Econnect4u Sebastian Haja

Czeladź

Opinie o Econnect4u Sebastian Haja

Marek Wertyk 2015-01-13 11:04
Współpracujemy z firmą Econnect4you od jakiegoś czasu i śmiało możemy polecić usługi tej agencji. Ze względu na specyfikę pracy naszej firmy dokonujemy częstych zmian na stronie internetowej, pracownicy econnect zawsze służą wsparciem w tym temacie. Szczerze polecam. MW.
zasmucona 2017-08-23 16:36
cóż. Pracowałam tam. Umowa tylko na najniższą krajową. ..reszta pod stołem. Najlepiej to prezes płaciłby tyle co nic i to z umową o dzieło lub zlecenie. Oszczędzają na wszystkim. Pracownik jest narzędziem nie partnerem. Narzędziem do robienia kasy na furę prezesa. Pensje żałosne w porównaniu z branżą. Projekty byle jakie. Idealne miejsce na przeczekanie by znaleźć sobie coś lepszego. To co się tam ostatnio wyrabia to jest jedna wielka parodia. Jednym słowem to kolejny januszex na mapie naszego pięknego kraju.
Zostaw swoją opinię o Econnect4u Sebastian Haja - Czeladź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Econnect4u Sebastian Haja