Opinie o Universal Agent w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Universal Agent. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Universal Agent o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Universal Agent w Kraków

odp ma trufu

Tak z pewnością uwierzę że ta inwigilacja to dla bezpieczeństwa pracowników stary pierdaty terefere , no właśnie w kiblu też jest ?

masakraaaaaa

No nie żartuj że nie dość że nas podsłuchują to jeszcze podglądają , po co do kur..... !!!!!!!!!

nagrywanie
@masakraaaaaa

to nie nowość, bo w innych call centrach przy zyczkowskiego i na wadowickiej jest tak samo nagrywanie audiowizualne wszystkich pracowników

Trufu
@masakraaaaaa

Dla Twojego bezpieczeństwa - pomyśl trochę. Jak ci kiedys ktoś zwinie fona to będzie wiadomo przynajmniej kto, nie sądze że ktoś chciałby cię podglądać dla własnej przyjemności. poza tym, co wy tam takiego robicie oprócz siedzenia przed kompem, żeby wam monitoring przeszkadzał?

Olti

aha, a co do stawek. Wychodzi mi ok 7-8zł na rękę za godzinę. wg mnie nie jest to mało. A jeśli ktoś uważa że mało to niech spróbuje pracy w knajpach na rynku - tam płacą 3-4 zł na rękę, a zajob jest taki że nawet czasu na łyk wody nie ma, napiwki też nie wynagradzają tej pracy, wiem bo przeniosłam się właśnie z knajpy do ua. Tu sobie siedzę i gadam za większą kasę.

Olti

Pracuję w tej firmie już ponad pół roku, wiadomo za kolorowo nie jest, ale żeby było tak źle jak piszą inni? nie wydaje mi się. Praca ciężka, trzeba mieć gadane i się męczyć z tymi ludźmi, ale za tyle godzin ile wypracowałam kasa zawsze była plus do tego wpadnie prowizja to jest nawet w porzo. Nie rozumiem roszczeniowej postawy co poniektórych osób. Myślicie że za brak wyników i nic nie robienie ktoś Was będzie trzymał i Wam jeszcze za to będzie płacił? No chaba jeszcze się taka firma w Polsce nie znalazła :)

Telemarketer

Telefon po wysłaniu cv, umówione spotkanie na następny dzień, brak problemów z dotarciem.

Typowe o dyspozycyjność, nastawienie i motywację, potem sprzedaż kwiatka który stał w rogu, nietypowe zastosowania widelca.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa

Universal Agent

W budynku jest zainstalowany system monitoringu. W pomieszaniach biurowych zajmowanych przez Universal Agent również są kamery. Nikt nie zgłaszał nam kradzieży. Gdyby taka sytuacja była moglibyśmy sprawdzić to na monitoringu.

p

Już jej nie ma

lol

a dosprzedaz canal+? do kiedy ta akcja potrwa?

kiedy

infolinia z pewnością wróci ale kiedy? jak przyjdą Szwedy (zapamiętane z dzieciństwa)

kol

a jakie są projekty związane z telewizja satelitarna?

on
@kol

satelitarnej nie ma jest cyfrowa

kolonme
@on

a tv z talerzem to jest satelitarna czy cyfrowa? :)

Lajla

nie rozumiem za bardzo o co chodzi. Pracuje w ua jakiś czas. Przychodze do pracy robie swoje, wychodzę, przychodze po wypłate za swoją pracę, dostaje. O to chyba chodzi w pracy,nie? Osoby prowadzące prywatne kłótnie na forum są po prostu niedojrzałe. Chcecie życia towarzyskiego polecam bar

Dlaczego rekrutacja ma potwierdzać skoro one nic na ten temat nie wiedza? Kierownik nc+ powinien sie do tego pytania ustosunkować.

Tylko że on nic nie wie

@.

Standard :)

Karolka

Największym manipulatorem był R. człowiek który zaklinał rzeczywistość! Uczył jak wydusić klienta do ostatniej złotówki, dobrze że już nie pracuje.

bf

Skąd pewność że infolinii nie będzie? Słyszeliśmy inaczej. Czy Rekrutacja może to potwierdzić? Dziękuję

@bf

Drogi "bf" - nie możemy ani potwierdzić ani zaprzeczyć. Realizujemy akcje telemarketingowe zgodnie z aktualnymi potrzebami naszych Zleceniodawców. Nasze aktualne ogłoszenia można znaleźć na naszej stronie internetowej, w zakładce kariera. Zapraszamy również na nasz funpage na fb uakrakow (universal agent - rekrutacja), gdzie można znaleźć bieżące wydarzenia z życia firmy. Pozdrawiamy serdecznie, zespół Universal Agent

nick

infolinia nigdy nie wróci

k2
@nick

Zdecydowanie NIE mówię tej firmie!!!Najgorsza praca jak może być, chodzi mi tu również o traktowanie pracowników!!!! Masz wyniki jesteś doceniany, masz u nich jakieś przywileje, nie masz wyników traktują Ce jak osobę drugiej kategorii...Wiem bo sama przez to przechodziłam...Kiedy miałam pełno zamówień w ich oczach byłam kimś, ale nie zawsze było kolorowo..(usunięte przez administratora).NIE POLECAM TEJ FIRMY!!!!!

iwozuniwersala

Tak pracowałem i powiem tak -,trzymajcie się z dala od firmy bo nie jest to ani fajne ani łatwe dołujące wręcz i mało kto wytrzymuje dłużej niż tydzień, nie rozpoczynajcie szkolenia bo szkoda waszego czasu szczerze odradzam chyba że bezczelność i brak jakichkolwiek skrupułów masz we krwi

@iwozuniwersala

Szanowny "iwozuniwersala", praca "na słuchawkach" rzeczywiście do najłatwiejszych nie należy. Niemniej pracuje u nas ponad 200 osób i nie jest prawdą twierdzenie, że mało kto wytrzymuje ponad tydzień. Ponadto, z przeprowadzonych w grudniu anonimowych ankiet wśród naszych współpracowników, aż 86,36% ankietowanych osób odpowiedziało, że lubi swoją pracę i to, co w niej robi. Takie są fakty. Jednocześnie rozumiemy, że nie jest to praca, która byłaby odpowiednia dla Ciebie. Nie jest prawdą, że trzeba być bezczelnym i pozbawionym skrupułów. Etyka w pracy na słuchawkach jest bardzo ważną wartością, tym bardziej, że Klienci postrzegają daną markę przez pryzmat rozmowy z konsultantem. Życzymy powodzenia w dalszej karierze zawodowej.

Kiedy wróci infolinia nc+?

koniec

Człowieku idz spac, bo ze zmeczenia plujesz jadem na prawo i lewo, jeszcze komus sie cos stanie. Rozumiem, ze juz nie pracujesz, wiec wez sie ogarnij i zajmij czyms produktywnym.

mica

witam czy ktos z was aplikuje lub juz pracuje tutaj z firmy toolip?

GL.

człowieku... czy Ty na prawdę nie masz życia prywatnego, że o 4:45 piszesz komentarze? Znajdź sobie drugą połówkę to i nastawienie do świata Ci się zmieni... :-/ No a tak poza tym z tego co mi wiadomo to żeby zarobić (usunięte przez administratora) zł brutto w 160 godzinm to trzeba zarabiać 10 zł/h a w UA jest trochę więcej, więc jak nie masz pojęcia o czym piszesz to(usunięte przez administratora) Pozdro.

hahaha

Tak warto czysty biznes, się uśmiałem, tam zarobić się nie da choć się chce bo trzeba by mieć gadanę jak wilk z wallstreet ale do tej gany nie ma motywacji bo prowizje to 1,50 za umowę hahaha śmiechu warte, szkoda tracić czas na szkolenie nawet

Zostaw merytoryczną opinię o Universal Agent - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Universal Agent?

Kandydaci do pracy w Universal Agent napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.