Opinie o Kosno Aleksandra Marty Polska w Opole

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Kosno Aleksandra Marty Polska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Kosno Aleksandra Marty Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kosno Aleksandra Marty Polska w Opole

Dorian Nowy wpis

Czy to możliwe, że firma nie działa? Ten spokój tylko to potwierdza?

Michał Nowy wpis

Pracowałem w firmie Marty Polska Aleksandra Kosno około 2 lat, jak dla mnie warunki bardzo dobre, pensja zasadnicza plus premie, umowa o pracę i super atmosfera. Co prawda nie wiem jak jest obecnie, ale myślę, że nie zeszli ze swoich standardów.

Kierowca Nowy wpis

Witam, tez zostalem oszukany przez firme Remigiusza Kosno oraz Natalie Szube. Celem zlozenia grupowego wniosku do sadu priszebo kontakt e-mail marcinsilski4@wp.pl

Sinuhe Nowy wpis

Uwaga na tą firmę, tak samo jak i na powiązane z Panem Remigiuszem firmy Humanidis i Tax Partners - Natalia Szuba. Marty Polska Aleksandra Kosno przekształciła się w MP Logistics Spółka z O.O. - patrzy tylko na swój własny interes, w prostej linii doprowadzi każdego przewoźnika do poważnych kłopotów finansowych, a w efekcie do bankructwa.

Przewoźnik

obiecanki,cacanki,firma totalne dno,podjałem z nimi współprace i mnie skonczyli w ciagu 6 miesiecy,nikomu nie polecam tej firmy

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Główna Księgowa
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
joko

firma dno

joko

jak chcesz szybko zakonczyc kariere jako przewoznik,to tylko współpraca z P.Remigiuszem z marty Polska,dzieki niemu przyjechali z leasingu i odebrali mi auta,wazne ze od lipca moja kasa jest w obrocie tylko nie w moich rekach,totalna lipa

Zostaw merytoryczną opinię o Kosno Aleksandra Marty Polska - Opole

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kosno Aleksandra Marty Polska?

Kandydaci do pracy w Kosno Aleksandra Marty Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kosno Aleksandra Marty Polska
  • Głogowska 37