Opinie o Invest-Dom Rafał Mikrut w Brzozów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Invest-Dom Rafał Mikrut. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Invest-Dom Rafał Mikrut o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Invest-Dom Rafał Mikrut w Brzozów

hdr Nowy wpis

@ojej niestety szanse sa niewielkie, nie ma ogłoszeń

ważka86 Nowy wpis

Ja już zgłosiłam sprawę na Policji, złożyłam wniosek o popełnieniu przestępstwa.

ważka86 Nowy wpis

Ja także zostałam oszukana, zakupy za przeszło 700 zł, wpłata na konto, liczne telefony i zapewnienia, że towar został już wysłany. I do dnia dzisiejszego ani towaru, ani zwrotu pieniędzy. Telefon kom. wyłączony, stacjonarny - nieprawidłowy. Jeśli ktoś posiada aktualne namiary na to firmę to będę wdzięczna. jestem w stanie "dogadać" się jakoś z Panem Mikrutem.

robert p.Krynica zdroj

Zamówiłem rekawice w tej firmie na 200zł ( smieszna kwota) i ani pieniedzy ani przesyłki .Piec tygodni i cisza ,oszustwo- wyłudzenie czy warto na taka śmieszna kwotę tracic dobrą opinie?? nie polecam

Firma Invest-Dom Rafał Mikrut poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Instalator sieci swiatłowodowych
INTERQ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kontroler weterynaryjny
Służba Cywilna
logo firmy Protetyk Słuchu
Brzozów
AUDIOFON Sp. z o.o. Sp. k.
Piotr Z Katowice kancelaria prawna

Witam Od 2007r byłem ich klientem, i powiem tyle jeden głupi wpis szargający imię tego człowieka skoro go nie znasz to nie dodawaj wpisów. Osobiście znamy sytuację tej osoby dziś znów dostaliśmy od nich towar jesteśmy zadowoleni jak zawsze kwota fv to 2500 tyś pln Nick klient to ściema na całego jak zamawiasz i wysyłasz kuriera to ten kurier powinien wiedzieć dla kogo jest paczka sam bym jej nie wydał :)i jeżeli bedziesz dodawał wpisy to pomożemy Panu Rafałowi wyjaśnić tę sprawę na drodze prawnej i będziesz zmuszony zjechać z zagranicy tj Anglia

robert p.Krynica Zdroj Nowy wpis
@Piotr Z Katowice kancelaria prawna

Mnie oszukał ten Rafał Mikrut.Do dziś nie otrzymałem towaru ani też zwrotu pięniedzy.Wile razy rozmawiałem z tym człowiekiem telefonicznie i obiecał dostarczyc zamówiony towar i nie dotrzymał słowa.Dziś nie oddbiera telefonów i nie odpisuje na sms-y i e-maile. Dla mnie to oszust, nikt poważny nie zachowuje sie w ten sposób.Straciłem wiele dni by byc obecnym podczas dostawy kuriera i po 40 dniach zrezygnowałem juz oczekiwania. NORMALNY OSZUST I TYLE.

SAMO ŻYCIE

Szanowni Państwo W związku z zamieszczonymi uwagami prosimy nie dopisywać opinii nie zgodnych z prawdą lub jeżeli nie znacie tego człowieka dogłębnie i osobiście. Z wyrazami szacunku Panie Rafale oraz szybkiego powrotu do firmy Zyczy wasz klient

klientwarszawa s.a

Ludzie co wy tu piszecie firma ta nikogo nie oszukała na 100% my współpracowaliśmy z nimi od 2007 roku do 2012r i nigdy nie było problemów towar oni nam sprzedawali i to na znaczne sumy ale rozumiem to pewnie konkurencja !

jola

firma jest ok 200tys zl wydalam tam ok firma

Zostaw merytoryczną opinię o Invest-Dom Rafał Mikrut - Brzozów

Invest-Dom Rafał Mikrut