Marty Polska Aleksandra Kosno

Opole

Opinie o Marty Polska Aleksandra Kosno

joko 2014-10-04 04:04:39
jak chcesz szybko zakonczyc kariere jako przewoznik,to tylko współpraca z P.Remigiuszem z marty Polska,dzieki niemu przyjechali z leasingu i odebrali mi auta,wazne ze od lipca moja kasa jest w obrocie tylko nie w moich rekach,totalna lipa
joko 2014-10-04 04:08:44
firma dno
Sinuhe 2014-10-30 05:49:02
Uwaga na tą firmę, tak samo jak i na powiązane z Panem Remigiuszem firmy Humanidis i Tax Partners - Natalia Szuba. Marty Polska Aleksandra Kosno przekształciła się w MP Logistics Spółka z O.O. - patrzy tylko na swój własny interes, w prostej linii doprowadzi każdego przewoźnika do poważnych kłopotów finansowych, a w efekcie do bankructwa.
Kierowca 2015-02-24 19:53:53
Witam, tez zostalem oszukany przez firme Remigiusza Kosno oraz Natalie Szube. Celem zlozenia grupowego wniosku do sadu priszebo kontakt e-mail marcinsilski4@wp.pl
Michał 2016-04-22 11:51:50
Pracowałem w firmie Marty Polska Aleksandra Kosno około 2 lat, jak dla mnie warunki bardzo dobre, pensja zasadnicza plus premie, umowa o pracę i super atmosfera. Co prawda nie wiem jak jest obecnie, ale myślę, że nie zeszli ze swoich standardów.
Zostaw swoją opinię o Marty Polska Aleksandra Kosno - Opole
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marty Polska Aleksandra Kosno