Opinie o Inkon Edyta Filipkowska w Warszawa

Naszym osiągnięciem jest wieloletnie doświadczenie w handlu, w bezpośredniej sprzedaży tuszy, tonerów i wszelkiego rodzaju artykułów biurowych. Wychodząc naprzeciw klientom postanowiliśmy wzbogacić naszą działalność o sklep internetowy, aby zapewnić klientom wygodę robienia zakupów.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inkon Edyta Filipkowska w Warszawa

nick Nowy wpis

tak

Bruno Nowy wpis

a ja się zastanawiam ile firma zatrudnia pracowników?

nowaoferta Nowy wpis

Czeeeść? wczoraj tylko zapytałam jak wygląda sytuacja w firmie w 2020 roku, ponieważ widziałam że szukają kogoś do pracy i dzisiaj zostało to skasowane (?)

abc

Również chętnie się dowiem :)

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Inkon Edyta Filipkowska.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Jerzy

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

amii

Pracowałam- polecam. Trochę roboty jest co prawda, nawet całkiem sporo, ale to się przekłada na zarobki, bo całkiem spoko stamtąd wyciągałam. Atmosfera okej, bez szału, ale na luzie. Ogólnie spoko wspomnienia, spoko ludzie, spoko praca.

Iza

Jak firma jest dobrym pracodawcą to i ludzie są zadowoleni!!

@Iza

no wlasnie, ja jestem.

Aaa

Dla mnie pracodawca okej. NIe mam większych zarzutów.

Olka
@Aaa

ja tez sie z tym zgadzam, pracowalam i nie narzekalam, pieniadze byly na czas, zgodnie z tym co bylo ustalone na rozmowie, praca latwa, jak na start dla mlodych bardzo spoko.

li.1
@Olka

Podłączam się do pozytywnych opinii o Inkonie :)

kasa jest, jest git

Milusia
@anonymous

Ja tam nie przyszłam być służącą. chciałam być pracownikiem.

Be mine
@Milusia

To nią nie bądź @Milusia xDD Co to za problem? I co to kogo obchodzi, ze dajesz się (usunięte przez administratora) Ja tam pracowałam i umiałam postawić na swoim, dzięki czemu dobrze mnie traktowano. Radzę nauczyć się brać swoje sprawy we własne ręce. Nie jesteś już dzieckiem skoro już pracujesz. No chyba, ze zaraz po szkole to jeszcze nie znasz życia...

Magdalena

@ZnowuKtośSkasowałMojąOpinię!!!, odnoszę się do Twojego nicka - jeśli Twoja opinia zniknęła z forum to znaczy że łamała postanowienia regulaminu (https://www.gowork.pl/regulamin). Zapoznaj się z nim proszę przed umieszczeniem następnego komentarza. @igła, co uważasz za największy plus pracy w Inkon Edyta Filipkowska? A co jest dla Ciebie największą wadą tej pracy - piszesz, że niektóre rzeczy można by poprawić. Twój komentarz nie zawiera żadnych szczegółów, jest bardzo ogólny, a takie komentarze przekazują mało informacji poszukującym opinii. @Beyonce, jaką Ty masz opinię o tym pracodawcy? Twój komentarz również nie zawiera żadnych konkretów. Dlaczego ta praca Ci odpowiada? @on, komentarze w obraźliwym tonie nie będą akceptowane na tym forum. Polecam przed umieszczeniem opinii zapoznać się z regulaminem (https://www.gowork.pl/regulamin)

Beyonce

jest spoko i nie ma co bez sensu narzekac, to firma w której po prostu tzreba pracować a nie się lenić. widzę, ze tu można się sporo nauczyć. ja jestem ambitna i zdeterminowana, dlatego spokojnie faje rade i nie narzekam.

igła

Pieniążki pojawiają się na czas na koncie i to mi najbardziej odpowiada. Mogłoby być lepiej, ale nie ma co się spinać, bo w praca w inkonie jest do przeżycia, kasę na życie się dostanie i nie trzeba się jakoś tym wszystkim przejmować.

Edzia

Nawet kurierzy się dziwią, że co dzień nowe twarze na wszystkich 3 stanowiskach.

Jenny

Z czystym sumieniem mogę polecić pracę w tym sklepie, szfowa jest bardzo przyjazna i traktuje każdego pracownika na równi.

uu

Zastanawiam się od dawna kto pisze takie brednie, czy ktoś to wszystko jakoś kontroluje. Przewija się tutaj tyle fałszu, że nie wiem co myśleć. Pracuję w inkonie już długo, ale nie ma powodów, żeby tak mocno ich opluwać!

Stella

Jeśli ktoś ma dwie lewe rączki to zupełnie nie może pracować. Tylko pisanie bzdur pozostało!!

Kajaa

Ja np. jestem byłym pracownikiem Inkon, a nie obecnym. I chwalę sobie tamten okres czasu kiedy tam pracowalam. Bardz miło było i przyjaźnie. Kasa dobra i świety spokoj był.

Lady

Praca jak praca, mam różne doświadczenia, ale wypłata zawsze na czas

bada

Chodzą różne opinie o właścicielce, ale to są opinie sfrustrowanych byłych pracownikow. Cudów nie bylo, ale spokoj psychicznyt przynajmniej byl w tej pracy. Ogarnijcie się ludzie, chyba jeszcze nie pracowaliscie w na prawdę ZŁYCH miejscach........

kasia
@bada

Dokłądnie, co prawda ja pracowalam tam przez chwile ale bylo to jedno z lepszych miejsc w których pracowałam, głownie pod kątem atmosfery, ale tez nie robia problemow z urlopami i wyplaty zawsze w terminie co dla mnie jest mega wazne.

Dzikita
@bada

a Ty chyba w dobrych miejscach nie pracowałaś, najgorsza firma ever z mojego doświadczenia. Ale życzę powodzenia :)

X

Zamiast tutaj narzekać to powiedzcie prawdę w oczy, a nie gracie wielkich pozerów i aktorów. Pracuję tam od roku i mi odpowiada. Kasa na czas

Czyzby?
@X

Skoro pracujesz od roku to możesz się podpisać prawdziwym imieniem.

Patrycja
@Czyzby?

Ludzie dajcie już spokój, nie macie życia osobistego ? Tacy jak wy "sfrustrowani" do wszystkiego się przyczepią nawet, że nie podał ktoś imienia. Przypominam nie ma takiego obowiazku ! Firmę polecam

Nanny Ann.

Praca w sklepie Inkon była naprawdę bardzo przyjemna. Mogłam sama ustalać swój grafik. Szefostwo buło bardzo sympatyczne i nie robiło żadnych problemów.

Kania
@Nanny Ann.

Nie ma czegoś takiego jak grafik, jedynie sztywne godziny. Brawo - bardzo "autentyczne" opinie "autentycznych" byłych pracowników ;)

Nanny Ann.
@Kania

Jak JA pracowałam to studiowałam, wieczorowo. Szefowa nie robiła mi problemów jak musiałam wychodzić czasem wczesniej, o to mi chodziło. Nie musicie się tak sapać od razu...

Magda
@Nanny Ann.

Ja również miałam taką sytuację i nigdy nie było problemu, żeby te godziny jakoś dostosować.

@Magda

Dokładnie !

Zostaw merytoryczną opinię o Inkon Edyta Filipkowska - Warszawa

• Jak się pracuje w Inkon Edyta Filipkowska?

Zobacz opinie na temat firmy Inkon Edyta Filipkowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Inkon Edyta Filipkowska
2.3/5 Na podstawie 137 ocen.

Inkon Edyta Filipkowska