Opinie o Vienna Insurance Group Polska Sp. z o.o. w Warszawa Cybernetyki 7

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Vienna Insurance Group Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Vienna Insurance Group Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vienna Insurance Group Polska Sp. z o.o. w Warszawa Cybernetyki 7

Zażenowany

Zdecydowanie odradzam rekrutowanie do tej firmy. Tak niskiego poziomu rekrutacji i braku profesjonalizmu nie spotkałem nigdzie przedtem! Pani Katarzyna, która przeprowadzała pseudorekrutację, nieprzygotowana do pracy, nie posiadającą odpowiednich kompetencji do tego procesu. Brak umiejętności pracy na kalendarzu, niesłowność, amatorka, wręcz lekceważenie i brak szacunku dla ludzi. Umawia się na rozmowę telefoniczną na dany dzień i nie dzwoni, nie daje żadnej odpowiedzi. Po ponowieniu kontaktu z mojej strony w następnym dniu i spytaniu dlaczego nie dzwoniła, tłumaczy się, że myślała, że rozmowa ma odbyć się w inny dzień - żenujące. W następnej kolejności Pani Katarzyna proponuje spotkanie. Umawia się ze mną na dany dzień, ale obiecuje wysłać jeszcze mailowo potwierdzenie daty i godziny jak ustali plan tygodnia. Kolejny raz czekam i brak jakiejkolwiek informacji meilowej, smsa czy przede wszystkim telefonu. Sam musiałem się dodzwaniać kolejny raz i pytać o spotkanie. Z łaski lekceważąco usłyszałem, że nie może się ze mną spotkać i że spotkanie musimy przełożyć na przyszły tydzień. Gdybym sam nie wykonał telefonu, nie dowiedziałbym się o tym! Totalna amatorka i brak szacunku dla ludzi. Dziwię się, że osoby z tak niskim kompetencjami prowadzą rekrutację.

@Zażenowany

Zgadzam się. Również niestety tego doświadczyłem. Pani Katarzyna nieudolnie i w sposób amatorski prowadzi rekrutacje, działając szkodliwie na wizerunek firmy. Powinna być odsunięta od wszelkich rekrutacji a już tym bardziej jakiekolwiek zarządzania ludźmi.

Michał Sukiennik

Pracowałem w VIG przez 5 lat jako .NET developer w oddziale na Al. Jerozolimskich. Głównie w jednym, dużym projekcie integrującym dane ze wszystkich spółek. Dużo się nauczyłem na temat baz, transakcyjności, API, testów. Na plus: praca zdalna, prywatna opieka medyczna, zniżki na ubezpieczenia, faktury płacone na czas, stołówka w budynku, zwrot kosztów za dojazdy do biura. Minusy: biurka w firmie są niskie, trzeba stawiać podstawkę pod monitor. Brakuje biurek z regulacją wysokości i krzeseł z regulacją podparcia szyi.

@Renata

Chyba w nic, od kilku miesięcy przekładają remont. Ergonomia tam nie istnieje

Były Nowy wpis

Firma notorycznie łamiąca prawa klientów. Pracownicy zmuszani do dezinformacji klientów, działają na ich szkodę. Skończy się to wszystko poważnymi konsekwencjami w prokuraturze. Lepiej omijać ich szerokim łukiem. (usunięte przez administratora) podręcznikowi...

Natala Nowy wpis

Widzę, że nie pierwsza się interesuje specem od bezpieczeństwa IT. :D tak ogólnie to jak dużo osób pracuje teraz na tym dziale, że kogoś szukają? I jak to wygląda z podziałem na płeć? Jest więcej kobiet skoro jednocześnie z koleżanką się interesujemy?

Dees Nowy wpis

Zero kontaktu z likwidatorem szkody, szkoda zgłoszona 14.08. do tej pory brak jakichkolwiek informacji na odwołanie od odmowy wypłaty należnego mi odszkodowania(szkoda na pojeździe spowodowana przez klienta firmy), wysłane zostały wszystkie dokumenty(włącznie z zaświadczeniem od policji).(usunięte przez administratora)

Ona Nowy wpis

A jak już się przeskoczy bez rozmowę kwalifikacyjną, o której pisali na forum to jakiego stylu pracy i zarobków można się spodziewać? Mam na myśli stanowisko specjalisty od bezpieczeństwa IT. Na pewnym portalu widnieje dostępna, którą jestem zainteresowana. Jaka występuje atmosfera na dziale? I czy trudno jest się dostać? Jak oceniacie?

To biuro mieści się na Jerozolimskich. Na rozmowie zdalnej były trzy osoby: HR, Admin systemów i jeszcze jeden człowiek, którego funkcji nie pamiętam, bo nie odzywał się ani słowem. Rozmowa typowa: chwilę o doświadczeniu, co się robiło w poprzedniej firmie, kilka pytań kontrolnych. To co mnie zaniepokoiło, to kompletny brak emocji na twarzy prowadzącego rozmowę. Jeśli to miałby być mój szef to dziękuję. Ale najgorsze to to, że dopiero pod koniec rozmowy poinformowano mnie, że praca jest na zastępstwo o czym nie było mowy w ogłoszeniu... Strata mojego cennego czasu. Raczej nie podejmę tu pracy.

Doświadczenie, opis pracy na poprzednim stanowisku, pytania z zakresu licencji Microsoft.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
IQFM Sp. z o.o.
Zażenowany

Alicja
@Zażenowany

O matko że też miałeś siły dalej się starać o tą rozmowę... Jestem ciekawa czy w końcu doszła do skutku? A może specjalnie tak przekładała bo się rozmyśliła co do Twojej kandydatury? Daj znać bo ciekawa jestem dalszych losów :D

@Zażenowany

Czy urlop w Vienna Insurance Group Polska Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Michał Sukiennik

@Michał Sukiennik

Jakby nie patrzeć plus z opcją zdalną niweluje te biurka, które opisujesz. Tak właściwie jeśli chodzi o samą ergonomię to nikt tego dosadnie nie zgłaszał po prostu? W co innego w takim razie spółka inwestowała w ostatnim czasie tak z ciekawości?

@Renata

Chyba w nic, od kilku miesięcy przekładają remont. Ergonomia tam nie istnieje

Kwiatkowska

Proszę o informacje jakie są zarobki na stanowisku specjalisty wsparcia sprzedaży ?

Co za ludzie

Kobito, to jest opinia o pracy w danej firmie, a Ty piszesz o doświadczeniu klienckim. Niezły bigos w głowie. Czy jest na sali admin?

@Co za ludzie

Wiesz różnie to bywa. Generalnie powinni pisać pracownicy ale zdarzają się też opinie klientów i nie ma co marudzić. Ty pracujesz w firmie i możesz coś napisać odnośnie poziomu wypłat?

do Andrzej
@Andrzej

A jak dla mnie jest to zaśmiecanie profilu. Są odpowiednie miejsca do wystawiania opinii dotyczących usług.

@do Andrzej

Może niektórym się nie będzie chciało tak użerać? Widzisz środowisko pracy kształtują też klienci przecież, według mnie to ciekawe dodatkowe info i wcale nikt nie musi na to odpisywać i się do tego odnosić. ;) A tej Pani współczuję nerwów. :(

monia
@Co za ludzie

no nie, tu także klienci mogą dawać opinie. Nie bez powodu wstawiajac komentarz wybierasz status: Pracownik, Były pracownik, Kandydat, KLIENT!!!!!! Jak Wy czytacie?

szczeps

Odradzam - o ile menedżerowie zespołów jeszcze są w porządku, o tyle sama góra, w tym szefostwo z Austrii sprawia, że to typowe, okrutne korpo, gdzie niższy szczebel ma tańczyć tak jak sobie jakiś dyrektor czy prezes jednej z dziesiątek spółek uzna. Od połowy sierpnia "Austria" ściągnęła ludzi do biur, w ogóle nie licząc z opinią pracowników, których exodus się właśnie rozpoczyna, bo pod samą siedzibą jest raptem kilka miejsc parkingowych, o które trwa wieczna walka, w biurach jest hałas i ciągle ktoś przechodzi za plecami. VIG sobie wykopuje dołek, zniżając się do poziomu jakiegoś comarchu czy innej rzeźni- pracownik to ciągle wymuszony koszt, w biurze w centrali łaskawie po kilku latach firma kupiła ekspres! Bo wcześniej stało po kilka ekspresów każdego pracownika!

Joanna

Widzę ze ludzie pracują tu ponad normę tak pisali jeszcze 2 lata temu a jak jest teraz? Ktoś tam pracuje aktualnie i może się wypowiedzieć? Zdarzają się nadgodziny?

Na jakie benefity można liczyć w Vienna Insurance Group Polska Sp. z o.o.?

PracownikCentrali

Marnie. Sa: - zniżki pracownicze na ubezpieczenia - autobus podwozacy do pracy z Centrum (nie wiem po co, bo wkd pod nosem i można się dostać do Centrun w 10 min) - opieka medyczna - karta Multisport, do której doplacasz 150 zł - premia raz na rok (rzadko) - dopłata do biletow Kolei Mazowieckich Brakuje natomiast wielu podstawowych rzeczy jak kawa/herbata, nawet ekspres do kawy pracownicy kupują we własnym zakresie, nie pracy zdalnej, ostatnio zabrano premię za wysluge lat. Ogólnie pracownika traktuje się tu jak zasób ludzki, któremu się płaci (nie najlepiej) i juz z tego powinien się cieszyć. Raczej oszczędzanie na pracownikach.

@PracownikCentrali

Pracuję w oddziale tzw. Ściana wschodnia. Krzyki, wyzwiska, obrażanie pracownika przez dyrekcję to dzień codzienny. Atmosfera fatalna, straszenie że na Twoje mirjsce czeka 20 to normalność. Mimo, że są wyniki to wiecznie jest mało, mało i mało, oddział poruwnuje się do Katowic i Warszawy. Dyrekcja sama przyznaje, że nie zna produktów i jest jedynie od rozliczania, nie ma co liczyć na merytoryczną pomoc w jakimkolwiek temacie. Zarobki bardzo kiepskie, według dyrekcji powinieneś dziękować, że możesz pracować bo to zaszczyt. Nie wiem czy Centrala wie o takich praktykach dyrektora. Rotacja pracowników jest duża.

Zycie z pracownikiem
@PracownikCentrali

Nienawidzę tej firmy. Moje małżeństwo to koszmar od kilku lat. Praca po 12 godzin dziennie, ciagle wyjazdy komunikowane z dnia na dzień nawet w koronawirusie i na Śląsk, wyjazdy w dlugie weekendy co 2 tygodnie na kilka dni zachaczajace o soboty. Nie licza sie z tym ze pracownik moze miec swoje zycie i rodzine. W pracy praca małym zespołem a oczekiwania wygorowane finał praca po godzinach. Wykorzystywanie ludzi malo asertywnych ltorzy nie potrafia jasno powiedziec ze to juz za duzo, nie! Nie umiesz sie bronić, chcesz żyć tylko praca i postawic na szali swoje życie i związek- aplikuj ta firma Ci w tym pomoże!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zofia

Dobrze wie.

Kret

W sumie to na żadne. Przy rekrutacji jest mowa o autobusie czy Multisporcie, ale po przyjęciu okazuje się, że jednak nie ma bo pandemia ... A to że się tym chełpią w ogłoszeniach w trakcie pandemii to już nieważne. Jest Luxmed w sumie, to jedyne co się czasami przydaje ale z tym pakietem nie licz na wiecej niż rutynowa kontrola

były pracownik 88

Firma nie daje żadnych benefitow ,dodatków, catering itp Jedyne co to ewentualne karty przedplacone

Kier

Czy Compensa oferuje pracownikom podwyżki inflacyjne?

gość

firma nie zapewnia sprzętu, na pracach zdalnych każą pracować na prywatnych komputerach

@gość

A jak jest z prądem? Też na zdalnym trzeba płacić za wszystko samemu czy jest jakieś dofinansowanie?

????
@Andrzej

Na zdalnym to pracujesz na swoim sprzęcie i nic ma dofinansowania.

kek

Większość pracowników dostaje tel służbowy. Co prawda są to strucle najtańsze samsungi, ale zawsze coś. Noooo chyba, że wyższe stanowiska to odpowiednio lepszy telefon.

Ewelina
@gość

a jak ktoś nie ma komputera to jak ma pracować?? bo mi też zależy na pracy zdalnej ale nie mam komputera...

Gość to cep
@Ewelina

Nie daj sobie wmówić pierdół: udostępniają sprzęt do pracy w domu. Nie pracuje się w Compensie na własnym PC/laptopie.

@Gość to cep

I to od zawsze tak jest? Bo on to parę miesięcy temu pisał. W sumie to po co miałby kłamać?

Ile jest zmian w Vienna Insurance Group Polska Sp. z o.o.?

kek

Różnie. 7-15, 8-16. a jeszcze inni 9-17. Co do departamentów call center nie mam pojęcia, ale pewnie drugie zmiany i weekendy

Zainteresowany pracą

Słyszałem , że w o. Rzeszów jest kiepska atmosfera zakrywająca o (usunięte przez administratora) Śledząc ogłoszenia o pracę, tam cały czas jest rotacja pracowników.

Nitro
@Zainteresowany pracą

Oddział Rzeszów to porażka. Atmosfera tragiczna dyrektorka traktuje pracownika jak (usunięte przez administratora)poniżanie i upokarzanie to codzienność. Poza tym pracownicy donoszą aby zyskać uznanie. Za sprzedaż ubezpieczeń masz mega wysoki 0,5 % i jeszcze ci wypomina dyrektorka jak trafi się prowizja 200 zł. Praca tam to był koszmar

xyz
@Nitro

to proponuję się tam wybrać bo za (usunięte przez administratora) można wyciągnąć całkiem niemałe odszkodowanie :)

Jowisz56

Będąc pracownikiem firmy z którą Compensa zawarła grupowe ubezpieczenie na życie dla pracowników nie miałam pojęcia co wchodzi do ubezpieczenia dodatkowego. Kiedy przeszłam na emeryturę a wtedy każdy grosz się liczy, chciałam kontynuować indywidualne grupowe ubezpieczenie w Compensie. Czekałam na indywidualną polisę ponad dwa kwartały. Otrzymałam umowę wraz drukami do przelewów.. Kpina, bo skąd wziąć kasę na opłatę 6-ciu miesięcy wstecz. Ponadto ze szczegółowego zestawienia zorientowałam się, że mam pobieraną składkę na wypadek śmierci, męża, rodzica itp. a których nie mam bo dawno nie żyją. Niby to niewielkie kwoty ale licząc to w miesiącach i latach oraz mnożąc to przez ilość nieświadomych osób można na takim interesie bezkarnie zarobić. Kiedy poprosiłam o zmianę wysokości ubezpieczenia i likwidację składników dot. męża i rodziców otrzyma lam informację, że w pierwszym roku trwania indywidualnej kontynuacji ubezpieczenia nie ma możliwości doboru zakresu ubezpieczenia. Czyli jeszcze rok chciała firma na mnie bezczelnie zarabiać. Czy założyciele tej firmy to profesjonalni kombinatorzy i (usunięte przez administratora) korzystający z naiwnej ufności ludzi w uczciwość i rzetelność tej instytucji?

kandydat

Cała ta rekrutacja to masakra. Wysłałem na kilka stanowisk żeby sprawdzić czy rzeczywiście jest tak jak znajomi mówią i rzeczywiście to prawda. Ta firma to nikogo nie szuka. Nawet na rozmowę nie zaprosili od razu odrzucają kandydata. U znajomych to samo. Tyle że mejla wyślą że postanowili zaprosić innych kandydatów do rozmowy czyli faktycznie nikogo. Jeśli ktoś chce czekać na telefon od nich to się nie doczeka. Marnowanie czasu na wysyłanie swoich cv.

Szefunio
@kandydat

A może...im nie podpasowałeś jeżeli chodzi o doświadczenie zawodowe, może Twoje CV w żaden sposób nie było dla nich interesujące? Ja wysłałem CV na interesujące stanowisko, kilka dni później zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną, ustalenie odpowiedniego terminu dla obu stron. Jeszcze nie podjąłem u nich pracy, ale nie rozsiewaj fake newsów, plz.

Witam, zostałem zaproszony na jutro na rozmowę o pracę na stanowisko specjalisty ds. Ubezpieczeń. Czego mogę się spodziewać i jakie zarobki oferuje firma? W ogłoszeniu była mowa o przedziale 5 - 6 tys, ale po opiniach zacząłem w to wątpić. Dodam, że miejscowość to Bydgoszcz

lolo

Witam, czy macie jakieś informacje jak wygląda praca na stanowisku ds wsparcia sprzedaży ubezpieczeń majątkowych w filii w mniejszych miastach? Na jakie zarobki można liczyć?

W.
@lolo

Na ok 4000 ,wsparcie sprzedaży to jest sprzedaż , wypisywanie polis, obdzwanianie klientów

@W.

4000? Raczej nie....

Js
@W.

Raczej Nie.....

Lidia
@Js

To ile według Ciebie można zarobić na tym stanowisku specjalisty ds wsparcia sprzedaży ubezpieczeń majątkowych? W którym mieście pracujesz? Może to ma jakieś znaczenie przy wyznaczaniu zarobków przez Vienna.

X
@lolo

2300 do ręki (z premiami, prowizjami). Jestem w szoku, ze ktoś zarabiał 4 tyś na tym stanowisku. :O

Zostaw merytoryczną opinię o Vienna Insurance Group Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Vienna Insurance Group Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vienna Insurance Group Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vienna Insurance Group Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Vienna Insurance Group Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Vienna Insurance Group Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vienna Insurance Group Polska Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 61 ocen.

Vienna Insurance Group Polska Sp. z o.o.