Opinie o Ekologis Laboratorium Badań Środowiskowych s.c. Piotr Szymański Wojciech Szymański w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Ekologis Laboratorium Badań Środowiskowych s.c. Piotr Szymański Wojciech Szymański. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ekologis Laboratorium Badań Środowiskowych s.c. Piotr Szymański Wojciech Szymański na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ekologis Laboratorium Badań Środowiskowych s.c. Piotr Szymański Wojciech Szymański w Wrocław

SKAY Nowy wpis

trochę już pracuję i uważam, że jest ok. Wszystkie świadczenia mam wypłacane w terminie, jak masz motywację do pracy to możesz wypracować fajną premię.

... Nowy wpis

(usunięte przez administratora)Ludzie strasznie rotują (w trakcie mojego krótkiego pobytu w tym (usunięte przez administratora)zwolniły się 4 osoby, a co najmniej parę przymierza się, aby uciec) i wcale im się nie dziwię ilość pracy, którą na siebie biorą, jest nieadekwatna do pieniędzy, które otrzymują. Nadgodziny u pracowników to standard, czy płatne nie, niektórzy mają tam ponad 40 dni wolnego do odebrania, ale czy to robią otóż nie bo ilość ludzi do pracy jest za mała. Standard to zrzucanie dużych firm na względnie świeżych pracowników, którzy później chodzą roztrzęsieni i zestresowani do granic możliwości, to samo się tyczy pracowników, którzy jakimś cudem wytrzymują w tym cyrku więcej lat i są doprowadzani do takiego stresu, że są na pograniczu płaczu. Jednym słowem firma to scam, ale jeżeli lubicie wypruwać sobie żyły na myśl, o pójściu rano do pracy to będzie miejsce dla was. Mimo to są tam szczątkowo fajni ludzie i życzę im ucieczki z tego (usunięte przez administratora) ps. nie pomyliłem ekologisów to właśnie o ten konkretny mi chodzi. Nie pozdrawiam, ja i moje świadectwo pracy, które zaginęło w akcji oraz ostatnia wypłata, o którą musiałem się upominać.

Byly

Ten „pracodawca” nigdy się nie zmieni nawet jak ma to i tak opóźni przelew.

@Byly

A ile to opóźnienia wynoszą: kilka dni czy zdarza się czekać dłużej?

DAS
@Byly

A skąd wiesz jak jest teraz? Nie potwierdzam Twojego wpisu, pracuję od 2 lat i zawsze jest na czas. Pisanie nieprawdy jest słabe..

Iwona
@DAS

To tyle dobrze. A jest coś co miałbyś im jednak do zarzucenia albo co byś delikatnie poprawił, żeby było lepiej?

DAS
@Iwona

Nie mam nic do zarzucenia i dziwi mnie komentarz Mięty - chyba nie w tej firmie pracujesz. Po pierwsze właściciela wogóle nie ma w firmie pojawia się sporadycznie. Jest osoba, która zarząda biurem. Nie zajmuje się osobiście raportami ale napewno nie są robione niezgodnie z prawem. Firma jest zbyt poważna aby sobie na coś takiego pozwolic.

@mieta a kiedy tam pracowałeś ?

….. Nowy wpis
@DAS

Hahahah poważna ? Widać ze nie piszesz sprawozdań .

Moon

Nie wiem skąd takie zamieszanie, chyba ktoś firmy pomylił ???? Tu jest ok.

.. Nowy wpis
@Moon

Hahahah biuro widzę czyta komentarze

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. Ochrony Środowiska w firmie Ekologis Laboratorium Badań Środowiskowych s.c. Piotr Szymański Wojciech Szymański? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Serwisant rowerowy
ROMET

Tak ogólnie patrząc to opinie na gowork, google, trip i wielu innych są tyle warte co nic. Wielokrotnie doświadczyłem, że jak nie sprawdzisz sam to się nie dowiesz...

Zofia
@ROMET

a tutaj sprawdziłeś ? ;P i się dowiedziałeś jak jest?

PRACOWNIK

PRACUJĘ OD 4 LAT. PONOĆ FIRMA WCZEŚNIEJ MIAŁA PROBLEMY I BYWAŁO RÓŻNIE. ALE OD 3 LAT WYNAGRODZENIE JEST NA CZAS.

Zofia
@PRACOWNIK

A to wiesz co tam działo się wcześniej? Aczkolwiek najważniejsze jest to,co jest teraz, choć fajnie wiedzieć i mieć to gdzieś na uwadze i z tyłu głowy, jakby się coś kiedyś przytrafiło...

Moon
@Zofia

Z automatem z gowork nie będę dyskutował. Sorry...????

Dorota

Zraziło mnie tutaj że ponoć wynagrodzenia są nie w terminie. Czy ktoś może potwierdzić te informacje? Nie chciałabym się zatrudnić i pracować za uścisk ręki prezesa..

@Dorota

Czyli przez parę lat nic się nie zmieniło? Jakoś mnie to nie dziwi.

Wiktoria

No właśnie nie wiem, czy coś się zmieniło, a bardzo zależy mi na tej informacji. Nie masz kontaktu z osobami, które nadal tam pracują? Byłabym wdzięczna, gdybyś dowiedział się, czy są opóźnienia? Jeśli tak, ile zazwyczaj trzeba czekać?

@Wiktoria

Nie mam z nikim kontaktu. Podczas mojej przygody z tą firmą szefowi nadali przydomek "500plus",co tyczyło się wypłaty. Resztę dopowiedz sobie sama.

Nieciekawie. Bo jak trzeba czekać na kasę w nieskończoność to mi się nie uśmiecha tu robota. Każdy ma terminowe rachunki do zapłacenia, co nie?

Jest ok. Atmosfera ok. Kasa na czas

Ha,ha, kasa na czas to podstawa. Tylko ile jest tych pieniędzy bo nie wiem czy jest się z czego cieszyć? Napiszesz ile mniej więcej masz na rękę czy nie ma się czym chwalić?

Kaheen

Tak Krzychu :D Pracuję w SEPO na śląsku. Już prawie dwa lata. Jest dobrze. Jak tam się w EKologisie dzieje? Pozdro dla ekipy:D!

Domino

Nie polecam wynagrodzenia nie w terminie. Wymagania dużo wieksze niz na rozmowie

Krzysiek

Wciąż pracuje:) Więc mówisz Maćku, że na śląsku znalazłeś lepszą pracę?

kaheen

Pracowałem tam przez dwa lata. Firma wciąż się rozwija. Podczas dwuletniego okresu pracy, weszło sporo nowych rozwiązań. W "środowisku pracy" na pracownika nałożony ogrom obowiązków, ale tak to bywa w mniejszych firmach. Powiem tak, dobra firma jeżeli ktoś chce zdobyć swoje pierwsze doświadczenie w laboratorium o takiej działalności. Dziś pracuję w podobnej firmie w województwie śląskim (dużo większa firma) i tutaj ilość obowiązków mniejsza a wynagrodzenie większe. Ekologis bardzo dobrze wspominam (pamiętajmy, że to ludzie tworzą atmosferę), szef raz ma gorszy dzień, raz lepszy, ale zawsze można wszystko z nim ustalić. Swoją drogą wiecie, czy w środowisku pracy dalej pracuje Pan K.K. ?

tomasz

wynagrodzenie nie w terminie. Nie polecam

Kielbas

Nie profesjonalne podejście do przyszłego pracownika, jak na kryteria zawarte w ogłoszeniach zdecydowanie za mała stawka.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Ekologis Laboratorium Badań Środowiskowych s.c. Piotr Szymański Wojciech Szymański - Wrocław

• Jak się pracuje w Ekologis Laboratorium Badań Środowiskowych s.c. Piotr Szymański Wojciech Szymański?

Zobacz opinie na temat firmy Ekologis Laboratorium Badań Środowiskowych s.c. Piotr Szymański Wojciech Szymański tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ekologis Laboratorium Badań Środowiskowych s.c. Piotr Szymański Wojciech Szymański?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

2.6/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Seweryna Wysłoucha 62
    52-433 Wrocław