Plast-Box S.A.

Opinie o Plast-Box S.A.

hmm 2011-03-14 02:22:30
czemu nie napiszesz że za 1000zł po 12 godzin harówy
hmmm2 2011-12-01 22:17:45
1000pln? chyba 900 pln i problemy z wypłaceniem pełnej wypłaty po wypadku przy pracy.
mat 2012-01-05 10:54:14
Ta firma Syf i malaria a ten co ją tak zachwala to chyba nie widział pracy na hali\")))))))))
xxx 2012-01-09 17:27:10
Racja płaca marna i dodatkowo święta weekendy praca po 12H i żadnego dodatku za to stawka podstawowa.
jajo 2012-02-20 22:13:22
plas-box????? hmm [usunięte przez moderatora] zero szacunku dla pracownika tylko zyski sie licza a pracownik ????kogo on interesuje firma zadzi (ss)a ty przem to chyba sie nacpales albo pracujesz w biurze
mateusz f. 2014-03-18 17:45:52
Ta firma to żart. Pracowałem tam parę miesięcy jako pakowacz, w końcu nadszedł dzień przegięcia. Rozwalone paleciaki, palety ciągniesz praktycznie po ziemi, najtańszy stretch, czepianie się o wszystko. Rotacja przeogromna! Zarobki z nadgodzinami nie najgorsze, ale sama organizacja pracy i dbanie o komfort pracy, fatalne!
Ania. 2015-12-15 12:47:05
Kazdy pracownik mui dbac o miejsce pracy. Twoj obraz pracy i wysilku jest obrazem firmy. No wiec posprzataj, przygotuj sobie miejsce pracy ,zebys czul sie dobrze.Nie narzekaj na innych , bo zawsze zaczyna sie od siebie samego.

Ania.
MARTA 2016-02-27 19:58:58
NIE POLECAM TEJ FIRMY PONIEWAZ MAM DUZO ZASTRZEZEN.PRACOWAŁAM NA PRODUKCJI W NIEJEDNEJ FIRMIE I MAM JAKIE TAKIE ROZEZNANIE.NIESTETY NA OKRESIE PRÓBNYM ROZCHOROWAŁAM SIE BARDZO POWAŻNIE I MUSIAŁAM IŚĆ NA ZWOLNIENIE.PRZEZ TRZY MIESIĄCE NIE BYŁO MNIE W SUMIE 5 DNI W PRACY.PYTAJĄC KIEROWNIKA CZY TO NIE ZAWAŻY NA MOJEJ PRACY USŁYSZAŁAM ZE ZWOLNIENIE LEKARSKIE NIE JEST PODSTAWĄ DO ZWOLNIENIA Z PRACY I ZE KAZDY MOŻE ZACHOROWAĆ.NIESTETY PO PRZYJSCIU ZE ZWOLNIENIA NIE PRZEDŁUZONO MI JUŻ UMOWY.POCZUŁAM SIE JAK ZWYKŁY ŚMIEĆ ,BO NIE TAKA BYŁA ROZMOWA.TAK NAPRAWDE MAJĄ CIE GŁEBOKO W D......CZŁOWIEK SIE STARA A I TAK CIEBIE NIE DOCENIĄ.NIESTETY CHORBA ZROBIŁA SWOJE ,STRACIŁAM PRACE TYLKO DLATEGO ZE BYŁAM CHORA.DUŻO LUDZI MNIE OSTRZEGAŁO PRZED TĄ FIRMĄ ALE NIESTETY BYŁAM GŁUPIA I ZAUFAŁAM NA PIERWSZEJ ROZMOWIE GDZIE
BIECANO MI ZŁOTE GÓRY(PREMIE)A TERAZ JESTEM BEZ PRACY I TYLKO DLATEGO ZE ANGINA ZŁAPAŁA WŁASNIE MNIE.W KAZDYM ZAKŁADZIE PRACY DOSTAJE SIE UBRANIA ROBOCZE ALBO DODATEK ZA PRANIE JESLI UŻYWASZ SWOJE RZECZY,TU NIESTETY NIE DOSTAŁAM NIC.NA DODATEK MUSIAŁAM SOBIE KUPOWAC REKAWICZKI,CZEPKI I INNE RZECZY KTÓRE POWINNIEN ZAPEWNIC PRACODAWCA.MUSIAŁAM RÓWNIEZ WALCZYC O SZAFKE W SZATNI BO NIESTETY PRACODAWCA TEGO NIE ZAPEWNIA.JAK WYWALCZYSZ TO MOZE JĄ DOSTANIESZ. MOZE I KIEROWNIK MIAŁ RACJE,ZE SIE NIE NADAJE ,NA NOCNEJ ZMIANIE NIE JEDNOKROTNIE PILI I PRZYCHODZILI W STANIE NIE TRZEZWYM.JA MAM SWOJE ZASADY I NIE PIJE W MIEJSCU PRACY.UWAŻAŁAM ZE PRACUJĄC PRZY MASZYNACH TRZEBA MIEC GŁOWE TRZEZWA BY NIE DOSZŁO DO ŻADNEGO WYPADKU.POZA TYM DO RACY PRZYCHODZI SIE TRZEZWYM A NIE POD WPŁYWEM.TAK NAPRAWDĘ SPRAWDZIŁO SIE WSZYSTKO CO MI MÓWIŁY INNE OSOBY PRACUJĄCE KIEDYSW TYM ZAKŁADZIE,ZWOLNIA CIE ZA BYLE CO I ZNAJDA NASTĘPNEGO GŁUPKA NA TWOJE MIESJCEC.TAKICH MYŚLĄCYCH ZE ZŁAPALI PANA BOGA ZA NOGI JAK JA LUB TY ,JEST SPORO NIESTETY KOŃCZY SIĘ TO W KOLEJCE DO URZĘDU PRACY.PRZESTRZEGAM INNE OSOBY KTÓRE CHCĄ TAM PRACOWAĆ,BY LIZAŁY DU.... PANOM KIEROWNIKOM I BRON BOZE NIE CHOROWALY.ZŁAMIESZ NOGE DOCZOŁGAJ SIE DO PRACY INACZEJ NIE MASZ CO LICZYC ZE CIE DOCENIĄ.
MARTA 2016-02-27 20:03:39
bezrobotnyrobot 2016-09-28 19:37:23
Janku, ojejku, ojejku, jak wspaniale, że zauważyłeś tak doskonale perfekcyjne atuty pracodawcy. Oj się będzie działo Janku w tej robocie, oj.
horhe395 2016-10-09 11:41:07
zamiast obiecanych podwyzek zaczeli przyjmowac ukraincow oszukuja ludzi i nie szanuja pcownikow z wieloletnim stazem i jeszcze ta ukrainska flaga wiszaca przy wejsciu to9 juz skurwysynstwo pierwszej wody dorobili sie na ludzkiej krzywdzie i braku pracy pownno sie apluc twarz takim jak oni mieniacymi sie polskimi pracoami
merasiowksi lord 2016-10-10 17:31:07
Niestety, w biurach krzesełka co 3 miechy się wymienia, a na dole brakuje mydła w podajnikach. Tak pan prezio dba o pracowników. jakby mógł, to za miskę ryżu byśmy robili. Wtacza się lord swoim merasiem na plac, a ludzie klną na warunki pracy....
ioj 2016-10-12 13:02:26
No pewnie, że jak jest zapenwiona umowa o pracę @szynko to nic dziwnego, że są teraz tak popularni, bo to się wiażę z odpowiednimi benefitami socjalnymi. Może wiecie jaka panuje atmosfera w Poznaniu? Dzięki
Zostaw swoją opinię o Plast-Box S.A. - Słupsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Plast-Box S.A.