Serwus Piotr Małecki

Piastów

Opinie o Serwus Piotr Małecki

Mistrzu 2013-02-04 13:50:15
jest nieźle czasami [usunięte przez admina] i płaci po pół roku ale jak się d dupę wejdzie to znowu robotę da
majster 2013-02-04 13:57:38
Płaci jak chce i kiedy chce umawia się na daną stawkę a potem ją zmniejsza a tyrasz po 12godz. a on z łaską daje umowę zlecenie...
ArtAr71 2016-02-10 16:21:15
Obecnie to firma PM Flooring.Wysyła ludzi do pracy w Niemczech i Francji.Stwarza pozory mocnej firmy.Zero konkretów, 1/3 stawki,spóźnienia z płatnościami,brak ubezpieczenia i umowy.Uważajcie.Nie polecam wchodzić w bliższe kontakty z tą firmą.Szkoda czasu i zdrowia.
monter 2016-03-06 22:25:33
Szkoda gadać.Ludzie uważajcie na tego człowieka,obiecuje złote góry,a nijak to ma się do rzeczywistości.Lepiej nic nie robić niż w chodzić z Nim w układy.Nie polecam!!!!
qq 2016-05-24 07:47:07
potwierdzam.gosc nie wyplaca wynagrodzen,nie odbiera telefonow.oczekuje od monterow zeby pilnowali platnosci z kontrahentami zagranicznymi,umowy fa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na własne potrzeby
Zostaw swoją opinię o Serwus Piotr Małecki - Piastów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Serwus Piotr Małecki