Samar

Nowy Sącz

Opinie o Samar

Handlarz 2014-12-23 18:16
siema pytanie do kierowców sprzedawców z Tarnowa i oklic, mam zamiar tam sie przyjąć do pracy, jak to tam u nich jest może ktoś sie z Tarnowa wypowie w zimie pewnie marnie a w sezonie idzie chociaż zarobić są pakiety z algidy nestle i korala ? dużo sklepow do objechania ?
baśka 2015-01-03 20:51
Sklepów?jako najmłodszy stazem dostaniesz 20-25 na dzien w trasie rozciagnietej od tarnowa po nowe brzesko z tak cienkim utargiem ze sie porobisz na miejscu-zbajdz lepiej cos lepszego bo tam jest lipa jak ...super ekipa ( usunięte przez administratora )
* 2015-01-03 21:42
Robota?Chłopie to jest KIPA roku wez se znajdz cos dla ludzi
itol 2016-05-13 13:14
ale najprawdopodobniej ktoś już na to stanowisko został zatrudniony, bo nie widzę żadnego ogłoszenia w sieci od nich ;) nie ma się czym przejmować, zawsze pewnie są inne oferty na myjki w nowym sączu, wystarczy przejrzeć goworka i coś na pewno się znajdzie :)
Zostaw swoją opinię o Samar - Nowy Sącz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Samar