Opinie o Warszawskie Centrum Expo Xxi Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Warszawskie Centrum Expo Xxi Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Warszawskie Centrum Expo Xxi Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi marketingowe - organizacja i obsługa imprez

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Warszawskie Centrum Expo Xxi Sp. z o.o. w Warszawa

Emil Nowy wpis

Makabra nie polecam organizatorzy pojęcia o targach nie mają wchodzę z pieskiem a tu stop zero info na temat czterech łapek żenada targi.

Dominika Nowy wpis

Witam ,czy ktoś może udzielić aktualnych informacji na temat umowy jaką oferuje firma Warszawskie Centrum Expo Xxi Sp. z o.o.? Czy jest szansa na umowę o pracę czy umowę zlecenie? Jestem na etapie poszukiwania nowej pracy i ta informacja bardzo by mi pomogła.

bobi Nowy wpis

nie polecam pracy w Warszawskim Centrum Expo słabo płacą wykorzystują ludzi

Jakub Nowy wpis
@bobi

@bobi, możesz sprecyzować na czym polega to wykorzystywanie ludzi? Powiedz proszę więcej na ten temat.

er

A wiecie czy wypłata jest u nich terminowa? Ta kwestia mnie najbardziej interesuje. Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Warszawskie Centrum Expo Xxi Sp. z o.o. na stanowisko Elektryk bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Ian

I tak i nie... długo szukali nowego dyrektora sprzedaży i niebawem nastąpi zmiana, stare żegna i wita nowe! z samego stadionu:) oby święto tym razem potrwało dłużej. szkoda ludzi, kto nie przyklaśnie królowej, adieu!

janek_milek

Problemem Expo są ceny. Nawet najlepszy sprzedawca nie sprzeda produktu który jest droższy od konkurencji. Organizacja imprezy na tych halach wiąże się z tym ze trzeba zapłacić bajońskie sumy dla Expo za wynajem powierzchni ale również skorzystać z firm które nam posprzątają, złożą stanowiska, rozpakują towar, dadzą nagłośnienie i jedzenie itd. A te firmy tez są drogie bo żeby być obecnym na tej hali to muszą odprowadzić odpowiedni procent od umowy. Błędne kolo. Ale winny sprzedawca. To tak jakby sprzedawać nowy samochód na allegro za 2x większe pieniądze niż stoi w salonie.

asd
@janek_milek

hmmm... to jakim cudem sprzedają się Bentleye, Maserati czy Rols Roylse ? Jak ktoś chce tanio to jest parę miejsc za darmo albo za pół darmo. Podpowiem : Ptak nadarzyn, Stadion, MTPolska, ATM , acha, jeszcze jest niezła stodoła pod grójcem - taniooo !

rafi

A teraz to już nawet na stronie nie pokazują kogo w dziale sprzedaży mają. Ale za to jest znany z imienia, nazwiska oraz zdjęcia dział usług oraz zarząd... A sprzedaż lekko tajemnicza - czyżby dział widmo czy też nie nadążają z publikowaniem zmian ???

mm

Wieczna rotacja obslugi. Duzy minus za obsluge klieta...

cały czas rotacje w dziale sprzedaży ... klient co chwila jest obsługiwany przez innego handlowca, co zdąży się poznać z kolejnym to tego też za chwilę nie ma. Od 2 lat przewinęło się tam chyba z 15 nowych osób

Słowik

Nie 15, tylko najwyżej 6 i w sumie dobrze ujęte, że przewinęlo się.... Handlowcy tacy jak ci, co odchodzą chyba i tak nigdzie nie sprawdzą się jako handlowcy. Nie potrafią sprzedawać i frustruje ich to właśnie najbardziej - chyba pomylili branże. Nie potrafią jednak przyznać się do własnych błędów. Spytajcie raczej tych co zostali i otrzymują sowite bonusy czy też są tacy sfrustrowani jak autor wpisu, na który odpowiadam teraz. Coś mi się wydaje, że chyba właśnie nie podołał (a).

@Słowik

przecież wiesz tajemniczy słowiku, a może raczej "życzliwy słowiku" :), że zdecydowanie więcej, więc nie licytuj się ...a wiesz dlatego, że jak wynika z twoich wpisów wiesz dużo o firmie i dasz się za nią pokroić, zatem zagadka rozwiązana ... I nie pisz do każdego kto śmie rzucić najmniejsze słowo krytyki na firmę, że jest sfrustrowany, leje żółć gdzie popadanie, że pisze bzdury, bo z wiadomych względów jesteś nieobiektywna ... A może jestem jednym z waszych klientów, który tylko stwierdził fakt, że często zmieniają się handlowcy, a tu od razu taki atak !!!. Może nie warto, aż tak się tłumaczyć i odpowiadać na każdy wpis ???

Zyczliwa

Po raz kolejny zmienił sie cały dział sprzedaży. Kto ma rozum odchodzi, reszta która nie podda się "rodzinnemu systemowi zarządzania" jest zwalniana.

gość
@Zyczliwa

jesteś źle poinformowana bo to nieprawda! taka widać natura człowieka, któremu jak w życiu nie idzie to leje żółć gdzie popadnie. Nie wiem komu jesteś "życzliwa" bo chyba tylko swojej niedoli. Jeśli pracujesz w sprzedaży = sprzedajesz, jeśli nie - szukaj innej profesji. proste i jasne w każdej firmie!

Deko

Witam, jestem projektantem stoisk targowych i szukam informacji o EXPO XX1 czy wie ktoś jakie tam są warunki i stawki?

Mstasz

Jak obecnie wygląda sytuacja w WC Expo? Nadal te same problemy finansowe, bo ostatnio coraz częściej się o nich słyszy.

slowik

Przecież to same bzdury i szkoda czasu na czytanie nawet. Ponad 50% pracowników EXPO XXI to kobiety, łącznie z Prezesem firmy i wszystkie traktowane są z najwyższym szacunkiem. Dodatkowe przywileje (elastyczny czas pracy) zapewniane są wszystkim młodym mamom. Wszystkie panie wróciły z urlopów macierzyńskich i zostały w EXPO, więc chyba z tym pomiataniem tak nie do końca....

siwiec
@slowik

I zrobiło to z przytupem za darmo!!!

y

Pomiataja kobietami

benia

Tam podobno nie tylko zarząd leci w kulki, ale i gl ksi egowa chytra li sica. Szczerze nieee polecam..

x

sama prawda. na rozmowach du zo obiecuj a w kwestii bonusow, potem zawsze znajdzie sie powod zeby ich nie wyplacic, z czapy oskarzaja cie o doprowadzenie do strat w firmie tak abys nie domagal sie bonusu.

słowik
@x

Coś mi się wydaje, że mylicie Państwo wszystko, co jest do pomylenia. EXPO XXI od lat jest chyba jednym z lepszych pracodawców jesli chodzi o regularne wypłacanie pensji i bonsuów właśnie. Nie zdarzyło się, aby ktoś z pracowników, jesli dopełnił swoich zobowiązań (wszystkie osoby podpisują dokumenty, które są honorowane) nie otrzymał czegokolwiek. Być może pomylił pan firmy, których takie działania dotyczą....

ołoszenie o pracę chyba nadal aktualne.. ,a jak warunki finansowe ? może rekompensują wspomniane niedogodności..

slowik

Obecnie EXPO XXI poszukuje dobrej osoby sprzedażowej do działu handlowego na stanowisko Sales Menedżera. Płynny angielski jest konieczny.

Anonimowy anonim

Czyżby Pani (usunięte przez administratora) odpowiadała na zarzuty? Żenada.... Firma zewnętrzna? Ciekawe która? SV? Świetny wybór...

słowik
@Anonimowy anonim

Żenadą jest to, że ktokowliek chce w kulturalny sposób sprostować bzdury, o jakich pan pisze?

abc

why ?

życzliwy

...i znowu nietrafione przynajmniej w przypadku EXPO XXI, które zawsze szanowało ludzi. Być może ci, co odeszli, sie nie nadawali i lubili wyłącznie wygodne życie bez własnego wysiłku. Z firmy nie odeszło 8 osób - trzeba byc precyzyjnym, jak sie tak dużo podłsuchało na korytarzach czy w innych miejscach: 3 zostały zwolnione za brak wyników, a 1 odeszła, bo przeiwdywała może brak wyników - wg mnie zawsze najwiecej gadają ci, ktorzy niewiele robią

Zostaw merytoryczną opinię o Warszawskie Centrum Expo Xxi Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Warszawskie Centrum Expo Xxi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Warszawskie Centrum Expo Xxi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Warszawskie Centrum Expo Xxi Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 98 ocen.
  • Prądzyńskiego 12/14
    01-222 Warszawa

Warszawskie Centrum Expo Xxi Sp. z o.o.