Pankration Michał Sobczak

Mosina

Opinie o Pankration Michał Sobczak

porażka 2015-02-13 15:21
Nie polecam tej firmy. Praca w domu lub w firmie i sprzedaż szkoleń. Płacą tylko od audytu za 5 osób 10 zł :) szkoda czasu. Dziewczyna co prowadzi niby rekrutację to jakaś porażka nawet nie wie kto na rozmowę umówiony i co jest w CV. Odradzam
Aga 111 2015-03-27 10:24
Nie zgadzam się z opinią ,,porażka''. Pracuję od niedawna i jestem bardzo zadowolona. Praca polega na umawianiu darmowych Audytów a nie sprzedaży szkoleń!!!Atmosfera wspaniała. Polecam!!!
Karola 2015-11-07 10:44
Na jakim stanowisku była pani zatrudniona?
erenkon 2016-04-18 20:40
No może nie było rekrutacji @wal, dlatego, że pracownicy są zadowoleni i nie za bardzo mają ochotę się zwalniać, byłoby to nawet logiczne, firma dobra, robi szkolenia, można dostać awans, także na pewno warto będzie skorzystać z oferty zatrudnienia jak się pojawi
bhp 2017-05-30 22:24
Jaki awans? Myślę, że nigdy nie miałeś do czynienia z Tą firmą i nie masz pojęcia o jej strukturze.
Zostaw swoją opinię o Pankration Michał Sobczak - Mosina
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pankration Michał Sobczak