Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Hardi Sp. z o.o.

Duchnice

Opinie o Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Hardi Sp. z o.o.

admin 2015-08-17 07:50:45
Zachęcamy do dodawania komentarzy o firmie Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Hardi Sp. z o.o. na naszym forum. Inni użytkownicy czekają na twoją wiedzę.
Seta 2015-08-30 12:05:37
Zdecydowanie nie polecam - właściciele firmy, to osoby w podeszłym wieku, które nie potrafią dostosować swoich działań do realiów rynkowych. W całej firmie pracownicy są źle traktowani. Ludzie przychodzą i zaraz odchodzą. Bardzo słabe warunki płacowe, które są zmieniane co chwile na jeszcze gorsze. Pracownicy mają związane ręce i nie mogą wykonywać swoich zadań zgodnie z umową i specjalizacją. Wszelkie stanowiska kierownicze zajmują osoby bez jakichkolwiek kompetencji menedżerskich. Ogólna ocena - 0/10. Omijajcie tą firmę szerokim łukiem.
witos 2016-04-19 16:51:29
wiecie, nigdzie nie ma łatwo, że tak to ujmę, ale jak pracodawca rzetelnie podchodzi do swoich obowiązków to nie ma problemów ;) wypłaty są na czas a i miło się pracuje, atmosfera całkiem przyjemna, a mają tradycje
Zostaw swoją opinię o Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Hardi Sp. z o.o. - Duchnice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Hardi Sp. z o.o.