Computer Partner Waldemar Łobaczewski

Zielona Góra

Opinie o Computer Partner Waldemar Łobaczewski

MK 2015-06-08 14:37:13
Przestrzegam przed tą firmą. Wysyłają niesprawdzony sprzęt.
Otrzymałam laptopa który przy najmniejszym poruszeniu się wyłączał. Został wymieniony na drugi w którym to jak się okazało jest niesprawny cd-rom, wgniecenie w klawiaturze i kabel, który się nagrzał, napuchł i obnażyły się styki.
Zapłaciłam za wysyłkę uszkodzonego cd-romu i nie otrzymałam zwrotu pieniędzy, a jak zgłaszałam kolejne uszkodzenia to usłyszałam w słuchawce że rozmowa jest skończona, bo trudno się ze mną rozmawia (?!).
JA 2015-09-16 19:28:42
Przestrzegam przd zakupami w tej firmie !! To jak robią w wała klienta to już przechodzi ludzkie pojęcie. Komputery są dosłownie sprzedawane na części. W zakupionym laptopie nie było kamery i mikrofonu gdzie w tych modelach jest to standardem. W CP powiedzieli że jest to element do którego NALEŻY DOPŁACIĆ.
A zachowanie i obsługa klienta to dno i 2 metry mułu !
Cwaniaczki bo są na rynku. Jeszcze są, należy by dodać!
Cyber m 2015-10-19 12:12:50
Bardzo kiepska obsługa totalna oliwka nie polecam! Jak chcesz sobie zepsuć dzień to zadzwoń i zapytaj o jakiś sprzęt
Zadowolony 2015-12-09 02:49:45
Henrio ma rację - mikrofon jest w każdym laptopie ale na tysiące transakcji zawsze znajdzie się jakiś pieniacz, który pisze głupoty. Kupuje u nich sprzęt od 15 lat i bardzo cenie sobie to, że można dodać lub odjąć od sprzętu wiele rzeczy. Bo jak komuś nie jest potrzebna np. kamera to po co za nią płacić. W innych firmach albo kupujesz tak jak jest albo wcale. A oni dostosują sprzęt do potrzeb każdego i można go kupić nawet za 30% wartości. Myślę, że to jest ich sposób na tak długą obecność na rynku i tyle transakcji - wszystkie inne firmy z tej branży w moim mieście padły a tutaj mam zawsze pewność, gwarancje i czego nie ma chyba nigdzie - sprzęt, który u nich kupiłem wcześniej zawsze wymieniają mi na nowszy za dopłatą - czyli stary oddaje w rozliczeniu!
Były pracownik 2016-04-19 17:09:23
"Zadowolony" to obecny pracownik Computer Partner (to Ty Kasiu?). Ta śmieszna firma ma przynajmniej 1 człowieka od zamieszczania pozytywnych komentarzy w sieci. Nie dajcie się nabrać na takie sztuczki.
LJ 2016-05-16 03:29:17
To mój drugi zakupiony w Com Partner laptop oraz druga najwyższa ocena dla sprzedającego. Serdecznie polecam.
Bardzo dobry a przede wszystkim miły kontakt. Panowie z firmy otwarci na wszelkie pytania, bez problemu starają sie pomóc w każdej sprawie z komputerem. Wielki pozytyw.
manie 2016-05-21 18:53:36
nie bardzo orientuję się, kto gdzie był właścicielem @Edyta. Wydaje mi się, że Edytor nie ma problemów ze stabilnością na polskim rynku prasowym, o to bym się nie martwił
nolte 2016-11-02 08:06:16
dysk twardy zakupiony u nich wgrywa windows do 3% i wyskakuje blue screen bo sie zagotował po 2 próbach zwrot zobaczymy co stwierdzą Waldemary :-)
Zostaw swoją opinię o Computer Partner Waldemar Łobaczewski - Zielona Góra
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Computer Partner Waldemar Łobaczewski