Opinie o ViaCon Polska w Rydzyna

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ViaCon Polska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ViaCon Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ViaCon Polska w Rydzyna

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w ViaCon Polska?

ABC

Atmosfera w pracy w biurze jest słaba, każdy na każdego donosi, a kierownicy to osoby z przypadku, bo pomału brakuje ludzi rozsądnych, którzy chcą tam zostać. Kto mądrzejszy to poszedł razem z Panem Leszkiem lub chwilę po. Brakuje tam fajnych ludzi do współpracy. Generalnie okres mojej pracy tam oceniam jako bardzo stresujący. Do tego wypłaty przeciętne.

Jakąś konkretną opinię z przyuczenia zbrojarza byście mieli? natknąłem się teraz niedawno na ofertę i ją rozważam. Tutaj już po samych datach komentarzy widzę, że newsów sobie nie poczytam, może ktoś kto teraz zbroi oceniłby współpracę?

Pytający Nowy wpis

Czy ktoś może się rzetelnie wypowiedzieć na temat pracy w biurze firmy? Jaka jest atmosfera, zarobki, podjęcie do pracownika?

Administrator Nowy wpis

Aplikowaliście na stanowisko Montażysta w ViaCon Polska i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielem firmy. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się cenne dla innych użytkowników.

Bartosz

To co tu jeszcze robisz skoro jest tak źle? ;) Coś cię raczej tu trzyma?

Greg

Ale o kim mówisz?

Lidia
@Greg

dziwne przecież nikt nie napisał jak tam jest, no nie? :D choć może Ty się orientujesz na temat atmosfery tutaj?

Łowca banderowców

Dla takich dziadfirm jak viacon nadchodzą ciężkie czasy. Tu już nawet nie pomoże zaciąg dezerterów z armii gruzińskiej i ukraińskiej. Notabene ta swołocz , ciężko pracuje na rewanż za Wołyń.

ABC Nowy wpis

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w ViaCon Polska. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Specjalista ds. księgowych?
Skoczek

Ciekaw jestem, co dziś robi Prezes Do Spraw Produkcji? Dalej pracownicy muszą biec za jego samochodem? (usunięte przez administratora) i penerzy....

Czukaszwili
@Skoczek

Wali konia, bo mu stara nie daje.

Bartosz

Napiszesz jeszcze raz, tylko tym razem bez przekleństw? I opisz pracę, a nie orientację ludzi tam pracujących, bo to chyba indywidualna sprawa każdego, nie sądzisz?

anon
@Bartosz

Zgadzam się co do drugiego zdania, ale nie każdy tu tak sądzi. ;/

Czy w ViaCon Polska jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Odpowiedź

Reakcja jest nieskuteczna na zgłaszane problemy, nawet po interwencjach państwowych instytucji kontrolnych . Dlatego robią pod siebie i kwiczą, do tego stopnia , że większość uciekła na zwolnienia lekarskie i nie można się z nimi skontaktować . Nikogo to nie dziwi, skoro większość pracowników wykonuje pracę na które wymagane są uprawnienia, a tych uprawnień nie posiada. O (usunięte przez administratora)dokumentów z litości nie wspomnę.

@Odpowiedź

Czekaj, jaka kradzież dokumentów? Opiszesz dokładniej o co chodzi? Bo brzmi to bardzo niepokojąco

Nadszyszkownik
@Bartosz

Bolało, że poszły zgłoszenia o kradzieży dokumentów. Ma boleć. Będzie boleć jeszcze bardziej, bo jest jeszcze jedna niespodzianka.

Nadszyszkownik
@Bartosz

Co tu opisać. Ktoś nie pomyślał i wyskoczył przed szereg ze strachu. Można było zakończyć sprawę polubownie , zwłaszcza , że były podawane rozwiązania, ale nie było z kimś konkretnym rozmawiać. Teraz konflikt jest nieunikniony. Wystarczył telefon do Urzędu Dozoru Technicznego , gdzie podsunięto mi pomysł , żebym zgłosił się do PIP i KMP. Dodatkowo Ośrodek Szkolenia na ul. Krótkiej został w tą sprawę wmieszany ,co jest też na niekorzyść firmy, którą reprezentujesz.

Jaki jest wkład kierownictwa ViaCon Polska w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Ann

Kiedyś w Szczecinie był fajny kierownik ale oczywiście zwolnili. Załatwiał wiele kontraktów i prężnie działał. No ale to powszechna praktyka ze człowieka się w Viacon wyciśnie oczywiście w trakcie chwaląc a potem zwolni.

Urszula
@Ann

Czyli wkład żaden. Wielka szkoda, pewnie nie dbają o pracowników i tyle. A jaka jestem atmosfera między ludźmi?

Daria

@pracownik a od czego była uzależniona premia?

@Daria

Premia uzależniona od kierownika maksymalnie jedna wysokość pensji premia roczna. Zależało dużo od rozmowy rocznej ale tak naprawdę Przyznawana przez kierownika pula jak otrzymał musiał podzielić na wszyskich pracowników oddziału.

@Daria

Premia jest uzależniona od zaangażowania w pracę, czyli jeśli ktoś się ciągle miga od roboty, chodzi na L4 , jak jest potrzeba i nie można na niego liczyć żeby został na nadgodzinach (płatnych oczywiście) bo jest robota do wykonania na wczoraj, w sobotę też nie przyjdzie gdy jest coś na CITO do zrobienia - to niech się nie dziwi że premia mała albo nie ma jej wcale ;-) Premia to nie wypłata, która się należy za wypracowanie dniówki, premia zależy od zaangażowania i czegoś więcej, samodzielnego myślenia, twórczego myślenia, innowacyjności itd.

@Ewa

Pani Ewo ja nigdy nie słyszałem o płatnych nadgodzinach w Viacon :)

Skil

To ktoś musi ciebie ładnie w hoooja robić. Bo mając nawet 1h nadgodziny miałem wypłacone.

ho ho
@Daria

łMasz atrakcyjną żone i ładną córkę, to o premię się nie martw! Będziesz dostawał pełen socjal plus ekstra, bylebyś pracował. Domem zajmie się Twój szef....

Nikt

Ta firma, to kompletne (usunięte przez administratora)

Weronika
@Nikt

Szukałam info o firmie i rzucił mi się w oczy twój komentarz o tym miejscu. Widzę, że nie myślisz za dobrze o ViaCon. Ale nie mówisz żadnych konkretów odnośnie tego, dlaczego nie odpowiada ci firma. Co jest nie tak dokładnie, powiesz?

pytanie

na jakie zarobki moze liczyc asystant projektanta w viacon ?

@pytanie

3000 pln netto

Jaka atmosfera jest między działami w ViaCon Polska?

Robix

Powiem tyle pracowałem dwa lata na najgorszym dziale czyli conspan ciężka praca nigdy nie wiesz kiedy wrócisz do domu najważniejszy jest beton później pracownik nikt nie pyta czy zostaniesz po godzinach, masz być i koniec najważniejszy jest beton i to wszystko za 2600 netto 2800 max 3000 PLN śmiech na sali. Jeżeli chodzi o socjal jest na prawdę na górnym poziomie

Lepiej nie mówić cięcia cięcia zwolnienia i wyzysk.

Toon

Witam chciałbym uzyskać informację o początkowych zarobkach. I czy soboty wolne?

Socjal jest przyzwoity ?

@Marek

Przyzwoity to ile to jest

Mam pytanie ile mogę zarobić jako nowy pracownik... I jak w firmie się pracuje...jakiś social..

Czy firma ViaCon Polska w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Tak

Skil

Tak wszelkie szkolenia czy kwalifikacje w 100% są finansowane przez firmę

eryk

proszę o informację jakie zarobki na początek, czy wszystko jest płacone legal i ile zmian, jak weekendy?

Mateusz

Czy jest Ty ktoś co pracował w firmie viacon został przyjęty np latem A zima został zwolniony bo nie było pracy ? Słyszałem że w zeszłym roku tak bylo...

Kali

Nie rozumiem

Chęć podjęcia pracy

Na jakie zarobki można liczyć na początek?

Czy w ViaCon Polska są szkolenia zewnętrzne?

Tak są organizowane

Zostaw merytoryczną opinię o ViaCon Polska - Rydzyna

• Jak się pracuje w ViaCon Polska?

Zobacz opinie na temat firmy ViaCon Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ViaCon Polska?

ViaCon Polska