Hyprotech Polska Radosław Ławniczak

Łódź

Opinie o Hyprotech Polska Radosław Ławniczak

krs1235 2011-10-28 10:26:25
milo czytac takie opinie o firmie . a moze napiszesz tez cos o zarobkach??
Marco 2011-11-11 08:32:26
a może jakieś konkrety ??? a nie tylko makaron na uszy. -jakie zarobki[podstawa, premia]? umowa o pracę? nadgodziny? jakie narzędzia pracy? możliwość rozwoju [szkolenia]? praca w terenie czy tylko w siedzibie firmy? itd itd itd. Ziomek Uprzejmie proszę CIĘ o konkrety
pracownik 2013-04-22 20:12:49
Otóż praca głównie przez telefon - firma posiada 1 auto - cinquecento lub jeździ się autem szefa (!). Podstawa 1500 zł i jedynie to można wypracować. Co miesiąc oszukańcze zmiany planów sprzedaży i niewypłacana premia sprzedażowa! Rozbój!
im 2013-06-18 15:25:38
Szef [usunięte przez moderatora]. Nie ma kasy nawet na znaczki pocztowe, co chwila zmienia warunki wynagrodzeń. Stanowczo nie polecam!
zatrudniona 2015-02-03 20:28:13
stanowczo nie polecam. ogromna rotacja pracowników - nie dotyczy "starych wyjadaczy". nagle możesz dostać wypowiedzenie ot tak
hejah 2015-11-10 21:39:27
Zdecydowanie, nie polecam. Szkoda czasu
pejo 2016-05-20 22:56:30
to akurat nie ulega żadnym wątpliwościom. pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o Hyprotech Polska Radosław Ławniczak - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hyprotech Polska Radosław Ławniczak