Projekt-Delta S.C. Irena i Zbigniew Srebniak

Wrocław

Opinie o Projekt-Delta S.C. Irena i Zbigniew Srebniak

admin 2015-08-17 11:18
Jakie istnieją możliwości rozwoju pracownika w firmie Projekt-Delta S.C. Irena i Zbigniew Srebniak? Wypowiedz się na naszym forum.
Piotr O. 2017-01-27 13:32
Kurnik, płaca 1345 netto
Mariusz Z. 2017-02-15 08:46
fajnie się pracowało, luźna atmosfera, srednia płaca 2600 netto. gdyby nie to, że przeszedłem na własną działalność to z chęcią dalej bym tam pracował
Natasza 2017-06-27 13:32
Bylam na rozmowie w tym corpo. Pierwsze wrazenie wow, dwoch przystojniakow w biurze i ich dyro...
Zostalam oprowadzona po obejsciu a tam sami nie grzeczni chlopcy. I to koniec milego. Brak prysznicu, a kobieta potrzebuje. Kraty w oknach jak za kare. Syf straszny. I do tego zarobki małe.
Borys 2017-06-30 13:01
Mialem przyjemność robic w tej firmie. Wspominam ten czas bardzo milo. Bardzo luzna atmosfera, nie raz człowiek byl zmęczony po weekendzie to odespał do poludnia. Blisko galeria na Krakowskiej to zawsze mozna wyjść i ustrzelic jakas okazje.
Zarobki marne ale malo kto placi za drzemki i lezakowanie. Ale za to system premii byl potężny.
Ogólnie polecam.
A warunki jak w kopalni, wszędzie unoszący sie toner, można ubierac maseczki to plus. Ale inyak człowiek wychodzi brudny bo brak prysznica.
sreberko 2017-07-06 12:31
kiedy byłaś na rozmowie ??
Natasza 2017-07-10 10:26
Bylam kolo 20, późnym popołudniem.
Hugo 2017-07-13 09:19
Część wynagrodzenia pod stołem, coś dla PIP-u.
Bolek 2017-07-18 18:22
Widzę że są oferty pracy do tej firmy musi być tam nie wesoło skoro taka rotacja jak na kasie w biedronce ...
Wódz 2017-07-19 19:34
Pracowałem w tej firmie do niedawna ale zostałem zwolniony
to co się tam dzieje to brak słów jeden wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Pracowało nas nie wielu na produkcji i magazynie cztery osoby i dwoje pseudo managerów którzy uważają się za Bogów i sami tą firmę prowadzą a my się nie liczyliśmy !! Nie polecam zarobki jak na fermie drobiu !! a premia poniżej godności człowieka !!
Zostaw swoją opinię o Projekt-Delta S.C. Irena i Zbigniew Srebniak - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Projekt-Delta S.C. Irena i Zbigniew Srebniak