Opinie o Mariusz Superson Sup-Fol w Przeworsk

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Mariusz Superson Sup-Fol. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Mariusz Superson Sup-Fol o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mariusz Superson Sup-Fol w Przeworsk

Ja już sam nie wiem w co wierzyć. Jedni piszą, ze firma niekoniecznie do polecania, inni, że jak najbardziej, więc niech ktoś to podsumuje. Pisaliście o dużym rozwoju firmy, jak to przekłada się na wolne etaty, pracownicy też podlegają rozwojowi?

Xxx Nowy wpis

Witam Chciałbym się dopytać czy są jakieś przyjęcia na operatorów

Aleksandra Nowy wpis

Dlaczego ktoś mówi, że w tej pracy można nabawić się garba i nerwicy żołądka? Dużo obowiązków, dźwigania, stres?...

Kamil

Firma pod każdym względem dobrze oceniana i z pewnością dlatego przestaliście korzystać z forum?

Lider
@Kamil

A jak , elegancko :)

Ore Nowy wpis
@Kamil

Porażka, nie polecam

Czy po rozmowie w Mariusz Superson Sup-Fol rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Przeworsk
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Przeworsk
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Spawacz MAG
ATN Service ApS
Jono

To nie jest praca godna poleceń

maciej

Z tego co wiem Sup-Fol Mariusz Superson nadal działa i ludzie chwala tu pracę. W temacie jest błąd Studzian to nie miasto, tylko siedziba jest na Studziańskiej w mieście Przeworsk.

olo

pracowałem tam i nie będę ukrywał że firma się niesamowicie rozwija. dziwią mnie komentarze poprzedników odnosnie porządku bo kładą na to nacisk. ciekawi mnie ktory z kolegów tak firmę smaruje ale pewnie dlatego ze już tam nie pracuje.

nowy

Pracowałem w tej firmie i nie polecam chyba,że chce się ktoś nabawić garba i nerwicy żołądka .A co do czystości to syf na halach jakich mało ; i kochani prezesi szanujcie drugiego człowieka to i wam będzie dane być szanowanym !!!!!!!!

Bratanek

Idioci !!! .W firmie jest czyściej niż u ciebie w domu a propo podwyżek to jak możesz ośle chcieć podwyżke jak g***o robisz !!!!!!!!

świadek

ciężko to nazwać pracą, w tej firmie już raz [usunięte przez admina]praca na trzy zmiany za najniższą krajową. Upomnisz się o podwyżkę to ci zaraz powiedzą, że coś uszkodziłeś albo zepsułeś. W tej firmie jest bardzo duża rotacja pracowników

cóż praca jesli w ogóle mozna nazwac to pracą . typowy[usunięte przez moderatora] za 8 zł na godzinę lub mniej 90 procent weekendów w roku pracujące . wiele ludzi sie tam przewija z wiadomych powodów .bhp tam w ogóle nie ma bhp .zdazają sie przypadki brania ludzi na próbe a za kilka dni dziekuje im sie za prace i oczywiscie nie wypłaca nic . mozna by sie tak rozpisywac ale nie ma sensu . ogólnie z całego serca nie polecam .

Zostaw merytoryczną opinię o Mariusz Superson Sup-Fol - Przeworsk

• Jak się pracuje w Mariusz Superson Sup-Fol?

Zobacz opinie na temat firmy Mariusz Superson Sup-Fol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Mariusz Superson Sup-Fol
3.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Studziańska 24
    37-200 Przeworsk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042