FJK Małgorzata Kubicka

Legionowo

Opinie o FJK Małgorzata Kubicka

Sara 2013-11-20 09:10:57
Znakomita firma, zajowali się wykonaniem banerów rekalmowych dla mojej pizzerii, to profesjonalna i solidna firma, dzięki ich banerom coraz więcej klientów odwiedza nasz lokal, polecam.
Renia 2014-01-13 11:07:46
Znakomite przedsiębiorstwo, jestem bardzo zadowolona z ich usług, szybko i profesjonalnie zajęli się wykonaniem banerów reklamujących moją firmę, dzięki nim coraz więcej klientów korzysta z naszych usług, to znakomici specjaliści od spraw reklamy
adrian 2014-01-31 10:05:45
Polecam ich usługi, profesjonalna i fachowa firma, ich produkty są najwyższej jakości, bardzo sobie chwalę współpracę z nimi.
emol 2016-04-23 12:47:34
słyszałem od wielu ludzi, że usługi pani małgorzaty naprawdę są na wysokim poziomie i słucha przede wszystkim co jest najważniejsze potrzeb klienta i umie się do nich dostosować nie tracąc przy tym własnego zdania
Zostaw swoją opinię o FJK Małgorzata Kubicka - Legionowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FJK Małgorzata Kubicka