Automintel Krzysztof Klepadło

Łęczyca

Opinie o Automintel Krzysztof Klepadło

nie pracowałem 2013-12-12 00:58:59
Mała firma szuka pracowników a wymagania kosmiczne! Doświadczenie w automatyce, uprawnienia elektryczne, mobilność, wyjazdy po całej Polsce i za granicę a pracy na miejscu ZERO! Nie wspominam o stanowisku "programista" bo takich wymagań to nawet w ABB nie mają!
Mateusz Sobieracki 2015-07-20 14:02:44
Robiłem projekt dla pana Klepadło, ale praca o tyle trudna, że to on wybiera język programowania. Programista nie ma swobody działania, choć o wiele szybciej bym to napisał w innym języku.
Drugą trudnością jest czas na napisanie programu. Zdarzało się, że z przyczyn ode mnie niezależnych nie wyrobiłem się w terminie i wtedy pan Klepadło chciał mi zapłacić o wiele mniejsze pieniądze niż wcześniej ustalone. Jeśli chodzi o płacę to nie ma na co narzekać, ale jeśli zaplanujesz sobie, że dostaniesz tyle i tyle za projekt a później się o kilka dni spóźnisz to kasa jest obcinana o połowę, co jest nie do przyjęcia jak się ma na utrzymaniu rodzinę.
Co do wymagań to się zgadzam, że są o wiele wyższe niż w innych firmach tego pokroju!
fajerek 2016-05-20 19:15:07
jak wszedzie, ale w koncu to renomowana firma, nic dziwnego ze biora tylko specjalistow
Adam Sarzynski 2016-08-14 00:30:29
Jesteś z konkurencji, ze takie głupstwa wypisujesz?
Jakie studentki kosmetoloogii? Ponury i szpetny żart. Właściciela znam osobiście i wiem jakie ma wymagania co do pracowników.
Adam Sarzynski 2016-08-14 00:38:20
Jeśli facet zaproponował ci 3000 to znaczy, że nie miałeś pojęcia o programowaniu. Ja miałem propozycję początkową 8-10 tyś więc nie każdy dostaje tyle samo.
Problemem są wyjazdy zagraniczne i zakaz pracy dla konkurencji na umowie na co się nie zgodziłem, bo obecnie zarobię mniej, ale za to jestem panem sam dla siebie.
Zostaw swoją opinię o Automintel Krzysztof Klepadło - Łęczyca
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Automintel Krzysztof Klepadło