logo embiq sp. z o.o.

embiq sp. z o.o.

Lublin

Opinie o embiq sp. z o.o.

szczka 2015-10-22 00:57:35
Hej, proszę podpowiedzcie mi czy firma w chwili obecnej będzie prowadziła jakieś akcje rekrutacyjne, czy na chwilę obecną zostaje to zawieszone i nie wiadomo co kiedy i jak ? Słyszałem, że firma na lokalnym rynku daje radę, ale jeżeli miałaby się mierzyć z największymi graczami w kraju to mogłaby nie dać rady, co mnie trochę dziwi.
Embiq Sp. z o.o. 2015-10-22 09:27:30
Witaj! Jesteśmy otwarci na zatrudnianie nowych pracowników. Aplikacje można przesyłać na adres: rekrutacja@embiq.com. Każdy musi jednak pozytywnie przejść proces rekrutacyjny, obejmujący zarówno rozmowę, jak i praktyczne zadanie do wykonania.
Co do naszej pozycji na rynku – to zapewniamy, że mamy powody do zadowolenia :)
Pozdrawiamy!
1
Mariusz 2015-12-10 03:45:30
@Embiq Sp. z.o.o. a na jakie stanowiska poszukujecie obecnie osób? Widziałem, że ostatnia wasza oferta dotyczyła programisty java i właśnie na takiej posadzie chciałbym u Państwa pracować. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam!
Maniek 2016-04-21 10:53:12
Wiecie co, mam wrażenie, że warto spróbować tutaj swoich sił, bardzo fajna rzecz, polecam próbować się dostać
Zostaw swoją opinię o embiq sp. z o.o. - Lublin
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie embiq sp. z o.o.