Milenium - IT Mariusz Lemiszka

Rabka-Zdrój

Opinie o Milenium - IT Mariusz Lemiszka

niepodam_co_by_nie_bylo_ze_sie_podlizuje 2011-07-28 08:45:04
szef super, luzna atmosfera, fajni ludzie,
sdfsdfsd 2013-06-25 16:29:12
firma ma siedzibe w krakowie
mcb 2013-12-18 08:08:08
szef niby super i płaci w miarę ,jeżeli 3600 i bycie w domu gościem kogoś zadawala to spoko(na pewno partnerki nie są z tego zadowolone a dzieci mają weekendowych ojców). Niestety wypłaty nie płaci regularnie (zalega-ale wypłaca)
Ogólnie jak na miesięczne bycie na delegacji i pracowanie na polu w mrozie przy kopaniu rowów pod instalację to 3600zł wydaje się być kwotą nie na miejscu .A może pan Lemiszka pokopie rowy i zadowoli się 3600zł i widzeniem żony i dzieci przez 8 dni w miesiącu? Albo pracowanie po 12-15 godz. dziennie tak jak to każe swoim pracownikom, a gdzie tu cokolwiek naprawić coś w domu? bo przecież na fachowca nie stać przy dużej rodzinie i takiej płacy.Tak , tak wiem wszędzie tak jest ale jest to wkurzające że pracodawcy nas tak wykorzystują cholernie wkurzające bo lepiej być singlem i nie mieć rodziny przy takim systemie pracy , po co użerać się non stop z partnerką czy żoną że ona musi wszystko sama a też pracuje.Podsumowując- szef fajny,płacący wypłaty chociaż nie w terminie i tak jak każdy szef wykorzystujący pracowników. Tyle.
jack 2013-12-28 20:45:50
Szef spoko ale z placa to przesadza bo jest zbyt niska ( 3600 ) w stosunku do tego ile czasu poswieca sie na prace i jest sie ciagle na delegacji.
Współpracownik życzliwy 2016-10-11 19:54:49
Podobno otwierają siedzibę we Wrocławiu i Warszawie. Cos im zatrudniło z napisana aplikacja fo zarządzania powiązanego z serwerem gdxie udostępniają dokumentacje. Plotka głosi ze jakiś duży koncern energetyczny położył na tym łapę i pare baniek wpada Panu Lemiszce śle to mega tajemnica Podobno zamówione Maseratti na kwiecień ma byc.
Maja 2016-10-11 20:00:12
Nie wiem czy to prawda ale wiem ze dotrudniaja na potegę programistów i kadrę inżynierska. Byłam na rozmowie koło 50 ludzi maja. Tworzą cos powiązanego z planowaniem pracy a rozliczenie w trybie rzeczywistym jakiś duży projekt. Podsłuchałam jk czekałam na rozmowę bo maja sale konferencyjna open space. No i ten Lemiszka szef - takie 50 letnie ciacho ze nir mogłam sie skupić na rozmowie.
Maja 2016-10-11 20:02:39
Nie wiem czy to prawda co wyżej .. ale wiem ze dotrudniaja na potegę programistów i kadrę inżynierska. Byłam na rozmowie koło 50 ludzi maja. Tworzą cos powiązanego z planowaniem pracy a rozliczeniem efektywności w trybie rzeczywistym jskies rfid i inteligentny soft - jakiś duży projekt. Podsłuchałam jk czekałam na rozmowę bo maja sale konferencyjna open space. No i ten Lemiszka szef - takie 40 letnie ciacho ze nir mogłam sie skupić na rozmowie.
Jopek 2016-10-14 22:34:41
W tym momencie jeśli chodzi o Milenium - IT Mariusz Lemiszka to nie ma ofert, to prawda, ale jak mówi ktoś wyżej zatrudniają dużo programistów, bo jest potrzeba taka na już, bo jakieś zlecenie wazne trwa
Zostaw swoją opinię o Milenium - IT Mariusz Lemiszka - Rabka-Zdrój
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Milenium - IT Mariusz Lemiszka