logo Ergis-Eurofilms S.A.

Ergis-Eurofilms S.A.

Oława

Opinie o Ergis-Eurofilms S.A.

Ja 2012-06-13 17:45:58
ktoś jeszcze się wypowie?
nnn 2014-08-05 14:09:27
nie polecam praca po 12h
7 dni w tygodniu nocki,dnówki
nie ważne czy świeta,sobota niedziela masz płacone 1600zł i zapierdzielaj w upale 40 stopni.....
Yaro 2014-11-10 19:09:32
Nikt mi tak za skore nie zalazł aby polecać ta firmę
Ciężka praca marne zarobki,kompletna ignorancja ze strony kierownictwa
Wyzysk i tyle,ale jak tam mówi szef produkcji :ta praca to przywilej!!!
Zostawiłem to bagno 8 lat temu i nigdy nie żałowałem a chłopcy mówią ze jest tylko gorzej
Oławianin 2015-03-29 17:49:07
Straciem tam trzy lata życia w lecie w upale ponad 40 stopni w zimie w przeciągach dzwigać trzeba rolki po 25 - 48 kg za 1600 zł, dyrekcja patrzy tylko w tabelki człowiek się nie liczy masz charowac po 12h, zadnych posiłków regeneracyjnych tylko powyzej 30 stopni na dworze z łaską dają wodę mineralną z cytryną , szczerze odrdzam jak zdrowie ci miłe, bo na lekarza nie zarobisz kręgosłup i nogi wysiadają
SPEJSON 2015-12-17 03:12:55
Wiele by można mówić o tym zakładzie,szkoda tylko że same złe rzeczy. To nie jest wina pracowników za sytuacje panującą w firmie tylko ten folwark zwierzęcy... Firma zeszła na psy aż wstyd że doprowadzili Ergis do takiego stanu jaki jest teraz. Opamiętajcie się bo niedlugo obudzicie się z ręką w nocniku bo nie będzie komu pracować na wasze wygórowane pensje. A co do niektórych pracowników przestańcie trzymać palec prosto w d-e bo czy warto za 300zł? Proszę ja ciebie mój koleżko nie tylko tony i metry tylko za robote sié weź w końcu pupilku zakładowy z Czerwonym i resztą popleczników na czele. Wstyd i szkoda słów jak można się tak sprzedać
SPEJSON,WOJTAS I WALO 2015-12-17 10:20:19
Zapraszam złóż CV to dostaniesz tam prace przez Randstad i umowa co tydzień polecam dla desperatów i tych którzy myślą robić l o d y. Tak jak Ogórek i Pająk prowadzący ha ha ha ha szkoda słów wszędzie popychani i zero pojęcia o konfekcjonowaniu folii. A Meta następny pacjent, od sterydów i białka mózg całkowicie odmówił posłuszeństwa. Tylko groźby i mobing z jego strony,ale górze to na rękę widać za co nas mają,ludzi pracujących bez których ten zakład jeszcze jako tako się utrzymuje-do czasu...pozdro dla dobrych chłopaków,Plapuna i Szwagra he he
albatros 2016-02-23 23:48:56
czy ktoś się orientuje ile może zarobić przedstawiciel handlowy w tej firmie? Mam już doświadczenie w branży tworzyw i chciałbym aplikować, ale nie wiem czy warto.
zeman 2016-05-15 15:29:35
Witam serdecznie. Pracowałem kiedyś , dawniej w podobnej firmie, tj. w tej samej branży , jednak firma padła. mam nadzieję , że jak uda mi się dostać tutaj to wytrzyma ona dłużej. Co do raczej wielkich nie ma @doki
Zostaw swoją opinię o Ergis-Eurofilms S.A. - Oława
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ergis-Eurofilms S.A.