Computer Partner Waldemar Łobaczewski

Zielona Góra

Opinie o Computer Partner Waldemar Łobaczewski

Zadowolony 2015-12-09 02:49
Henrio ma rację - mikrofon jest w każdym laptopie ale na tysiące transakcji zawsze znajdzie się jakiś pieniacz, który pisze głupoty. Kupuje u nich sprzęt od 15 lat i bardzo cenie sobie to, że można dodać lub odjąć od sprzętu wiele rzeczy. Bo jak komuś nie jest potrzebna np. kamera to po co za nią płacić. W innych firmach albo kupujesz tak jak jest albo wcale. A oni dostosują sprzęt do potrzeb każdego i można go kupić nawet za 30% wartości. Myślę, że to jest ich sposób na tak długą obecność na rynku i tyle transakcji - wszystkie inne firmy z tej branży w moim mieście padły a tutaj mam zawsze pewność, gwarancje i czego nie ma chyba nigdzie - sprzęt, który u nich kupiłem wcześniej zawsze wymieniają mi na nowszy za dopłatą - czyli stary oddaje w rozliczeniu!
LJ 2016-05-16 03:29
To mój drugi zakupiony w Com Partner laptop oraz druga najwyższa ocena dla sprzedającego. Serdecznie polecam.
Bardzo dobry a przede wszystkim miły kontakt. Panowie z firmy otwarci na wszelkie pytania, bez problemu starają sie pomóc w każdej sprawie z komputerem. Wielki pozytyw.
manie 2016-05-21 18:53
nie bardzo orientuję się, kto gdzie był właścicielem @Edyta. Wydaje mi się, że Edytor nie ma problemów ze stabilnością na polskim rynku prasowym, o to bym się nie martwił
SUPER 2017-01-21 02:21
Jak zawsze wszystko zafoliowane i gotowe do pracy za ułamek ceny!
Bezkonkurencyjni w jakość - cena.
Peter 2017-07-22 22:56
Opinie sklepu niezłe. Ceny też. Ale z kolei co to za sklep (niby fachowcy), gdzie dokładnej specyfikacji sprzętu nawet na lekarstwo nie ma. Co mi da nawet 10 dużych zdjęć sprzętu (nota bene, REALNYCH?), kiedy nie wiem KTÓRA generacja procesora siedzi w laptopie ani, jakie ma złącza. Szukać w niecie to ja potrafię ale wolę mieć wszystko ZADEKLAROWANE bo po zakupie, mogę zwracać nawet i 3 razy,tTylko PO CO, skoro są sklepy może nieco droższe ale z pełną wiedzą o sprzęcie.
Zostaw swoją opinię o Computer Partner Waldemar Łobaczewski - Zielona Góra
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Computer Partner Waldemar Łobaczewski