Aspera Sp. z o.o.

Bodzechów

Opinie o Aspera Sp. z o.o.

klient 2012-11-06 18:14:32
Firma Aspera zainstalowała na jednej z moich stacji paliw słup cenowy. Od ponad dwóch lat ponad połowę czasu nie działają na niej elektroniczne wypełnienia cenowe LED. Psują się częściej niż są w stanie naprawiać, aż w końcu stwierdzili że nie są w stanie tego utrzymać w działaniu. Blachę dogieli OK, ale za elektronikę nie powinni się brać.
pracownik 2015-03-19 18:42:55
Pracowałem parę miesięcy to problemy z kasą na 10 standard, Pan M.W 10 każdego miesiąca zawszę zdziwiony to już?! Panowie jakie wypłaty, czekam na przelewy, to było zawszę najśmieszniejsze z tego co pamiętam, przelewy szły po 10 czasami 20 dni:)a między czasię inwestycję szefa we własną nieruchomość, samochód, robole to robole byle robili i się o kasę nie upominali. Organizacji brak, szybko, szybko byle jak aby było. A potem dziwota na montażach nigdy nic nie pasuję i trzeba świecić oczami przed klientem. Najgorsze są wyjazdy i montaże, praca od świtu do zmierzchu deszcz nie deszcz, śnieg i trzeba jechać i znowu byle szybko żeby kasa dla szefunia na nową brykę była albo następny dom, 250-300 godz w miesiącu to standard na wyjazdach za psie pieniądze. Donosiciele na każdym kroku, nieraz nie zdążyło się z trasy wrócić a już szef wszystko wiedział ze szczegółami. Na hali zimą jak w psiarni, szkoda na ogrzewanie ważne żeby w biurze było ciepło. Firma której nie polecam chyba że ktoś lubi % to szefunio też chętnie się załapie:) Slyszałem że firma zatrudniła nowego kierownika pseudonim firmowy już ma "palacz" chłopaki się śmieją na potęgę ponoć taki gamoń że w historii jeszcze takiego nie było ale cuż jaka firma tacy zarządcy.
hgf 2016-04-28 18:21:46
no ja uwazam ze takie stanowiska powinno sie rozdzielac i powinny byc na nich rozne ososby wtedy bedzie łatwiej
Zostaw swoją opinię o Aspera Sp. z o.o. - Bodzechów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aspera Sp. z o.o.