Opinie o Zarmen Sp. z.o.o w Chorzów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zarmen Sp. z.o.o. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Zarmen Sp. z.o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i mostów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zarmen Sp. z.o.o w Chorzów

Czy w Zarmen Sp. z.o.o wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Absolutnie Nie

Podwykonawca

Nie płacą podwykonawcom, dostawcom, krętacze.

Nie płacą podwykonawcom, dostawcom, krętacze.

Podwykonawca

Nie płacą podwykonawcom, dostawcom.(usunięte przez administratora).

Aplikowałeś na stanowisko Ślusarz oferowane przez firmę Zarmen Sp. z.o.o? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Zarmen Sp. z.o.o?

X Y Z

Nie można. Dziekuję

Krzysztof
@X Y Z

Po pół roku jak się sprawdzisz. Opinia z autopsji.

Wojciech

Na stronie internetowej spółki ZARMEN napisane jest, że firma jest liderem na rynku kompleksowego wykonania inwestycji przemysłowych w Polsce i na świecie. Pozostałe informacje również wydają się zachęcające. Chętnie wysłucham opinii, osób zatrudnionych na stanowiskach takich jak monter i ślusarz. Jak w praktyce wygląda praca w tym miejscu?

Dddd
@Wojciech

Światowej bardzo śmieszne

Yoku

Jak się pracuje to się zarabia, wypłata zawsze na czas. Nie narzekam.

@Yoku

Jak się nawet normalnie pracuje to się nie zarabia. Wiosną ur. zabierali po 30% z wypłaty obiecując zwrot a nie oddali. A terminowa wypłata to chyba normalna rzecz.

@mud

Zauważyłem w opiniach o firmie Remak (są częścią Zarmenu),jest prawie identyczna opinia ze zbliżona datą. Przypadek czy akcja ocieplania wizerunku Zarmenu?

Klimaz
@mud

Zgadza się. Wystarczy spojrzeć ile jest ogłoszeń o pracę na stronie Grupy Zarmen. Znaczna część wisi już dłuższy czas. Niech dalej tak lecą w kulki to sami sobie będą pracować.

Nie płacą

mud

Witam.Chciałem zapytać czy Zarmen zaczął już oddawać pieniądze okrojone z naszych wypłat na wiosnę w ramach kryzysu związanego z covid-19 ? Nam obiecali oddać, jak to wyglądało w innych firmach grupy Zarmen? Wiosną był jakiś wpis, ale szybko zniknął. Pozdro.

gs
@mud

W zakładzie elektrobudowa podnieśli kwoty dla ludzi przechodzących z RUE Rybnik, pieniędzy nie oddali i nie oddają, prezes Andrzej D. nic nie robi by oddać wręcz powiedział, że Koncewicz nigdy tych pieniędzy nie odda, zresztą gdyby mieli je oddać, zabrali by je w innej formie, ale Koncewicz przecież już biorąc pieniądze złamał prawo dając do podpisu aneksy do umów z datami wstecz.

Rafał
@mud

Oni nie oddali i nie oddadzą, tak jak pieniądze na święta nie dali ale koksowni oczywiście otrzymuje świąteczne pieniądze,bo my jako pracownicy zarmen musimy być traktowani jak ostatni sort. ***** **

Waldemar

Podpowie mi ktoś czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje i jak to przeprowadzają?

Treking

Czy ktoś też nie otrzymał dzisiaj wypłaty? Jutro 10-y a na koncie jak nie było tak nie ma

Spawacz

Witam wszystkim. Zastanawiam sie nad podjęciem współpracy z firmą Zarmen na terenie huty czy też koksowni w Czestochowie jako spawacz. Czy możecie mi powiedzieć jakich zarobków mogę sie spodziewać? Dziękuję za poświęcony czas. Pozdrawiam

@Spawacz

Na start dostaniesz 11 zł / h a po kilku latach sumiennej pracy spodziewaj się podwyżki rzędu 1 zł. Tak tak, nie pomyliłem się... to są realne stawki jakie dostaje pracownik fizyczny w tej firmie

Spawacz

Loooo. Niemożliwe że tak duża firma,pracująca w największych zakładach produkcyjnych w Polsce płaci takie gorsze..

Zatrudnij się i sprawdź

12 netto

Miłosz

po pierwsze podana wartość jest nie prawdziwa np. dlatego ze poniżej minimalnej - po drugie akurat spawacze zarabiaj tu dobrze ...

stefan

ta firma jest tak porządna że potrafią wydymać robola bez zmrużenia oka

Katarzyna

@Mario Co oznacza Twój kolokwializm? Jakie są miesięczne zarobki w Zarmen?

Zdzisiu
@Katarzyna

Minimum ze stałą premią wliczoną do wypłaty . (Jesteś chora to dostajesz 75 %wypłaty minus 15 % premi . Podatek jest odliczany od pełnej kwoty więc wychodzi ,że za miesiąc chorobowego dostajesz może z 700- 800 zł)

Stefan
@Zdzisiu

Czy w Zarmen można liczyć na jakieś podwyżki przy większym stażu pracy? Jak firma zapatruje się na ludzi bez większego doświadczenia? Mam nadzieję że wiesz coś na ten temat, czekam na Twoją odpowiedź.

@Stefan

Możesz liczyć tylko na soebie

Japan

Pracuje się za mniejsze stawki niż ukraińcy, jeszcze i to okroją

Zenek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Mario
@Zenek

Jeśli jesteś posłem to tak.

Leopold

@Ddt Może dodasz coś do tego wpisu? Chyba, że to konkurencja chce zdyskredytować firmę.

Ddt

Nie polecam

@Marcin, rzeczywiście masz racje, szacunek pracodawcy do pracownika to sprawa często pierwszorzędna, która sprzyja też atmosferze jaka panuje w pracy. @Obserwator, piszesz o możliwościach jakie oferuje firma Zarmen swoim pracownikom. Czy mógłbyś bardziej zgłębić ten temat? Co konkretnie oferuje ta firma?

Generalnie to firma ma dobrą opinię ale wiadomo, że pracownicy popełniają błędy , tylko kto ich nie popełnia?

Obserwator

Duża firma z bardzo sporymi możliwościami, a zarazem z ogromnymi problemami finansowymi – organizacja wewnętrzna ma wiele do życzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Zarmen Sp. z.o.o - Chorzów

• Jak się pracuje w Zarmen Sp. z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Zarmen Sp. z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zarmen Sp. z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zarmen Sp. z.o.o