Samar

Nowy Sącz

Opinie o Samar

Handlarz 2014-12-23 18:16
siema pytanie do kierowców sprzedawców z Tarnowa i oklic, mam zamiar tam sie przyjąć do pracy, jak to tam u nich jest może ktoś sie z Tarnowa wypowie w zimie pewnie marnie a w sezonie idzie chociaż zarobić są pakiety z algidy nestle i korala ? dużo sklepow do objechania ?
baśka 2015-01-03 20:51
Sklepów?jako najmłodszy stazem dostaniesz 20-25 na dzien w trasie rozciagnietej od tarnowa po nowe brzesko z tak cienkim utargiem ze sie porobisz na miejscu-zbajdz lepiej cos lepszego bo tam jest lipa jak ...super ekipa ( usunięte przez administratora )
* 2015-01-03 21:42
Robota?Chłopie to jest KIPA roku wez se znajdz cos dla ludzi
itol 2016-05-13 13:14
ale najprawdopodobniej ktoś już na to stanowisko został zatrudniony, bo nie widzę żadnego ogłoszenia w sieci od nich ;) nie ma się czym przejmować, zawsze pewnie są inne oferty na myjki w nowym sączu, wystarczy przejrzeć goworka i coś na pewno się znajdzie :)
Paulina 2017-05-25 13:56
@* co masz konkretnie na myśli? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do firmy? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń. Uargumentuj swoja wypowiedź. Każdy merytoryczny komentarz może być cenny dla kandydatów.
Zostaw swoją opinię o Samar - Nowy Sącz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Samar