Opinie o ENCO w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ENCO. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ENCO o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ENCO w Warszawa

Mimi

W Warszawie dramat. Sztywność, zero radia, drzwi w drzwi z prezesem, drzwi otwarte, ciągła kontrola musi być. Zatrudniaja na stanowisko asystenta a potem wymagają wiedzy kierownika. I jeszcze pretensja że sie nie wie nie umie. Cała rodzinka tam pracuje, rączka rączkę kryje. Pretensje do pracownika że... Ogłoszenie o pracę w firmie na które człowiek aplikuje i się dostaje, jest źle zredagowane. Nie polecam, wieczny opieprz, a rodzinka za błędy nie odpowiada

@Mimi

Czyli nic się nie zmienił od 5 lat ????????. Aplikowałam na asystenta w dziale księgowością i się dostałam. Na rozmowie rekrutacyjnej wiedzieli że w tym programie nie pracowałam a potem pretensja że nie wiem. Jak błędy synalek popełnia (usunięte przez administratora) zbiera pracownik . Ciekawi mnie czy główna księgowa nadal ta sama, (usunięte przez administratora) bo następcy wychować nie chciała. I ten obieg dokumentów ???????????? 5x faktura u prezesa, dramat. Kompletnie niekompetentna osoba od redagowania ogłoszeń. A potem pretensja do nowego pracownika.

Olo

Witam, radzę unikać Enco z daleka, szczególnie fabrykę w Pyskowicach Bardzo duże wymagania, brak rąk do pracy, nadgodziny do odbioru, mimo, że nie ma kiedy wybrać urlopu wypoczynkowego. Brak podwyżek, ryczałt za pranie odzieży roboczej wynosi 10 zł na miesiąc panuje kurz i brud więc trzeba prać 4-8 razy w miesiącu. Atmosfera w pracy zła. Szukanie winnych za błedy kierownictwa.

@Leon

W Watszawie też dramat, dokumenty przechodzą przez rece prezesa 4 x!!!! Wszystko trwa przez to za długo. Wieczne błędy spowodowane stresem w zwiazku z nadmierną kontrolą.

Celina Nowy wpis

Mąż szuka (usunięte przez administratora) jako elektromonter, bo obecnie ma pracę, ale wolałby lepsze warunki. Znalazł w tej firmie, że szukacie osób i zainteresował kwestią zarobków, bo oferujecie podstawę plus premie i pytanie ile łącznie mógłby dostać miesięcznie? Dajcie znać, to mu przekażę, ile płacone są wczasy pod gruszą.

ENCO Nowy wpis
@Celina

Zachęcamy męża do przesłania cv na adres rerkutacja@grupaenco.pl Wynagrodzenie jest zależne od wiedzy, doświadczenia i posiadanych uprawnień.

Tosia Nowy wpis
@ENCO

Chłopak też chciałby podesłać cv, ale napiszcie chociaż od jakich kwot się zaczyna ta pensja, chociaż te minimum. Chyba, że jest to minimalna? Chłopak się cieszy, że praca jest od poniedziałku do piątku na jednej zmianie. Podajcie proszę konkretne godziny.

Mimi Nowy wpis
@Mimi

Bożena

Firma szukała sprzątaczki w sieci i jestem zainteresowana pracą. Niewiele widać z ogłoszenia, bo już jest nieaktualne. Może tu opowiecie coś o tej posadzie? Widziałam tylko info, że rekrutacja jest stacjonarna. Czyli rozmowy odbywają się w biurze, tak? A ile w sumie jest rozmów? I czy jest też dzień próbny jako któryś etap rekrutacji?

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w ENCO?

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Interesuje mnie firma i stanowisko inżynier specjalista ds. telemechaniki. Jest oferta pracy na ich stronie i mam kilka pytań co do tej pracy. Ciekawią mnie dwie sprawy, jedna, to że dają trakcyjne wynagrodzenie. No to jakie, wiecie, jaka to jest kasa? I dają możliwość uzyskania uprawnień. Jakich konkretnie? Na tej posadzie, jakie uprawnienia można zarobić i czy jak się je zrobi, to pensja rośnie, skoro kompetencje urosły?

ENCO

Dzień dobry, w ogłoszeniu na wskazane stanowisko są podawane widełki wynagrodzeń. Proszę skierować wszystkie swoje pytania na adres rekrutacja@grupaenco.pl na pewno dostanie Pan odpowiedź.

@Olo

Olo, dlaczego udzielasz fałszywych informacji o firmie? Fabryka w Pyskowicach została przejęta przez firmę miesiąc temu, a Tobie już zdążyły przepaść nadgodziny? I nie dostałeś podwyżki? Czy nie udzielono Ci urlopu zgodnie z planem urlopów? Czy naprawdę Twoje wymagania względem nowego pracodawcy są realne? Udzielanie fałszywych informacji o firmie jest nieuczciwe. Jest to nieuczciwość zarówno względem pozostałych pracowników firmy, jak też chętnych do pracy w tej firmie. Może poprawę w zakresie atmosfery należałoby zacząć do uczciwego spojrzenia na swoją pracę i działania - co ja mogę zrobić, żeby miejsce w którym pracuję zmieniało się na lepsze dla wszystkich?

@ENCO

Fabryka w Pyskowicach została kupiona przez Enco w 2009r.

Beata
@Anonim

@Anonim Super, że postanowiłeś podzielić się z nami tą informacją. Wnioskuję, że jesteś pracownikiem ENCO i udzielisz mi odpowiedzi na moje pytanie. A mianowicie, czy ta firma ma do zaoferowania benefity pozapłacowe? Opieka medyczna, karta multisport?

p
@Beata

firma oferuje kartę Multisport oraz ubezpieczenie grupowe

co za bzdury
@Anonim

co za bzdury

@p

W firmie nie było ubezpieczenia grupowego.

@@
@QQQ

Może nie było, ale jest. Dokładnie od lipca 2019r.

@ENCO

Prawda w 100%.Żadne tłumaczenia warszawki nie są prawdziwe. W pyskowicach do pracy przychodzą nowi na chwilę, albo drobni (usunięte przez administratora)

@Leon

Jacek

To Ty tu tak usilnie starasz się odradzać podjęcie pracy? Doceniam zapał, bo prawdomówności nie jestem w stanie zweryfikować. Za to chętnie się dowiem, jaka jest kwota wynagrodzenia i jak wygląda przyuczenie do prac zbrojarskich i wykończeniowych? Brakuje w ogłoszeniu tej informacji.

ENCO

Kadra zarządzająca jest niezmienna od roku, dlaczego kłamiesz i wprowadzasz ludzi w błąd? Boli Cię sprawa wynagrodzeń. Prawdą jest że są duże różnice w wynagrodzeniach na produkcji. Wynagrodzenia są zależne od ilości, jakości pracy oraz od zaangażowania w pracę.

@Jacek

Przyuczenie odbywa się pod okiem doświadczonego Pracownika. Od pierwszego dnia jest praktyka, działacie razem przy zbrojeniu i betonowaniu lub przy wykończeniach stacji. Wynagrodzenie na umowę o pracę od 22,80 do 43,40 zł brutto. Zapraszamy do współpracy. Poszukujemy również brygadzistów i mistrzów na produkcję

@Jacek

podana stawka brutto za h oczywiście :)

@ENCO

Dziękuję za informację. Kończę przygotowywanie CV i składam wypowiedzenie w obecnym miejscu pracy. Można wiedzieć, ile spotkań Państwo potrzebujecie, by zadecydować o zatrudnieniu i od co ostatecznie decyduje o wysokości stawki, którą Państwo podali?

Honorata
@ENCO

No dobrze, to jako nowo zatrudniony pracownik na jakie wynagrodzenie w takim razie mogę liczyć? Potem wraz ze wzrostem doświadczenia są podwyżki z tego tytułu? Możesz przybliżyć troszkę ten temat?

Lider

Zakład w Pyskowicach to jedna wielka porażka. Dyrektorek bez doświadczenia, bez wiedzy kompletnie sobie nie radzi. Płace niskie, brak podwyzek, ciągle delegacje, zmuszanie pracowników do wyjazdów za free. Warszawka i jej prezesik wszystko kontrolują a nie mają pojęcia o prowadzeniu firmy, nie ma na narzędzia, na naprawy, 1 wózek rozlatujący się ciągle w naprawach, dyrektor skacze po suwnicach i je próbuje naprawiać nieudolnie.Cyrk na kółkach. Radzę omijać ten zakład z daleka. Pracownik to (usunięte przez administratora) tak się tutaj traktuje.

Honorata
@Lider

Z drugiej strony to może tak wyglądać że firma po prostu nie ma pieniędzy. Przecież jest mega trudna sytuacja na rynku pracy, chyba że to co piszesz trwa już dłuższy czas? Duża w ogóle jest rotacja w firmie przez to co opisujesz? No i dokąd te delegacje są?

@Lider

Dyrektor skaczący po suwnicach ….co to jakiś Batman pyskowicki ?

Paulina
@Lider

Hej a długo tam pracuejsz? Myslalam o stanowisku asystentki, ofertę maja ciekawa, niezły socjal, bony świąteczne, mutltisport..napisali tez ze Wynagrodzenie w systemie motywacyjnym, uzależnione również od wyników pracy, wiesz może jakiego rzędu mogą być te premie ?

Kiwi
@Paulina

premia to chyba 30% wynagrodzenia zasadniczego . Nie ma co pytać produkcji o to jak się pracuje w biurze. Napewno można się tam duzo nauczyć.

Karol
@Honorata

Jakaś bzdura z tymi delegacjami ktoś ma nieaktualne dane. W tym roku kilka wyjazdów w godzinach pracy nic nadzwyczajnego. Kilka! nawet nie kilknaście

Julia
@Karol

O to widzisz. Ile ludzi, tyle opinii. To kiedyś było ich więcej, że ktoś tak napisał? Zdarza się że te delegacje poza godziny pracy wychodzą?

Czy w ENCO pracuje się na open space?

Odpowiedź

Zależy na jakim stanowisku/ w jakim dziale. W Warszawie jest open space.

Benek

Może wiecie czy firma potrzebuje teraz nowych pracowników?

@Benek

Zawsze, bo tam nikt nie chce tam pracować za te ochłapy.

Co wchodzi w socjal ENCO?

ENCO

Dzień dobry, obecnie firma ENCO oferuje po okresie próbnym Pakiet multisport współfinansowany przez firmę, oraz ubezpieczenie grupowe. Dodatkowo w firmie ENCO cały rok dostępne są napoje ciepłe i zimne oraz funkcjonuje ZFŚS z którego są finansowane min. paczki świąteczne dla dzieci i dodatki płacowe dla pracowników na święta Wielkanocne i Bożego Narodzenia.

@ENCO

Wszystko co dają rekompensują sobie wymyślonym powodem, by zabrać część lub całą premię pracownikom na hali.

Jakie narzędzia pracy zapewnia ENCO? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

ENCO Sp. z o.o.

Dzień dobry, jest możliwość posiadania samochodu służbowego. ENCO zapewnia wszystkie narzędzia niezbędne do wykonywania pracy w zależności od zajmowanego stanowiska.

@ENCO Sp. z o.o.

Istnienie możliwości nie znaczy, że pracownik otrzyma samochód

Staszek

Przeczytaj niżej, tam ludzie piszą jakie narzędzia dostają i kto za nie płaci.

@ENCO Sp. z o.o.

To są baje, jakie narzędzia, proszę spytać na produkcji w Pyskowicach ????.

były

Warto wspomnieć, że od przejęcia fabryki w Pyskowicach przez firmę ENCO z biura odeszli prawie wszyscy pracownicy (w ciągu 3 miesięcy). Kwestia paru miesięcy jak w Pyskowicach zostanie sam zarząd, bo nikt nie będzie chciał tam pracować.

zadowolony
@były

W Pyskowicach nie ma zarządu, nie ma nawet dyrektora - zwolniony

Ciekawy
@zadowolony

Jak to nie ma dyrektora? Przecież z tego co wiem to w styczniu zaczął pracę...

Covid
@zadowolony

Czyżby Pandemia dawała się we znaki i firma redukuje zatrudnienie?

zadowolony
@Covid

o tak, kogo tylko mogli to wy...(rzucili), pozostali się sami zwolnili się

xxx
@były

Witam czy jako inżynier idzie tu zarobić 4-5k netto czy nie warto nawet na rozmowę iść?

haha
@xxx

Witam, naprawde sądzisz że na takim portalu uzyskasz obiektywną odpowiedź? Pewnie zależy od doświadczenia jakie masz i jak poprowadzisz rozmowę.

@xxx

Jako inżynier możesz zarobić najniższą krajową + mityczna premia kwartalna

inżynier
@Staszek

Widocznie tak zaprezentowałeś wartość swojej pracy. Współczuje.

@Covid

Nie muszą ich zwalniać bo sami odchodzą z tej plajty????

@haha

Bajki, nie wciskaj kitu.nie w tej plajcie

ciekawy

Były, możesz powiedzieć dlaczego odeszli? Podobno dyrektor zakładu w Pyskowicach też odszedł, Dlaczego? Jakie są zarobki na hali i w biurach? Teraz jest lepiej czy gorzej niż przed przejęciem

@ciekawy

Nędza z bidą, omijać szerokim łukiem. Odeszli bo nic nie mogli, zero decyzyjności. Zero kasy, wszystkiego brak. Ciągła presją i wymagania a podstawowych narzędzi i materiałów brak. Logistyka w Warszawie realizowała co piąte zapotrzebowanie. Jak jest teraz to się dowiem mam tam dobrych kumpli.

Jak szefostwo w ENCO? Spoko traktują ludzi?

Leon

Jak najmniej płacić a wymagania że ho ho. Nowe szefostwo w Pyskowicach bez pomysłu na prowadzenie produkcji stacji, bardziej jako poganiacze i kelnerzy na usługach warszawki. Nic nie umieją i nic nie mogą. A warszawce marzą się czasy Żurka, które minęły bezpowrotnie

W ENCO od razu jesteś wrzucony na głęboką wodę, co nie każdemu może się podobać. Praca tam wymaga samodzielnej nauki, ale gdy opanuje się swój zakres obowiązków to jest się docenianym. Plusy: - Duże możliwości rozwoju pod względem wiedzy technicznej, całego procesu powstawania produktu, współpracy z firmami zewnętrznymi (OSD i firmy prywatne) - Możliwości wprowadzania własnych pomysłów do firmy, celem usprawnienia pracy - Stawki rosną wraz ze wzrostem jakości pracy - Nadgodziny są uznawane i wypłacane, a nie do odbioru - Możliwość nabycia uprawnień elektrycznych Minusy: - Żeby coś sobie w pracy załatwić, trzeba się trochę nagimnastykować - trzeba to zrobić samemu - Duży stosunek ilości pracy do ilości kadry - Osoby upierdliwe, mocno niesamodzielne, leniwe, mające nierealne wymagania i roszczeniowe podejście do pracy mają ciężko

Ooo
@Adam

A płacą 2000 netto proszę dodać :)

@Adam

To jakaś autopromocja, nadgodziny nie są wypłacane, a do odbioru, najczęściej przepadają. Ogólnie nie polecam.

@Olo

Jest na to proste remedium - nie obierasz godzin i mówisz wprost szefowi, że chcesz, żeby były wypłacone. Nie ma z tym problemu. Osobiście cieszę się, kiedy są nadgodziny, bo można dorobić, tylko trzeba samemu dopytać się jaki jest plan pracy, żeby móc sobie zaplanować (brak) wolny czas.

Kamil
@Adam

Mógłbyś potwierdzić bądź zdementować informację o tym, że zarobki za pracę w tej firmie są w granicach 2000 zł netto? Jestem ciekaw, czy to rzeczywiście prawda. Mam również nadzieję, że poza podstawową stawką wynagrodzenia można uzupełnić pensję ewentualnymi dodatkami, które oferuje pracodawca.

Witek

Same bajki

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie ENCO?

ENCO Sp. z o.o.

Dzień dobry, firma ENCO jest elastyczna w zakresie podpisywanych umów w zależności od stanowiska i preferencji kandydata.

A ty ogłoszeń na ich stronie nie czytasz? Śmieciówka z ustawową najniższą stawką godzinową.

Aneta

A czy ktoś z Was posiada informacje o nowych rekrutacjach do firmy ENCO? Chętnie dowiemy się więcej w temacie aktualnego rozwoju tej firmy, nowe informacje będą tu bardzo istotne dla innych użytkowników. @QQQ, a jak ocenisz atmosferę pracy w tej firmie? Zapraszam Cię do udzielenia nam odpowiedzi!

@Aneta

Witam. Atmosfera w pracy jest bardzo dobra wrecz doskonala.

@Aneta

Chcialbym ostrzec przed praca na umowe zlecenie. Mozna przezyc duze rozczarowanie.

@QQQ

A ja jestem przeciwnego zdania, atmosferę psują niskie zarobki, kierownictwo i wysokie wymagania

Wa
@QQQ

Atmosfera jest fatalna tak jak fatalne są zarobki, można by rzec że teraz już niewiele jest firm o tak niskim poziomie właściwie na każdej płaszczyźnie od narzędzi pracy po zachowanie szefostwo.

@Aneta

Od lat na ich stronie są stałe rekrutację na te same stanowiska. Standard to śmieciówka i najniższa ustawowa stawka dlatego notorycznie brak im pracowników. W solidnej firmie pracownicy stanowisk pazurami się trzymają. Do badziewia nawet CV się nie wysyła bo na rynku pracy ta firma ma ugruntowaną opinię.

Ktoś coś może powiedzieć o pracy w Warszawie ( na ul. Postępu) Jak to teraz wygląda?

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w ENCO?

Covid

Myślę że brak takiej możliwości.

Zostaw merytoryczną opinię o ENCO - Warszawa

• Jak się pracuje w ENCO?

Zobacz opinie na temat firmy ENCO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ENCO?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ENCO?

Kandydaci do pracy w ENCO napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.