Grupa Skalski

Kraków

Opinie o Grupa Skalski

Tarnowia 2015-12-04 09:40:42
Od kilku lat próbuję odzyskać pieniądze od firmy Skalski. Prezes zwodzi mnie. Wpadłem w długi przez niego. Zwolniłem kilku ludzi. Prezes pozuje na wspaniałego katolika odznaczanego przez papieża a jest oszustem. Jego dyrektor W. to najgorszy oszust jakiego znam. Z dala od nich!!!!!
Piotr Skalski 2015-12-18 15:16:18
Działając jako przedsiębiorca przez 33 lata przedstawię się z imienia i nazwiska jako Piotr Skalski – Prezes Zarządu, odnosząc się do powyższych anonimowych treści.
Nie zaprzeczam, że moja firma miała problemy finansowe, które miały swój początek w 2012 roku, kiedy to BRE BANK poprzez bankowy tytuł egzekucyjny (BTE) żądając od firmy ponad 11 mln zł., sparaliżował na kilka miesięcy wszystkie konta bankowe głównej spółki prowadzącej działalność inwestycyjną, gospodarczą i zatrudniającą ponad stu pracowników. Z dnia na dzień zabrano nam możliwość regulowania jakichkolwiek zobowiązań, co utrudniło na kilka miesięcy prowadzenie rozpoczętych budów. W tym czasie firma realizowała np. kontrakt dla kontrahenta LIDL na ponad 40 mln zł. , który udało się w efekcie zrealizować.
W tej sytuacji Spółka, zgodnie z prawem, mogła ogłosić upadłość w konsekwencji powodując bankructwo bardzo dużego grona podwykonawców, rodzin bez środków do życia itd. Bazując na ponad 30 letniej tradycji podjęła jednak heroiczną walkę z systemem bankowym oraz walkę o przetrwanie prowadząc dalszą działalność.
Jako pierwszy przedsiębiorca w Polsce wniosłem odwołanie od działań BRE Banku i dn. 17 maja 2012 roku (sygn. akt. II Cz. 1301/12) firma uzyskała wyrok uchylający BTE. W konsekwencji naszych działań Sąd Najwyższy w kwietniu bieżącego roku uznał BTE – „bankowy tytuł egzekucyjny” jako niezgodny z prawem bankowym i Konstytucją Rzeczpospolitej Polskiej zakazując bankom stosowania tego instrumentu.
W ostatnich latach firma realizowała duże kontrakty, m. in. dla zagranicznych podmiotów (WIKA Polska, IMKA, EUROKOM).
Firma reguluje swoje zobowiązania tak szybko jak to jest możliwe. Stara się być w ciągłym kontakcie ze swoimi partnerami i nie ma na celu oszukiwania kogokolwiek. Zapewniam obecnych i przyszłych kontrahentów, że każda należna złotówka będzie im zapłacona.
Jeżeli natomiast istnieją osoby, które dokonują wpisu czując się oszukanymi to zapraszam do naszego biura celem przedstawienia swoich roszczeń, ustalenia spłaty ewentualnego zadłużenia.
W odniesieniu do sugestii co do moich przekonań - potwierdzam z dumą, że jestem katolikiem i głęboko wierzę, że dzięki Opatrzności Bożej naszej Firmie udaje się funkcjonować. W 2016 roku firma planuje rozpoczęcie działalności developerskiej.
Myślę ponadto, że nie należy przywoływać w tego typu wypowiedziach osoby wielkiego Polaka jakim był św. Jana Pawła II.
Pozostaję do dyspozycji, z poważaniem
Piotr Skalski
dobrodziej 2015-12-29 17:42:46
nie szukajcie pracy w firmie (usunięte przez administratora),szkoda waszego czasu, lata świetności ma ta firma ma już za sobą i na poprawę się nie zanosi, firma nie daje szans na własny rozwój czy też podnoszenie kwalifikacji a nie mówiąc o zarobkach.Radze omijać szerokim łukiem
anonim 2016-01-06 21:43:05
bo jak się ma rodzinę na utrzymaniu a do tego kredyt ,to człowiek zaciska zęby i robi swoje , wyboru nie ma.
Bułgar 2016-01-10 15:43:50
Firma prosperuje wszystko wyżej napisane to oszczerstwa wypłaty na czas i to ogromne pozdrawiam:) na czarno zarobisz 3x mnie a przepraszam tam przecież nie płacą:)
BOBI 2016-01-10 17:45:31
Bułgar - nie pisz bzdur, nie znasz nawet firmy, jesteś hejterem, nie masz pojęcia o czym piszesz. Znajdź sobie inne forum. To nie miejsce na twoje niezbyt składne wypowiedzi.
Bułgar 2016-01-10 20:11:07
BOBI a raczej półmózgu ja pracuję w tej firmie wypłata na czas wszystko ok. Niesamowitym jest co konkurencja i żal może z człowiekiem zrobić - odpowiedź jest prosta nie pasuje to proszę się pożegnać.
Jak piszę wypłaty i warunki perfekt żegnam hejterów i płaczków.
BOBI 2016-01-11 15:27:41
Nie musisz mnie obrażać - chyba że to lubisz a to już typowe dla takich jak ty. Wypłaty na czas -nie wiem, ale wiem, że twój prezes wisi mi dużą kasę. Jak nie wiesz - nie pisz - i jeszcze raz - nie obrażaj innych - bo cię może to zaskoczyć.
Ktoś 2016-01-11 18:00:38
panie i panowie ta witryna ma na celu pokazanie na co się piszą osoby czy tez firmy chcące pracować czy też współpracować z firmą skalski...to nie miejsce na obrażanie kogokolwiek czy też bezpodstawne oszczerstwa, bardzo proszę o fakty!!!
Bułgar 2016-01-11 22:29:10
Jeżeli półmózg to obraza to ja nigdy nie żyłem :)
Dokładnie fakty albo żegnamy:)
cyga 2016-01-13 20:18:54
Bułgar jeżeli dostajesz tak dużą w wypłatę to pewnie w biurze siedzisz...
xyz 2016-01-14 20:22:30
zapewne to jeden z tych premiożerców... kiedyś do peowadzenia tej firmy wystarczały trzy osoby ,prezes,księgowa i kadrowa wypłaty były zawsze pierwszego dnia miesiąca, za nadgodziny i soboty było płacone, premie były wysokości miesięcznego wynagrodzenia a pensja była podnoszona 2-3 razy do roku mało tego firmę było stać aby zakupić ziemie pod inwestycje w Krakowie ,Wrocławiu wybudować nowoczesne biuro wysyłać pracowników na wczasy a teraz w firmie gdzie jest 60 fizycznych trzeba 30 pracowników biurowych....i teraz mamy co mamy obraz nędzy i rozpaczy
KiKi 2016-04-09 18:59:57
Słaba, bardzo słaba firma. Nie polecam .. . Jest wiele ważnych czynników świadczących o wartościowości pracodawcy i pracy dla niego wykonywanej. A tam niestety wszechogarniająca hipokryzja! Przykre ale prawdziwe.
ona 2016-06-09 16:24:02
tak tak szukają bo kto mądry odszedł , a niektórzy nie wytrzymali presji i obrzucania błotem...Zostali tylko starzy wyjadacze a w zasadzie tylko jeden.
ona 2016-06-09 16:26:39
Luk 2016-08-16 16:08:13
Dokładnie jak pisze @ona - święta prawdaa!
piąty 2016-08-19 22:06:18
Zgadza się zarobki całkiem przyzwoite i co najważniejsze w pełni udokumentowane. Wnika to z wysokich wymagań co do kwalifikacji np. pracownik budowlany : umiejętność czytania rysunku : zbrojeniowego,szalunkowego,systemu hal stalowych Astron oraz hal prefabrykowanych ,praca na samojezdnych platformach roboczych ,,wymagane uprawnienia" praca na wysokości , praca z dzwigiem ,umiejętność obsługi urządzeń optyczno-pomiarowych typu : niwelator laserowy ,niwelator optyczny ,teodolit , umiejętność montażu rusztowań systemowych ,,wymagane uprawnienia" mile widziane również kurs spawacza i na podnośniki widłowe . i jeszcze wiele wiele innych !!!!!.
Elor 2016-09-01 14:59:13
Na czas????????
Aleks 2016-09-06 14:10:55
A Mr Domynik dalej "ciągnie" firmę? Jak tak to nic, tylko się cieszyć. Świetlana przyszłość przed nimi .....
hytfy 2016-09-06 22:11:39
Koszulki rzeczywiście mają dość dobre @inga, bo ostatnio stały się popularne, ale zastanawiam się czy mają teraz jakieś oferty pracy do obsługi klienta, wiadomo coś na ten temat? Doświadczenie jako sprzedawca mam, a zależy mi na doświadczeniu u nich zdobytym.
Zostaw swoją opinię o Grupa Skalski - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Skalski