Ekologis S.C. Laboratorium Badań Środowiskowych

Wrocław

Opinie o Ekologis S.C. Laboratorium Badań Środowiskowych

Kielbas 2014-05-31 13:16:39
Nie profesjonalne podejście do przyszłego pracownika, jak na kryteria zawarte w ogłoszeniach zdecydowanie za mała stawka.(usunięte przez administratora)
tomasz 2015-02-15 16:58:43
wynagrodzenie nie w terminie. Nie polecam
kaheen 2016-02-11 14:50:20
Pracowałem tam przez dwa lata. Firma wciąż się rozwija. Podczas dwuletniego okresu pracy, weszło sporo nowych rozwiązań. W "środowisku pracy" na pracownika nałożony ogrom obowiązków, ale tak to bywa w mniejszych firmach. Powiem tak, dobra firma jeżeli ktoś chce zdobyć swoje pierwsze doświadczenie w laboratorium o takiej działalności. Dziś pracuję w podobnej firmie w województwie śląskim (dużo większa firma) i tutaj ilość obowiązków mniejsza a wynagrodzenie większe. Ekologis bardzo dobrze wspominam (pamiętajmy, że to ludzie tworzą atmosferę), szef raz ma gorszy dzień, raz lepszy, ale zawsze można wszystko z nim ustalić. Swoją drogą wiecie, czy w środowisku pracy dalej pracuje Pan K.K. ?
Krzysiek 2016-05-18 09:59:03
Wciąż pracuje:)
Więc mówisz Maćku, że na śląsku znalazłeś lepszą pracę?
Domino 2016-09-13 17:43:26
Nie polecam wynagrodzenia nie w terminie. Wymagania dużo wieksze niz na rozmowie
Kaheen 2016-10-14 06:38:30
Tak Krzychu :D Pracuję w SEPO na śląsku. Już prawie dwa lata. Jest dobrze. Jak tam się w EKologisie dzieje? Pozdro dla ekipy:D!
Zostaw swoją opinię o Ekologis S.C. Laboratorium Badań Środowiskowych - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ekologis S.C. Laboratorium Badań Środowiskowych