Opinie o Dagan Global Daniel Szymański w Piastów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dagan Global Daniel Szymański. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Dagan Global Daniel Szymański o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dagan Global Daniel Szymański w Piastów

Benek Nowy wpis

Trochę dziwne, że od tak dawna nikt nie zamieścił tu opinii. Mam nadzieję, że nie będę żałował aplikowania do firmy

Zainteresowany Nowy wpis

A na jakim stanowsku pracowaleś Grzegorzu?

Grzegorz Nowy wpis

@ja czyli cały czas jest się na tym samym stanowisku?

Jak długo trwa proces awansu w Dagan Global Daniel Szymański?

Ja Nowy wpis

Nie ma czegoś takiego jak awanse:)

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Dagan Global Daniel Szymański? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Kamil

@RC Mam wrażenie, że konkurencja czuwa i inspiruje do takich wpisów!

RC

Radzę omijać tą firmę. Od dwóch miesięcy nie zapłacili mi za wykonaną usługę. Nie odbierają telefonów ani nie odpisują na esemesy. Zdecydowanie odradzam

przewoźnik

Radzę omijać tą firmę, nie płacą za wykonaną usługę pomimo wielu telefonów i wezwań do zapłaty.

Darek

Czy ktoś poleca pracę w firmie? Jak wygląda sytuacja z wynagrodzeniem?

zadowolony ze współpracy

Z firmą Dagan Global współpracuję od wielu lat i dziwią mnie negatywne opinie na temat firmy. Ja jestem zadowolony z ich usług.

Tymon

Narzekaliście na opóźnienia w płatnościach a jak jest aktualnie?

Oszukany

Radzę omijać tą firmę jeśli nie chcecie czekać na pieniądze w nieskończoność !!!

podwykonawca

Zalega z płatnościami. Od końca września do grudnia nie dostałem pieniędzy za prawidlowo wykonane i na czas oddane stoiska

expo13
@podwykonawca

Podobnie jak my, od września 3 imprezy im ogarnęliśmy za które do tej pory nie dostaliśmy pieniędzy. ODRADZAM WSPÓŁPRACY

zniesmaczony

firma nie płaci

Zostaw merytoryczną opinię o Dagan Global Daniel Szymański - Piastów

Dagan Global Daniel Szymański
2.1/5 Na podstawie 7 ocen.

Dagan Global Daniel Szymański