Opinie o Universal Agent w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Universal Agent. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Universal Agent o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Universal Agent w Kraków

FReszmejker

jak byś był taki dochodowy jak piszesz to by ci się każda wypłata zgadzała haha

Jamrol

Fajna praca w sympatyczni ludzie jak i koordynatorzy jak ktosz szuka pray dorywczej jak i na stałe to polecam pracowałem tam na stałe i zarabiałem naprawde dobrą kase.

...

zależy od projektu, nc+ o 21, pozostałe 20

zniecierpliwiona

Dołączam się do pytania o godzinę zakończenia pracy przez II zmianę.

Telemarketer

Telefon po wysłaniu cv, umówione spotkanie na następny dzień, brak problemów z dotarciem.

Typowe o dyspozycyjność, nastawienie i motywację, potem sprzedaż kwiatka który stał w rogu, nietypowe zastosowania widelca.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
someone

O której godzinie kończy druga zmiana? Proszę o w miarę szybką odpowiedź.

Jest dużo młodzieży ja byłam najstarsza osobą w grupie na szkoleniu i muszę przyznać że osoba prowadząca szkolenie była mówiąc krótko [usunięte przez moderatora], wyżej[usunięte przez moderatora] ni (usunięte przez administratora) ma, wydzierała się jakbyśmy wszyscy byli w podstawówce, zero szacunku !

DDm

Niedawno zaczałem pracę w UA i naprawde liderzy są bardzo sympatycznymi osobami i bardzo pomagaja no może z wyjątkiem Oli i Agnieszki tej bez okularow ( nie wiem jak sie nazywa xd )

ua bb

normalnie poziom flamerów na poziomie gimbazy i naprawdę jestem bardzo szczodry w tej ocenie , naprawdę nie wiem skąd się biorą ludzie na tak niskim poziomie :/ pozdrawiam całe UA w krakowie :)

squadi

do wypowiedzi krejzola : Popieram w 100 procentach czy open w poniedziałek będzie golgota hmm... nie będzie znacznie gorzej osobiście się o to zatroszczę :) tak nawiasem mówiąc uważam że gdyby Pan Lech spadł ze swojego EGO na swoje IQ to by się biedak zabił żal mi człowieka bo jest sfrustrowany i pusty jak mój barek po imprezie.

Paulinka

aha i chcialam jeszcze podziekowac rafalowi ktory zamiast mnie zwolnic poswiecil swoj czas i wlozyl prace dzieki czemu umiem sprzedawac

Justyna

Lechu mamy dla Ciebie pracę opartą na odpowiedniej umowie o którą się ubiegasz. Praca w kebabie od 9 do 24 będziesz sobą zamiast sałatka uzupełniał bułki w kebabie uzupełniając braki mięsa. MAMY NOWEGO LECHA WAŁĘSE !!!! LECHA SAŁATKE!!!!! LECH COLESŁAW:D

Od prawie trzech miesięcy pracuje w UA i szczerze polecam. Wynagrodzenie w terminie, super ludzie- no może z wyjątkiem jednej osoby[usunięte przez moderatora] Nieraz jest cieżko bo wiadomo, ludzie potrafia wyprowadzic z rownowagi ale to wszedzie tak jest.

Oh Aska to ty jestes genialna skoro potrafisz taka normr wyrobic i zarobic 2000zl Jak ja tam pracowalam najlepszy zarabial 1500 windykacja zarabiala okolo 2000.... Musisz byc bardzooo otawarta na ludzi:P

Mount Ventoux

Mam pytanko: Czy jest dalej w UA infolinia telewizji na karte?jezeli jest to duzo osob pracuje?

Stokrotka

Jest u was system poleceń??

black_angel

jak nie wyrabiasz normy .. to chyba nie ma opcji przepracowania u nich 80h ... odsyłają przecież do domu jak nie masz skuteczności ;)

:):DDDDD

Szusz- To prawda ze jak nie wyrobisz normy to spadasz do domku. Albo sie nadajesz i robisz im kase a jak nie to do widzenia. Norma musi byc wyrobiona czyli min te 2 ksiazki na godzine.

szusz

A co się dzieje, jeżeli ktoś miesięcznie nie wyrabia średniej? Tzn pracuje 80 lub więcej godzin, ale nie sprzedaje średnio tych 2 umów na godzinę?

Dobre. Rzeczywiście siłownia śmierdzi:)

black_angel

To jest moja opinia ;) jak ktoś chce, lubi pracować na takich warunkach proszę bardzo :) ja znam inne metody motywacji

Zostaw merytoryczną opinię o Universal Agent - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Universal Agent?

Kandydaci do pracy w Universal Agent napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Universal Agent