Opinie o Naczelny Sąd Administracyjny w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Naczelny Sąd Administracyjny. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Naczelny Sąd Administracyjny o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Naczelny Sąd Administracyjny w Warszawa

Od dwóch miesięcy już ta oferta dla asystenta, o której tu pisano jest nieaktywna. Po takim czasie może być pewne, że już jej nie przywrócą czy występuje jakiś okres próbny? Ciekawi mnie także jak ustosunkujecie się do trybu pracy, skoro uwzględniony jest w tym przypadku model hybrydowy?

Ulka
@Hej

Ktoś już usiłował podpytać o ścieżkę kariery a wy tutaj piszecie teraz o 10ciu latach stażu. faktycznie wynagrodzenie przy tym jest identyczne? Czy ta praca jest w ogóle rozwijająca?

Isana

Napewno będą nowe etaty, warto obserwować. A co do pracy asystenta aktualnie cały czas jest system pracy hybrydowej, co chcesz więcej na ten temat wiedzieć?

Z100

Aplikuje cv nawet jak skończyło się ogłoszenie. Są wolne etaty. Polecam pracę na tym stanowisku, na start pensja ponad 8 tys. brutto, system zdalny, kilka dni w sądzie reszta w domu, dodatkowo otrzymujesz laptopa służbowego z dostępem do lexa. Pracują tam głównie osoby po studniach. Przyjazna atmosfera.

@Isana

Jakie obowiązki na pewno są możliwe do wykonania prosto z domu, żeby nie było co do nich żadnych komplikacji? O laptopie służbowym już mam informacje. możecie mimo wszystko opisać szerzej zakres zadań?

Ania Nowy wpis
@Z100

Mam pytanie odnośnie stanowiska asystenta sędziego w NSA,czy faktycznie wynagrodzenie asystenta tam to ponad 8 tys?To bardzo dużo jak na stanowisko asystenta.Chyba rzadko organizowane są tam konkursy na asystentów?Czy na stanowiskach asystentów pracują tam też osoby starsze czy raczej bezpośrednio po studiach?

Hej Nowy wpis
@Ania

8 ale brutto to jest różnica. Z tego co wiem, to na asystenta pojawiają się oferty pracy, trzeba obserwować stronę. Odnośnie wieku, to jest bardzo różnie w Izbie Ogólnej są osoby po studniach a są też tacy co pracują na tym stanowisku już 10 lat a może i dłużej.

Ulka Nowy wpis
@Hej

Moja uwagę podobnie jak poprzedniej Pani zwróciły te podawane kwoty dla asystentów. Czemu ktoś pisał o 8 tysiącach a w innym wątku pojawiło się stwierdzenie, że po awansie na starszego asystenta zarabia się 4 tysiące? Chyba ze cos źle zrozumiałem? Jaka jest dalsza ścieżka kariery?

Natala

Witam. Na forum pisano o jakiejś kulturze, zastawiam się jaka na dzień dzisiejszy występuje w Sądzie? Na pewnym portalu widnieje dostępna oferta dla asystenta sędziego. Proszę o opinie na temat pracy, po jakim czasie dochodzi do awansu? I jaki występuje ogólny zakres merytoryczny? Również interesują mnie potencjalne zarobki. Jakie więc są bieżące widełki?

Rose
@Natala

Odnośnie atmosfery, to uważam, że jest ok. W kwestii stanowiska asystenta, to wszystko zależy, na jakiego sędziego się trafi. :). Awans po 5 latach a czasami i dłużej można poczekać...

@Rose

Widziałem właśnie, że z miesiąc temu oferty wygasła, Pani chyba do tej z takiego portalu nawiązywała? 5 lat a może i dłużej…? Nawet jeśli to jaki zakres obowiązków później już jest do wykonywania i czy jakieś przedziały płacowe obowiązują? Generalnie pytanie moje brzmi, czy warto?

Rose

Ze stanowiska asystenta możesz awansować na starszego asystenta po 5 latach, wynika to z przepisów p.u.s.a. oraz musisz mieć pozytywną opinię , którą co roku wystawia Ci sędzia, dodatkowo jest takie wewnętrzne szkolenie organizowane dla asystentów , które kończy się egzaminem. Na tym stanowisku pracujesz pod kierownictwem sędziego. Czyli to od niego zależy, jak dużo od Ciebie będzie wymagał. Do tego dochodzą dodatkowe czynności, zlecane przez sekretariat. Finansowo to chyba tak od 4 tys. Czy warto sądzę, że tak, zawsze można zmienić pracę :)

Jaka jest umowa w firmie Naczelny Sąd Administracyjny? Wiecie, czy jako Informatyk zatrudniają na umowę zlecenie?

uwaga grubas

chyba podpisuje się umowę z takim grubasem, on podczas podpisywania papierów podłazi od lewej strony i dokucza, więc niech pan uważa

Aleksandra
@uwaga grubas

Co?xd Jak podchodzi o dokucza niby? Chyba, że próbujesz szefa "kulturalnie" obrazić?

uwaga grubas
@Aleksandra

a normalnie. podłazi. blisko. zupełnie dosłownie. nikogo nie próbuję obrazić. piszę, jak jest. to chyba administrator budynku. on w ogóle specyficznie się zachowuje.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Naczelny Sąd Administracyjny? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Asystent sędziego w Naczelnym Sądzie Administracyjnym? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Czy ktoś z pracujących na stanowisku asystenta sędziego moglby się wypowiedzieć?

Jaki dress code obowiązuje w Naczelny Sąd Administracyjny?

NIE POLECAM

Do sprzątania, nie udostępniono żadnych uniformów za wyjątkiem firmowych koszulek z nadrukiem na plecach. Nie zażyczono sobie też żadnego szczególnego ubioru. Chyba było zastrzeżenie, że obuwiem nie mogą być sandały, klapki, ani tym podobne. Do obuwia odpowiedniego, zakrywającego stopy, koszulka z krótkim lub koszula długim rękawem oraz długie spodnie. Tyle.

@bar mobbing ? W jaki sposób on się przejawia ?

@Marek

Pani w bufecie bardzo miła.(usunięte przez administratora)

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Naczelny Sąd Administracyjny odbywa się w siedzibie firmy?

NIE POLECAM

Jeśli chodzi o sprzątanie i dezynfekowanie sal, to nie ma rozmowy kwalifikacyjnej jako takiej. Kierowniczka ekipy sprzątaczek zaprasza do sądu NSA i tam oprowadza, a oprowadzając opowiada, co trzeba gdzie zrobić. Następnie kandydat się deklaruje, czy go interesuje ta robota, czy nie. Uwaga na sąd który bacznie "obserwuje" tudzież dość niepozornego administratora. Podłazi od lewej przy podpisywaniu różnych dokumentów oraz wypłacaniu pieniędy i może to być dziwnie dezorientujące....

NIE POLECAM

Dezynfekowanie sal. Niby fajnie, jednak trochę nudno. 8 godzin siedzenia to jednak męczy, lol. Mimo skutecznego zdezynfekowania sali i zrobienia obchodu łazienek ileś razy, administrator budynku podziękował mi po jednym dniu, stwierdzając, że "Sąd panią obserwował" i że zadecydował, że musi mi podziękować, bo się do siedzenia na krzesełku nie nadaję. Administrator, ten gruby, zaproponował mi 60 zł za 8 godzin pracy. Upomniany, że pensja AD 2020, to minimum ok. 1900 zł, czyli lekko ponad 11 zł na godzinę, nie zaś 7,5 zł na godzinę, podwyższył należność za jeden dzień pracy o kilkadziesiąt złotych, tym razem proponując ponad 100 zł. Dziwna rzecz się zadziała przy wypełnianiu papierów i podpisywaniu ich. Administrator zaczął najpierw sam wypełniać papiery i czytać na głos mój adres z dowodu tożsamości, a także serię i numer dowodu. Upomniany się przymknął. Gdy przyszło do podpisywania umowy poczułam się dziwnie otumaniona, zdezorientowana, skołowana i przyłapałam się na tym, że podpisuję w ogóle nie czytając. Kazałam oddać sobie podpisaną stronę raz jeszcze i przeczytałam to, co jest tam napisane, jednak z nietypowym dla siebie trudem. Źle się to bardzo czytało, trudno było skoncentrować się na texcie. Administrator stał przy moim lewym boku i pozwolił sobie na sugestię, że robię z igły widły, że to przecież tylko umowa zlecenie. Gdy już mi zapłacono, poszłam zabrać swoje rzeczy, m.in. notatki zrobione w obcym jezyku na ręcznikach papierowych, jednak zniknęły one z miejsca, w którym je zostawiłam, przed udaniem się na rozmowę z administratorem. Najwyraźniej zabrała je lub wyrzuciła, towarzysząca mi pani sprzątająca, z którą przesiedziałam cały dzień za kontuarem. Także nie polecam tej pracy, mimo tego, że jest teraz w NSA niewiele do zrobienia. Nie wiem, czy do tego przecierania mebli na salach, sprzątania łazienek i siedzenia na krzesełku oni szukają Bóg-wie-kogo, czy taki jest ich plan, zaprosić kolejne panie na parę godzin i jednak ich nie zatrudnić. Kto chce, niech próbuje ich przekonać do siebie, jednak w razie czego się nie zdziwcie.

Trzeba uważać
@NIE POLECAM

No, no. Tak dziwnie od lewej to mi podlazła kiedyś taka jedna świnia z S&C Consulting, czyli firmy sprzątającej m.in. BIK. I też mnie nieźle zdezorientowało. Trzeba uważać..

Ula

Czy nie szukają osób sprzątających ? Gdzie można pytać o wakat ?

@Ula

Szukają teraz, jednak nie polecam. Iluś paniom pod rząd podziękowano, bo "Sąd pania obserwował" i na podstawie tego, co zaobserwował uznał, że się pani nie nadaje, mimo tego, że ta praca, to głownie siedzenie i się nudzenie. Informuje o tym taki gruby dziad, administrator podobno.

przyszły pracownik ?

Witam, Czy ktoś pracuje/ pracował NSA w biurze podawczym? chciałabym się dowiedzieć jak tam jest, jaka pensja

Iza
@przyszły pracownik ?

Ja też chętnie się dowiem, ile się zarabia w Naczelny Sąd Administracyjny. A o jakie stanowisko pytasz? Jakich zarobków się spodziewasz?

Bar

Mobbing i nic więcej. Nie szanują ludzi. Stara klika która ma swoich ludzi. Powiedziałbym (usunięte przez administratora) Kasa beznadziejna.

Hej, czy w firmie Naczelny Sąd Administracyjny płacą za nadgodziny?

NSA

Nie płacą za nadgodziny. W ogóle jeśli nie jesteś znajomym to niewiele płacą i nie szanują.

informatyk

Ja dziś tam się pracuje?

OTUA
@informatyk

"Żeby było tak, jak było"?

ld

nie polecam, PRL rządzi!

opinia dot. mkidn

W pełni zgadzam się z tą opinią.

Zostaw merytoryczną opinię o Naczelny Sąd Administracyjny - Warszawa

• Jak się pracuje w Naczelny Sąd Administracyjny?

Zobacz opinie na temat firmy Naczelny Sąd Administracyjny tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Naczelny Sąd Administracyjny?

Naczelny Sąd Administracyjny