własnej skórze. O każdej firmie są tylko negatywne opinie ale Edus Media to naprawdę stara czasu i wasze koszta:)

elamak

Jak można się z Wami (chodzi mi o poszkodowanych przez firmę edusmedia) skontaktować? Proszę o info na email'a (usunięte przez administratora) Też do nich należę.

robcio

Co masz na myśli "czysty teren"? Czyli przenieśli firmę i działają pod innym adresem czy ukrywają się? Wynieśli się z Piastowa?

robcio

Czy ktoś wie co się z nimi stało? Naprawdę zamknęli firmę?

Anty-Edus

Podpisuje sie pod wszystkimi powyzszymi wypowiedziami. Mi na szczescie udalo sie odzyskac wszystkie swoje pieniadze. Zycze, zeby Panstwu tez sie udalo!!!

Darek

Witam wszystkich oszukanych przez FIRMĘ UDUŚ EDUSMEDIA!!!!!!!!! JA zapłaciłem za 2 tablice ECON dostałem tylko jedną - nikt w tej firmie już nie odbiera telefonów nie mogę doprosić się nawet o zwrot pieniędzy. (usunięte przez administratora)

tedii

też bylem pracownikiem tej firmy i niestety nie mogę nic o niej dobrego powiedzieć!Strata czasu inieodzyskanych pieniędzy.Brak zawodowych kompetencji u waścicieli i jakieś dziwne uklady tam panują.Prawie jak w przedszkolu.Nie wiem I... czego ty tam możesz dobrego doświadczać,chyba że pan prezes cię tak mocno doświadcza,trudno tego nie zauważyć,że jesteś z nim w jakiejś co najmniej dziwnej komitywie?????

Były pracownik lub obecny bo nie wiem co robić

Od trzech miesięcy nie zapłacili ani grosza pieniążków... CO mam robić? Nie odbierają telefonów ani nie można sie z nimi skontaktować. (usunięte przez administratora). Lepiej nie mieć nic wspólnego z nimi nawet nie mogę się doprosić żeby mnie zdjęli z ich strony: www.edusmedia.pl nie chcę być ich pracownikiem i miejsce na ich stronie mnie po prostu obraża. Ponadto załatwiłem zamówienie dla firmy - szkoła przelała pieniądze na ich konto a towaru ani pieniędzy ta szkoła nie dostała. A ja mam zjebaną opinię w całym mieście bo wiecie że dyrektorzy zaraz między sobą to zaraz opowiedzą. Ostrzegam przed pracą w tej firmia a jeszcze bardzie ostrzegam przed załatwianiem zamówień dla tej firmy bo będzie duży problem!!!

Czesc zgadzam sie z wiekszoscia, Edus Media ma powazne braki w organizacji prawidlowo funkcjonujacej firmy. Informacje i raport sklada sie do trzech osob czyli wychodzi na to ze w firmie nie ma przebiegu informacji. Dziewczyny od ofert trzeba jednak pochwalic staraja sie jak moga jednaze nie zawsze wykonuja to tak jak zyczy sobie klient za naszym posrednictwem. Pan (usunięte przez administratora) to najwiekszy zgrywus jakiego kiedykolwiek spotkalam, zawracanie d..y. Cala firma powinna miec duzy potencjal bo dzialalnosc jaka oferuje jest na poziomie duzego zbytu natomiast nie sz wewnetrznie zorganizowani i zamiast pomagac swoim przedstawicielom niestety przeszkadzaja. PS. Ich katalogi bez cenowe to najwieksza porazka, jak szybko tego nie zmienia to wielu klientow z poza mazowieckiego umknie im kolo nosa. Niestety pracujac dla Edus media tego doswiadczylam zamiast zarobic bylam tylko pouczana przez potencjalnego klienta ze w dzisiejszych czasach tak nie moze byc. Klient chce czarno na bialym ile co kosztuje teraz natychmiast a nie za dwa dni jak oferta sie zrobi. Przemysl zanim podpiszesz umowe bo musisz sprzedac zeby zarobic i jeszcze od Ciebie zadaja i oczekuja!!!

dave

Kiepska firma. Słabo zorganizowana. Kierownictwo nawet nie wie z kim podpisuje umowy i co na nich jest. Jednym słowem: firma- prowizorka.

Iwa

Nie, nie jestem i nie mam nic wspólnego z właścicielami... Widocznie mam szczęście, bo mnie nic złego nie spotkało w Edus Media:) Może jestem dobrym sprzedawcą i o mnie dbają:)

aga

Najwyraźniej wlascicele sie zmowili i jednego dnia nawet w podobnych godiznach pozytywy sobie wystawili :)

Zostaw merytoryczną opinię o Edus Media - Piastów

Edus Media