eM-Tech sp. z o.o.

Toruń

Opinie o eM-Tech sp. z o.o.

admin 2015-06-26 08:58:34
Mieliście styczność z firmą eM-Tech sp. z o.o. lub z pracownikami? Wiecie coś na temat firmy? Napiszcie nam o tym, pomóżcie potencjalnym pracownikom.
Operator 2015-09-21 12:36:00
Nie polecam,nienormoway czas pracy(soboty,niedziele za 10zl pod stlolem za godzine),wyplata do reki w koperte,maszyny złom z zachodu(tam juz nikt niechce tym robic),smiesznie niskie zarobki,nie zaplacone nadgodziny zgodnie z kodeksem pracy,BHP nie istnieje.umowa najnizsza krajowa.
Generalnie typowy prywaciarz jak wiekszosc torunskich kundli pseldo biznesmenow.
Firma dobra dla dziadkow pijaczkow. Pozdrawiam wyzyskiwaczy z EM techu.
Pozdrawiam z zachodu europy placa 2500 euro za 8godzin od poniedzialku do piatku,na rocznej maszynie...niedlugo wy wlascicele tych pseldo firm sami bedziecie robic na tych maszyna i nie bedzie mial kto robic na wasze emerytury!!
operator 2016-05-09 10:51:22
Do "be" tak jak napisałem wcześniej mi proponowali 10/11zl za godzinę pracy na rękę(oczywiście nie na umowie,pod stołem)i średnio w granicach 160-180h miesiecznie plus umowa o prace najniższa krajowa.(rachunek prosty 11złx180h=1800pln na reke) praca wszędzie,jak to na wynajmach raz 5km od domu nastepnego razu 25km od domu ponoć miał mnie wozić do pracy i z pracy wynajmujący maszynę wiadomo jak w praktyce.
Zostaw swoją opinię o eM-Tech sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie eM-Tech sp. z o.o.