Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

Opinie o Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

xx 2016-07-06 20:39:35
W centrali w Warszawie rekrutacje to pic na wode foto montaż, obrzydliwe wręcz ustawki (jeśli chodzi o ogłoszenia nie na zastępstwo). Ogłoszenia pisane są pod konkretne osoby. Na testy przychodzą kompetentne osoby z doświadczeniem, PO CZYM wybierane są jakieś dziwne osoby bez doświadczenia, prowadzące na boku swoje biznesy typu agroturystyka i to spoza mazowieckiego, tj. warminsko-mazurskie, zachodniopomorskie, z dziwnych miejscowości typu Działdowo czy Wilkasy. Osoby te chcą sobie chyba dodatkowo dorobić w agencji. Dla osób BEZ PLECÓW które myślą o pracy tam, szczerze powiem że chyba szkoda na znaczek pocztowy pieniędzy. Piszcie ludzie jak jest w pozostałych częściach Polski.
Zostaw swoją opinię o Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa