Opinie o Sincom Zbigniew Wachowiec w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Sincom Zbigniew Wachowiec. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Sincom Zbigniew Wachowiec na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - działalność związana z oprogramowaniem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sincom Zbigniew Wachowiec w Jastrzębie-Zdrój

Hanna Nowy wpis

Zastanawiam się czy w takim razie firma pracuje a może zawiesiła działalność skoro jest tu tak cicho?

ja1 Nowy wpis

Aktualna sytuacja jest taka, dwóch pracowników , bardzo niskie pensje.

Tonik Nowy wpis

Czy firma prowadzi swoją działalność? Przestaliście korzystać z forum?

Pedro Nowy wpis

Jakieś informacje o ewentualnej pracy w firmie macie? Dodatki socjalne są?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Sincom Zbigniew Wachowiec? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Pracowników traktuje jak g****, tak samo swoją rodzinę. Każe pracownikom ukrywać, że ma kochankę i kłamać żonie, by ta się niczego nie dowiedziała. Pierze swoje prywatne brudy w firmie sądząc, że nikt tego nie słyszy...a drzwi z dykty są... Pozdrowienia dla pani Marty P. która świetnie czuje się jako szefowa, podczas gdy pani W. siedzi w domu i czeka na męża...

Paweu

A ja słyszałem i to z kilku źródeł, że Jasnet ma wtykę w UMie i to w samym dziale informatyki. Stąd pierwsi wiedzą o rzeczach, o których inni nie wiedzą.

ochnam

Ha, ha... Nie pierwszą kochankę i zapewne nie ostatnią :D

bla
@Paweu

p. W. to były pracownik z Urzędu Miasta więc na pewno układy ma

Leszek

Czy aktualnie firma ma jakieś potrzeby kadrowe? Słyszałem sporo dobrego i mama ochotę aplikować. Możecie cos podpowiedzieć w temacie?

Hanna

Byłeś ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sincom Zbigniew Wachowiec? Jakie pytania usłyszałeś? O jakie stanowisko się ubiegałeś? Podziel się z nami swoimi wrażeniami. Może masz jakieś rady dla przyszłych kandydatów?

tomek

No to skoro panuje u unich dobra atmosfera @mek, to się nie dziwię, że ich oferty pracy są tak popularn. Nie ukrywam, że chętnie bym się załapał, dzięki.

Ktoś prawie tam pracujący

Piszecie że dobrze szef powinien być konkretny i wymagający. Jasne ale szef musi mieć respekt pracowników. A Pan Wachowiec jest po prostu arogancki, chamski, bezczelny i wyzyskuje pracowników. Jak kogoś takiego szanować skoro on sam pomiata wszystkimi? I to nie tylko pracownikami ale i klientami. Miałem do czynienia z tym Panem (na szczęście nie jako pracownik - im współczuję) i nigdy więcej. To facet żyjący we własnym świecie jakieś 20 lat wstecz. Odradzam każdemu! Szczególnie młodym. Tych wyzyskuje najbardziej.

Szakal

Uważam, że szef jest konkretny i wie, czego chce. Prawdopodobnie jest najbardziej wymagającym szefem na świecie i zgadzam się z przedmówcą, że każda praca po tej w Jasnet będzie tylko z górki. Co do romansu z jakąś panią nie wiem, ale słyszałem niejednokrotnie, że emocjonalnie zaanagżował się w związek z niejakim Maćkiem. Ale skoro Biedroń może być prezydentem to i pan W. może być szefem firmy. Nie dajmy się zwariować, świat się zmienia i orientacja nie ma tu nic do rzeczy.

Renka

Również słyszałam że dział informatyki w dość tajemniczy sposób współpracuje z jasnetem. Moja siostra chciała złożyć tam CV ale po tych opiniach zmieniła zdanie.

Największy problem tej firmy to sam właściciel, którego myślenie o biznesie zatrzymało się w latach 90-tych. Poza tym jest bardzo arogancki, a pracowników traktuje przedmiotowo. Nie przestrzega się tu kodeksu pracy w sprawie urlopów, dni wolnych. Na umowach najniższe krajowe lub 1/2 etatu, resztę pieniędzy (jeśli takie są) płaci "pod stołem". Praca również w wybrane soboty na kilka godzin po to, by posprzątać firmę - za to nie płaci, nie można również tych godzin wybrać. Właściciel wymaga dyspozycyjności również po godzinach pracy. Brak narzędzi (telefon, laptop, tablet, samochód itp.), trzeba używać prywatnego sprzętu. Polecam pracę w tej firmie na początku kariery, bo to prawdziwa szkoła życia dla pracownika i kurs na przyszłość: "Jak nie prowadzić biznesu". Po pracy tutaj będzie już tylko z górki.

marc

Nadęty i bezczelny właściciel. Myśli że jest pępkiem świata. Ludzi traktuje jak [usunięte przez moderatora]-płaci marnie. Nie polecam.

były prac

[usunięte przez moderatora] Ludzi traktuje za bydło u siebie na wsi. Słoma z butów mu wystaje a ma się za wielkiego biznesmena. Twórca portalu www.jasnet.pl Portal swoją popularność zyskał dzięki jego ludziom, których wykorzystuje do granic możliwości. NIE POLECAM Z DALA OD TAKICH WIESNIAKÓW!!

Jesteś u niego na etacie czy płacą ci od posta?

Zostaw merytoryczną opinię o Sincom Zbigniew Wachowiec - Jastrzębie-Zdrój

Sincom Zbigniew Wachowiec
1.9/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Jastrzębie-Zdrój

Sincom Zbigniew Wachowiec