Opinie o Manhattan Zbigniew Mizgała w Częstochowa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Manhattan Zbigniew Mizgała. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Manhattan Zbigniew Mizgała o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Manhattan Zbigniew Mizgała w Częstochowa

Kacper Nowy wpis

Gdzie dokładnie w Częstochowie ta firma działa ?

piotr Nowy wpis

wszystko dobrze wyplacalny

potrwawka Nowy wpis

@ manhattan uważam że jesteś żałosny dokłądnie tak jak twój komentarz.Pokjazałeś właśnie swój zerowy poziom, co mnie zresztą specjalnie nie dziwi. Takk czy inaczej kazdy może wyrazic swoją opinie i tobei nic do tego. Kazdy z kto tu pisze ma przynajmneij jakis poziom

manhattan Nowy wpis

sprawa zgłoszona o zlokalizowanie ip komputera bo jakieś pisanie głupot pod jakimś Nickiem to zwykla propaganda pracowałeś u mnie bo myślę że jesteś leniem który ma czas na oczernianie ludzi co pisze i podnieca się stronkami z (usunięte przez administratora) o których możesz pomarzyć bo resztę twoich kobiet bzykałem i tyle w temacie

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Manhattan Zbigniew Mizgała się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Częstochowa
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Częstochowa
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Monter Konstrukcji Stalowych
COMMERCECON
murzarz

wszystko ok tynki ponad 500 m2 zrobione kasa wypłacona popijawka na koniec tylko chwalić jestem podwykonawcą polecam

zibi

chłopki jak mi miło że nie mam złej opinii

tomek

sprzęt mega ach się chce pracować zibienku oby cały rok

tomek

sprzęt mega ach się chce pracować zibienku oby cały rok

brygadzista

po naszemu swój chłop same pozytywy zawozi na robotę płaci za każdy dzień od razu pozwoli wypić piwko swój chłop

kac

ok szef godny zaufania co się liczy u nas wyplacanosc za prace tego pilnuje to mu chwalić a praca jak wszędzie tylko tyle ze nie na stale nie ma pracy ja się pisze zawsze

gips

polecam na krótkie realizacje projektów budowlanych jedynie co może być większa wyplata ale polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Manhattan Zbigniew Mizgała - Częstochowa

Manhattan Zbigniew Mizgała