Opinie o Universal Agent w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Universal Agent. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Universal Agent o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Universal Agent w Kraków

labio

ja pracuję w UA już od kilku miesięcy i ani ja ani NIKT z moich znajomych nie narzeka na wynagrodzenie, ponieważ wiadome jest że w pracy się pracuje, a wynagrodzenie prowizyjne chyba jest łatwo zrozumieć. jak ktoś ma czas pracować i ma wyniki to zarabia, jak ktoś nie ma wyników i pracuje dwa razy w tygodniu, to jest tępą dzidą i nie zarabia. proste :)

labio

Wolność wypowiedzi wolnością wypowiedzi, ale każdy kij ma dwa końce. Więc jeżeli większość osób tu pracujących najeżdża na firmę, to korzystając z mojej wolności wypowiedzi, chciałem wyrazić swoją opinię jak to wygląda z drugiej strony. Jeżeli ktoś się decyduje na pracę w call center, to nie trzeba być "tępą dzidą", ale co najmniej ignorantem, żeby nie wygooglować chociaż jakie są realia pracy w call center. A są podobne w całym kraju, więc raczej nie powinno być zaskoczenia. Jeżeli następnie ktoś nie osiąga wyników, nie chcę mu się pracować itd, to później wylewa swoje frustracje na forum. A przecież można iśc rozdawać ulotki albo sprzedawać frytki.

Mocno

Najgorsze są te śmierdzące,brudne i niedezynfekowNe słuchawki... Śmierdzą i można sie czymś zarazić. Uważajcie na UA!

bleble

hej, ja jestem na szkoleniu, i jak na razie jest spoko, zasady zostały jasno przedstawione, na wszystkie pytania uzyskałem odpowiedź, jak na razie polecam

exUA

I wszystkie powyższe komentarze ukazują jedno - w UA nie idzie zarobić, jeden z liderów (usunięte przez administratora)wszystkich (lekko mówiąc) denerwuje a reszta koordynatorów utrudnia życie samemu robiąc wielkie NIC. [usunięte przez moderatora] Powiem krótko: Na wakacje można wpaść, ale na dłuższą metę nie idzie z tej pracy wyżyć nawet studentowi. Więcej stresu niż pieniędzy!

@exUA

Pracuję tu coś ponad 4 miesiące i uważam że nie jest tu tak źle jak piszą. w dniu wypłaty szału nie ma ale to co zarobię zostaje moim rodzicom w kieszeni. Liderzy też są ok nie wiem co od nich chcesz (czasem się czepiają przerw ale taka ich praca, chociaż mogliby wrócić 'zamówienie';/). Pozdrawiam całe nc+ :)))))))))))))

Śnieżyna
@.

A ja polecam EA :D najlepszy projekt w UA !! :P

Telemarketer

Telefon po wysłaniu cv, umówione spotkanie na następny dzień, brak problemów z dotarciem.

Typowe o dyspozycyjność, nastawienie i motywację, potem sprzedaż kwiatka który stał w rogu, nietypowe zastosowania widelca.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ktoss

ale pamiętajcie, że pracy nie ma i nie ma jak zarabiać pieniędzy. A jak jest, to czytajcie fora i dalej tkwijcie w passie finansowym.

Robson30

Witajcie. Przeczytałem co pisała Nowa 24 i powiem ze mnie też to interesuje. Powiedzcie czy teraz są przyjecia na ten (usunięte przez administratora) , jak wyglada rekrutacja na ten projekt? - czy można ją przejść bez szwanku, czy można też nie dostać tej roboty??? Jaka jest stawka godzinowa netto???? Bardzo chciałbym tam pracować, bo niecierpię sprzedawać przez telefon, a na Royal jest podobno tylko wryfikacja danych, czy tak???

Estera

Pani adwokat daj sobie spokój, bo jesteś śmieszna przestań się ośmieszać.

ot Audyt normalna sprawa firmach, gdzie przetwarzane są dane :) a co do Lidera.. cóż w internecie każdy jest anonimowy i każdy może mówić co chce, prawda? Szkoda tylko, że dorośli ludzie chowają się za kotarą www, w momencie, gdy mogą porozmawiać twarzą w twarz :)

Nowa 24

Witam wszystkich. Proszę o odpowiedź naprawdę zorientowanych w tym temacie. Chcę wiedzieć jak się pracuje na projekcie(usunięte przez administratora) . Wiem, że jest on absolutnie niesprzedażowy, bezprowizyjny -jedynie stawka godzinowa, A WIĘC JAK DLA MNIE SPOKO!!!! Wiem również, że nie można pracować na nim po 8 godzin dziennie, a więc po 40 tygodniowo. Powiedzcie, jak się na nim pracuje, jacy są przełożeni???? Czy da się z nimi dogadać?? Czy zwalniają??? Bo projekcik bardzo fajny, NA PRZEZIMOWANIE I SZUKANIE NORMALNEJ PRACY PO 40 GODZIN TYGODZNIOWO I ZA LEPSZE PIENIADZE, BO PODSTAWA, NIESTETY TYPOWO STUDENCKA/ ALE WYŻSZA NIŻ ZASIŁEK W GUP.

agentka

Jeśli komuś nie odpowiadają warunki pracy to droga wolna...

Asia Carriera
@agentka

Jakie warunki i jakiej pracy :) Pani mentalność przypomina mi pracodawców-łorów oderwanych od pługa - którzy w 2000 roku mówili iż na miejsce pracownika czeka za bramą 10 innych. Pracowałam tam sobie przez miesiąc. To co się działo - miało miejsce jakieś 3-4 miesięcy temu. Szybko przyszło mi się zderzyć z rzeczywistością. Firma przez czas mojego pobytu w UA - cały czas prowadziła rekrutacje i szkolenia - gdyż każdy kto ma choć odrobinę oleju w głowie , orientował się po czasie , że jest tylko(usunięte przez administratora) " - i uciekał stamtąd jak tylko może najdalej. Chcesz pracować 168 godzin w miesiącu :P - owszem będziesz mogła/mógł pracować - ale pieniążki dostaniesz za 130-140. Dlaczego - Jak to - Niemożliwe??Drogi czytelniku - bo za przerwy w pracy (które są codziennie - zwane - szkoleniami - albo spowodowane sypiącymi się systemami) NIE DOSTANIESZ PIENIĘDZY. Na nic zdadzą się pielgrzymki do LIDERÓW i prośby o ujęcie czasu braku działania systemu w czasie pracy. Liderzy nie mają wpływu na tą sytuację, rozkładają ręce - a firma, która Was zatrudnia ma w tym interes - nie musi Wam za ten czas płacić. Bo gdyby miała - to jej systemy działałyby wyśmienicie. Więc co rusz - co jakiś czas - co godzinę, dwie albo trzy - tak na 5-10 miunut "padają z nienacka" najważniejsze narzędzia systemowe, bez których nie można nic sprzedać :D..a zegar tyka - tyk tyk - i czas pracy Wam się nie liczy... Jeżeli nie idzie sprzedaż/przedłużanie umów danego produktu (bo pewnych odgórnych czynników nie da się fizycznie przeskoczyć)- to niektóre niesympatyczne misie-pysie z liderki organizują bezsensowne POGADANKI i ODSŁUCHY które maja pomóc Wam w sprzedaży i próbować pokonać bohatersko przyczyny, których nie da się pokonać :P (bo są od WAS niezależne). To, że rano kontaktujesz się z ludźmi którzy prowadzą samochód, z Pocztą Głosową, z osobami niedecyzyjnymi - ich to nie obchodzi. Masz zrobić wszystko - by klient/ka jadący do pracy w korku - zjechał specjalnie dla Ciebie na pobocze i pogadał z Tobą o przedłużeniu umowy z telewizją satelitarną - która jest droższa od obecnej o 5-10 zł i posiada taki sam ofertowy chłam jak umowa obecna. Wciskasz kity o kanałach, którymi ludzie nie są zainteresowani (bo już nie są TACY głupi jak myślą właściciele telewizji satelitarnej) - robiąc z siebie idiotkę/tę i przygłupa za marne grosze :D. Ale nic to (usunięte przez administratora) - jak mówił imć pułkownik (usunięte przez administratora) - zrobią Ci pseudo szkolenie - za którego czas Ci nie zapłacą :D.A takich pogadanek - cała grupa sprzedażowa może mieć 2-3 w ciągu dnia, podczas których musisz się wylogować z systemów ,które od momentu wylogowania nie liczą Ci wspomnianego czasu pracy. Więc tak naprawdę przychodząc na 8 godzin - przepracowujesz 6 góra 7. Za które dostaniesz pieniążki. I okazuje się iż 1-1,5 godziny oddałaś/eś (z przymusu) chłopie/chłopko pańszczyźniano- mentalny/a -albo awarii albo liderce-guru, która niejednokrotnie mając "wypraną" łepetynkę będzie Ci wciskać różne "techniki" sprzedażowe - miedzy innymi 102 sposoby na zatrzymanie za wszelką cenę jadącego rano autostradą samochodem klienta do pracy by sprzedać mu lojalkę, zdobywając przy tym wiedzę poprzez masowe praniu "muzgó" i tresurę niczym przy Psach Pawłowa. Podsumowując z mojej strony: Jeśli macie jakiś - Boże - jakikolwiek instynkt samozachowawczy, drobinę intelektu i minimalne poczucie godności dla samej lub samego siebie - odradzam stanowczo Universal Agent jako miejsce pracy.. No chyba, że ..lubicie pracować w(usunięte przez administratora) - pardon - Nowoczesnej Korporacji ze starymi sprawdzonymi standardami starej dobrej pańszczyzny...

@Asia Carriera

Podpisuje sie rekami i nogami pod wszystkim co napisałas, lepiej bym tego nie ujoł

Karaś

Ej (usunięte przez administratora) Popełnij harakiri szczotką od kibla:)

@Karaś

Jako Firma Universal Agent prosimy o poszanowanie uwag innych użytkowników i jednocześnie zwracamy się z prośbą o kulturalne wypowiedzi. Pozdrawiamy Universal Agent

@Karaś

Oto wypowiedz jednej z kretynek. Brawo

Universal Agent

Szanowny użytkowniku, bardzo dziękujemy za Twoją opinię, jest ona dla nas bardzo cenna. Dzięki takim wypowiedziom możemy poprawić komfort pracy naszych współpracowników. Zasady pracy w naszej Firmie są jasno przedstawiane już na pierwszych etapach rekrutacji. Zawsze podchodzimy elastycznie do potrzeb naszych Pracowników. Z poważaniem Dział Rekrutacji Universal Agent

@Universal Agent

A Dlaczego akurat mojej wypowiedzi sie Państwo czepiacie? Moze kolejny audyt w firmie by sie przydał? Tym bardziej, gdy lider zniechęca pracownika do pracy swoimi ciągłymi uwagami nie będącymi na miejscu a także obraźliwymi wypowiedziami pod jego adresem?porozmawiamy o tym ,dobrze?:)

nowy
@Pacta sunt servanda

Na jakim projekcie pracujesz? zaproponowali mi pracę na książki i nie wiem czy przyjść na szkolenie

@nowy

Radzę odpuścić sobie każdy projekt w tej firmie...

od 1100 - 2000 netto

młodaa

Hej, ja pracowałam w Ua jak jeszcze studiowałam dziennie, jakoś tam wyrabiałam te wymagane 20 godzin ale kokosów rzeczywiście nie było. teraz mam więcej czasu i pracuję po 6, a nieraz po 8 godzin, początkowo na książkach, ale popadłam w monotonię i przeniosłam się na NC+ i jestem bardzo zadowolona. wypłata różni się w każdym miesiącu, ale kilka razy udało mi się zarobić tyle ile zaproponowano mi na " ważnym" stanowisku w innej korporacji. oczywiście w innych korporacjach jest większa szansa na premie i awans, jednak w UA też niekórym udało się wybić. Ogólnie jestem zadowolona, tylko przerwy są za krótkie :)

Dracula
@młodaa

Podpinam sie pod pytanei NOwej moze mi ktos tak konkretnie powiedziec ile tam mozna zarobic, z prowizja

Abdull

To skoro jest dla Ciebie nie jasne zapytaj jeszcze raz przełożonego. Nie pytaj ile można zarobić bo prowizja to dodatek do wypłaty.

best
@Abdull

Z ręką na sercu - kalkulator w rękę i licz :]

Nowa

Witam Was serdecznie. Powiedzcie mi proszę, ale tak z reką na sercu, ile naprawdę można zarobić w UA ZABŁOCIE, tak "pi razy drzwi", przy projekcie HBO?(usunięte przez administratora) Wszystkim którzy tam pracują wiadoma jest kwota podstawy na godzinę, więc nie będę informować.(usunięte przez administratora) J chciałabym wiedzieć ile można zarobić miesięcznie z prowizjami i podstawą razem, pracując tam po 6 godzin? Pozdrawiam i proszę o odpowiedź zorientowanych.

mordka

bez znieczulenia - to jakiś nieudacznik zyciowy

Iweta

no to podobno pracujesz 2 miesiące a wiesz co się działo za nim ja prace w ua rozpoczęłam hahahaha

AA

chyba nie pracowałaś w żadnym innym call center, albo łapiesz na początku albo odpadasz, tak jest wszędzie. wkurzam się jak takie pindy jak ty, pracujące 2 miesiące oceniają coś co ludzie tworzyli przez kilka lat. do tego widzę, że oprócz gowork, to chyba nie masz normalnego życia, żeby tu siedzieć i wypisywać to wszystko, trzeba być desperatem. w sumie nadal zastanawiam się nad twoja płcią - facet czy baba jesteś? bo może to jest podstawą twojej frustracji????

Peso
@AA

Ja po zakończeniu pracy mam zamiar porozmawiać z prezesem zarzadu o tym co sie tam dzieje, suchej nitki nie zostanie! Nie będzie jakiś matoł mną pomiatal a raczej Debilki mną pomiataly... Koniec mam nadzieje ze mimo długiej pracy wywalone zostaną na zbity [usunięte przez moderatora] albo znajdzie sie inny sposób jeśli ten nic nie da

Peso
@Peso

A co się stało???

Iweta

w tym momencie zaprzeczasz sam sobie i do tego się ośmieszasz zdecyduj się. Głosie narodu:)

Zostaw merytoryczną opinię o Universal Agent - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Universal Agent?

Kandydaci do pracy w Universal Agent napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.