MMJ Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

Opinie o MMJ Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

Krzysztof 2014-09-19 00:19:55
Nie polecam
anty mmj 2015-07-16 17:34:23
Firma nieuczciwa tak samo wobec klientów (używanie niedozwolonych klauzul w umowach - sprawa w UOKiK) jak i wobec pracowników...
nie polecam 2016-05-16 23:24:52
W tych ich siedzibie jeden gościu cham nad chamami bezczelny z wielka laska mi odpowiedział po drugie ja się pytam jakim prawem pieniadze które zostały omylkowo przelane na ich konto które łaskawie zostały powrotem po odtraceniu abonamentu który miałam zaplacony .Bo potracili sobie fakturę do przodu od kiedy tak można ? Nie wiem czego oni się bali ze nie zapłacę? A jestem wieloletnim klientem.Brak słów .Mam nadzieje ze nie będę musiała tam nigdy osobiście juz iść . Niesympatyczna obsluga aż się tam nie chce iść i to nie tylko moje zdanie Pozdrawiam Pana jak to przeczyta który przyjmował moja sprawę chetnie bym typowi wygarnela ale mam więcej kultury od niego.
Zostaw swoją opinię o MMJ Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe - Siemianowice Śląskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MMJ Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe