Warszawskie Centrum Expo XXI

Opinie o Warszawskie Centrum Expo XXI

D-day 2012-04-28 12:17:06
W przeciągu ok 6 miesięcy zrobiłem dla Expo XXI kilka projektów, które są już wdrożone, za które nie dostałem wynagrodzenia. Zarząd tłumaczy to brakiem pieniędzy. Przypomnę tu, że firma jest współorganizatorem Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2012, wiec śmieszy argument braku pieniędzy.

Moja rada, żądaj zapłaty z góry.
były pracownik 2013-01-30 20:54:49
Ostrzeżenie!
Celem mojego postu jest OSTRZEŻENIE wszystkich kandydatów, którzy będą chcieli aplikować do tej grupy (Sapphire Group), czyli Expo XXI, Sapphire Ventures, BBM. Dlaczego?
- Firma przestała zatrudniać na umowę o pracę, tylko samozatrudnienie. Spotkało to regularnych pracowników - mieli wybór: założyć firmy, albo pożegnać się (firma nie zwraca kosztów ZUS'u).
- Od premii uznaniowej odliczana jest najpierw wypłata za cały okres, z którego jest liczona premia (sic!), czyli w każdym przepracowanym miesiącu firma niejako "pożycza" wypłatę, którą później trzeba oddać.
- Zmieniające się warunki pracy bez porozumienia, łącznie z tym dla kogo jesteście zatrudnieni.
- UWAGA! Firma nie płaci, zwłaszcza osobom, z którymi zakończyła współpracę.
- Międzynarodowy "management" z polskim mecenasem to brak zdefiniowanych R&R, odpowiedzialność rozmywa się, najczęściej na pracowników najniższego szczebla.
- Od czerwca 2012 z firmy odeszło 8 osób! W tym jedna po przepracowaniu niecałego tygodnia już złożyła wypowiedzenie.
Przestrzegam przede wszystkim przed skrajnymi manipulacjami, które osoby zarządzające praktykują cały czas.
Bardzo smutne doświadczenie. Wspominam to z ogromną dozą goryczy.
xxx 2013-01-30 21:11:10
Jakby tego jeszcze było mało, "największe centrum wystawiennicze" nie ma osoby odpowiedzialnej za PR i Marketing od ponad roku!!!
BTW, dziwnym trafem nie może znaleźć. LOL.
Sales Manager ma ich zastąpić, tylko popatrzcie: "współudział przy realizacji działań marketingowych i PR"
B2B 2013-02-01 17:35:23
Beware from this devil company. EXPO XXI is the worst company I've ever had to do with.
życzliwy 2013-02-04 20:12:04
wiele firm nie ma marketingowca i PR i zleca to na zewnątrz więc to akurat nie jest argument trafny.
Pracownicy sprzedaży mogą decydować o niektórych działaniach marketingowych - też fajnie bo to demokracja.i wolność słowa, a mają też swiadomośc udziału w tym co im potrzebne
Nie widzę powodów do zmartwień akurat tutaj.
życzliwy 2013-02-04 20:19:27
...i znowu nietrafione przynajmniej w przypadku EXPO XXI, które zawsze szanowało ludzi. Być może ci, co odeszli, sie nie nadawali i lubili wyłącznie wygodne życie bez własnego wysiłku.
Z firmy nie odeszło 8 osób - trzeba byc precyzyjnym, jak sie tak dużo podłsuchało na korytarzach czy w innych miejscach: 3 zostały zwolnione za brak wyników, a 1 odeszła, bo przeiwdywała może brak wyników - wg mnie zawsze najwiecej gadają ci, ktorzy niewiele robią
abc 2013-02-05 23:33:39
why ?
Anonimowy anonim 2013-02-06 09:53:29
Czyżby Pani (usunięte przez administratora) odpowiadała na zarzuty? Żenada....

Firma zewnętrzna? Ciekawe która? SV? Świetny wybór...
anonim 2013-02-06 22:33:49
ołoszenie o pracę chyba nadal aktualne.. ,a jak warunki finansowe ? może rekompensują wspomniane niedogodności..
x 2013-02-07 20:27:27
sama prawda. na rozmowach du zo obiecuj a w kwestii bonusow, potem zawsze znajdzie sie powod zeby ich nie wyplacic, z czapy oskarzaja cie o doprowadzenie do strat w firmie tak abys nie domagal sie bonusu.
benia 2013-02-08 00:20:57
Tam podobno nie tylko zarząd leci w kulki, ale i gl ksi egowa chytra li sica. Szczerze nieee polecam..
y 2013-03-03 10:27:10
Pomiataja kobietami
Mstasz 2014-04-12 08:22:06
Jak obecnie wygląda sytuacja w WC Expo? Nadal te same problemy finansowe, bo ostatnio coraz częściej się o nich słyszy.
słowik 2014-05-23 15:06:20
Coś mi się wydaje, że mylicie Państwo wszystko, co jest do pomylenia. EXPO XXI od lat jest chyba jednym z lepszych pracodawców jesli chodzi o regularne wypłacanie pensji i bonsuów właśnie. Nie zdarzyło się, aby ktoś z pracowników, jesli dopełnił swoich zobowiązań (wszystkie osoby podpisują dokumenty, które są honorowane) nie otrzymał czegokolwiek. Być może pomylił pan firmy, których takie działania dotyczą....
słowik 2014-05-23 15:09:55
Żenadą jest to, że ktokowliek chce w kulturalny sposób sprostować bzdury, o jakich pan pisze?
słowik 2014-05-23 15:11:46
Ciekawe, o jakie projekty chodzi?????
EXPO XXI z pewnością nie było współorganizatorem EURO 2012 - było lokalizacją wybraną przez UEFA na miejsce Międzynarodowego Centrum Nadawczego.
slowik 2014-05-23 15:16:01
Przecież to same bzdury i szkoda czasu na czytanie nawet. Ponad 50% pracowników EXPO XXI to kobiety, łącznie z Prezesem firmy i wszystkie traktowane są z najwyższym szacunkiem. Dodatkowe przywileje (elastyczny czas pracy) zapewniane są wszystkim młodym mamom. Wszystkie panie wróciły z urlopów macierzyńskich i zostały w EXPO, więc chyba z tym pomiataniem tak nie do końca....
slowik 2014-05-23 15:19:25
Obecnie EXPO XXI poszukuje dobrej osoby sprzedażowej do działu handlowego na stanowisko Sales Menedżera. Płynny angielski jest konieczny.
Deko 2014-10-23 15:27:53
Witam, jestem projektantem stoisk targowych i szukam informacji o EXPO XX1 czy wie ktoś jakie tam są warunki i stawki?
Zyczliwa 2014-12-31 08:34:14
Po raz kolejny zmienił sie cały dział sprzedaży. Kto ma rozum odchodzi, reszta która nie podda się "rodzinnemu systemowi zarządzania" jest zwalniana.
gość 2015-01-13 14:07:03
jesteś źle poinformowana bo to nieprawda! taka widać natura człowieka, któremu jak w życiu nie idzie to leje żółć gdzie popadnie. Nie wiem komu jesteś "życzliwa" bo chyba tylko swojej niedoli. Jeśli pracujesz w sprzedaży = sprzedajesz, jeśli nie - szukaj innej profesji. proste i jasne w każdej firmie!
Ja 2015-04-27 16:44:24
cały czas rotacje w dziale sprzedaży ... klient co chwila jest obsługiwany przez innego handlowca, co zdąży się poznać z kolejnym to tego też za chwilę nie ma. Od 2 lat przewinęło się tam chyba z 15 nowych osób
Słowik 2015-05-02 20:31:58
Nie 15, tylko najwyżej 6 i w sumie dobrze ujęte, że przewinęlo się....
Handlowcy tacy jak ci, co odchodzą chyba i tak nigdzie nie sprawdzą się jako handlowcy. Nie potrafią sprzedawać i frustruje ich to właśnie najbardziej - chyba pomylili branże. Nie potrafią jednak przyznać się do własnych błędów. Spytajcie raczej tych co zostali i otrzymują sowite bonusy czy też są tacy sfrustrowani jak autor wpisu, na który odpowiadam teraz. Coś mi się wydaje, że chyba właśnie nie podołał (a).
ja 2015-05-04 10:56:48
przecież wiesz tajemniczy słowiku, a może raczej "życzliwy słowiku" :), że zdecydowanie więcej, więc nie licytuj się ...a wiesz dlatego, że jak wynika z twoich wpisów wiesz dużo o firmie i dasz się za nią pokroić, zatem zagadka rozwiązana ... I nie pisz do każdego kto śmie rzucić najmniejsze słowo krytyki na firmę, że jest sfrustrowany, leje żółć gdzie popadanie, że pisze bzdury, bo z wiadomych względów jesteś nieobiektywna ... A może jestem jednym z waszych klientów, który tylko stwierdził fakt, że często zmieniają się handlowcy, a tu od razu taki atak !!!. Może nie warto, aż tak się tłumaczyć i odpowiadać na każdy wpis ???
mm 2015-08-06 17:40:19
Wieczna rotacja obslugi. Duzy minus za obsluge klieta...
rafi 2015-10-19 11:26:50
A teraz to już nawet na stronie nie pokazują kogo w dziale sprzedaży mają. Ale za to jest znany z imienia, nazwiska oraz zdjęcia dział usług oraz zarząd... A sprzedaż lekko tajemnicza - czyżby dział widmo czy też nie nadążają z publikowaniem zmian ???
janek_milek 2016-03-09 16:55:41
Problemem Expo są ceny. Nawet najlepszy sprzedawca nie sprzeda produktu który jest droższy od konkurencji. Organizacja imprezy na tych halach wiąże się z tym ze trzeba zapłacić bajońskie sumy dla Expo za wynajem powierzchni ale również skorzystać z firm które nam posprzątają, złożą stanowiska, rozpakują towar, dadzą nagłośnienie i jedzenie itd. A te firmy tez są drogie bo żeby być obecnym na tej hali to muszą odprowadzić odpowiedni procent od umowy. Błędne kolo. Ale winny sprzedawca. To tak jakby sprzedawać nowy samochód na allegro za 2x większe pieniądze niż stoi w salonie.
siwiec 2016-03-09 17:42:49
I zrobiło to z przytupem za darmo!!!
Ian 2016-08-24 10:44:39
I tak i nie... długo szukali nowego dyrektora sprzedaży i niebawem nastąpi zmiana, stare żegna i wita nowe! z samego stadionu:) oby święto tym razem potrwało dłużej. szkoda ludzi, kto nie przyklaśnie królowej, adieu!
asd 2016-09-18 11:39:36
hmmm... to jakim cudem sprzedają się Bentleye, Maserati czy Rols Roylse ? Jak ktoś chce tanio to jest parę miejsc za darmo albo za pół darmo. Podpowiem : Ptak nadarzyn, Stadion, MTPolska, ATM , acha, jeszcze jest niezła stodoła pod grójcem - taniooo !
er 2016-10-09 21:26:39
A wiecie czy wypłata jest u nich terminowa? Ta kwestia mnie najbardziej interesuje. Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.
Zostaw swoją opinię o Warszawskie Centrum Expo XXI - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Warszawskie Centrum Expo XXI