Sup-Fol Mariusz Superson

Studzian

Opinie o Sup-Fol Mariusz Superson

pracownik 2013-12-02 21:03:43
cóż praca jesli w ogóle mozna nazwac to pracą . typowy[usunięte przez moderatora] za 8 zł na godzinę lub mniej 90 procent weekendów w roku pracujące . wiele ludzi sie tam przewija z wiadomych powodów .bhp tam w ogóle nie ma bhp .zdazają sie przypadki brania ludzi na próbe a za kilka dni dziekuje im sie za prace i oczywiscie nie wypłaca nic . mozna by sie tak rozpisywac ale nie ma sensu . ogólnie z całego serca nie polecam .
świadek 2013-12-05 16:34:55
ciężko to nazwać pracą, w tej firmie już raz [usunięte przez admina]praca na trzy zmiany za najniższą krajową. Upomnisz się o podwyżkę to ci zaraz powiedzą, że coś uszkodziłeś albo zepsułeś. W tej firmie jest bardzo duża rotacja pracowników
Bratanek 2014-07-03 22:19:31
Idioci !!! .W firmie jest czyściej niż u ciebie w domu a propo podwyżek to jak możesz ośle chcieć podwyżke jak g***o robisz !!!!!!!!
nowy 2014-09-04 16:24:16
Pracowałem w tej firmie i nie polecam chyba,że chce się ktoś nabawić garba i nerwicy żołądka .A co do czystości to syf na halach jakich mało ; i kochani prezesi szanujcie drugiego człowieka to i wam będzie dane być szanowanym !!!!!!!!
olo 2014-12-30 13:34:16
pracowałem tam i nie będę ukrywał że firma się niesamowicie rozwija.
dziwią mnie komentarze poprzedników odnosnie porządku bo kładą na to nacisk.
ciekawi mnie ktory z kolegów tak firmę smaruje ale pewnie dlatego ze już tam nie pracuje.
maciej 2016-04-19 16:16:21
Z tego co wiem Sup-Fol Mariusz Superson nadal działa i ludzie chwala tu pracę. W temacie jest błąd Studzian to nie miasto, tylko siedziba jest na Studziańskiej w mieście Przeworsk.
Zostaw swoją opinię o Sup-Fol Mariusz Superson - Studzian
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sup-Fol Mariusz Superson