Opinie o Waran sp.j. Pęzioł Janusz w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Waran sp.j. Pęzioł Janusz. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Waran sp.j. Pęzioł Janusz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja materiałów i akcesoriów biurowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Waran sp.j. Pęzioł Janusz w Toruń

Nicky Nowy wpis

Czy dobrze trafiłem? Ta firma rekrutuje na malarza proszkowego? Uczą zawodu od podstaw?

Możesz opowiedzieć dlaczego?

Roman Nowy wpis

Ja też myślę o pracy tym bardziej, że na stronie zachęcają do aplikowania na produkcję. Szukam pracy fizycznej i może bym się nadał. Te opinie o kasie pod stolem i najniższej pensji na umowie trochę mnie niepokoją ale wiem, że w wielu firmach to niestety standard. Mnie interesuje, co innego. Czy urlop tu normalnie można dostać w sezonie letnim, czy też raczej kasę za jego niewykorzystanie? Tego nikt nie poruszył a mnie to bardzo ciekawi.

Nicky Nowy wpis

Byłem zainteresowany ofertą, ale to co tu czytam... Naprawdę szef wam nie płaci za nadgodziny żadnych %? Wiecie, że to jest nielegalne i możecie to zgłosić do sądu pracy? Według kodeksu pracy należy się wam minimum 25%(razy 125%) za nadgodziny. Jak pozwolicie sobie na traktowanie was jak (usunięte przez administratora) to szef nigdy wam godnie nie zapłaci.

Mateusz H

Odradzam pracy w tym (usunięte przez administratora) największemu wrogowi. Chętnie opisze wam listę rzeczy, z którymi się tam spotkacie. Możesz liczyć, że po paru miesiącach rozwalisz sobie kręgosłup/barki Praca na „produkcji” polega na wieszaniu głównie balustrad/bram które waza po 50-70 czasami dużo więcej. Zła pozycja przy podnoszeniu/ściąganiu, bo nie ma jak tego złapać oczywiście wiec wszystko idzie kręgosłupem. Dużo schylania się. Jednorazowo może i nie będzie problemu, ale powodzenia w zmianach po 8/12h. ;) Przymusowe nadgodziny: w weekendy i nie tylko. Oczywiście za normalną stawkę godzinową, bo jak to Pan J lubi mawiać, gdy ktoś zapyta o % więcej „To (usunięte przez administratora) prawo” albo „jakbym dawał wam % więcej na godzinę, to sam bym tu nic nie zarobił” oczywiście jak na nadgodziny nie będziesz przychodził, to premii dawanej pod stołem nie zobaczysz wiec zostaje ci minimalna krajowa. Pracowanie w dni wolne od pracy to tez standard. Przyzwolenie na picie alkoholu w pracy? Kontrole są na pokaz z alkomatem, ale nie jednokrotnie widziałem, jak ktoś z personel zeruje małpkę po godzinie dmucha i wychodzi 0% mimo że czuć od wszystkich gorzałe Pan J. nic z tym nie robi mimo skarg w biurze. Nie ma firmy sprzątającej wiec czyszczenie toalet podłogi stołówki całej zapylonej hali zostaje po stronie pracowników obrzydliwe. Temperatura: Pomieszczenia nie są odpowiednio klimatyzowanne. Jest ogromny piec do wygrzewania elementów. Na hali jest gorąco. Otwieranie bram nic nie da wiec pozostaje ci pocenie się jak świnia. Jako że wszystkie elementy przyjeżdżają brudne tłuste zakurzone jest Pył w powietrzu z farbą. wszystko się do ciebie przykleja powodzenia. Wieczne niezadowolenie: Twoja zmiana zapierdziela w pocie czoła i zrobiła 2 razy więcej od pierwszej? Nie masz powodu do radości itak robisz za mało i za wolno. Niekompetentne osoby w biurze. Zastraszanie groźby karalne są na porządku dziennym. Wszystko się sypie. Lampy spadają z sufitu. poważnie O obuwie robocze, które przy tym (usunięte przez administratora) są niezbędne musisz parę miesięcy się prosić. Podsumowując. Brud, tragiczny personel, dużo obowiązków, zła atmosfera, ciężkie warunki do pracy, nieadekwatne płace do ciężkości pracy. Powodzenia. Pozdrawiam Cieplutko

Wanda
@Mateusz H

A jakie za tym wszystkim idą konkretnie zarobki? No bo z twojego opisu wynika że to faktycznie bardzo ciężka praca... Ile się na rękę tu dostaje?

Niszczyciel
@Mateusz H

Piszę to chlopiec który ciągle narzeka na jakie kolwiek dane mu zadanie i nie potrafi wykonać go prawidłowo i uważa się za najlepszego , wyzywa współpracowników i nadal do dnia dzisiejszego pracuje w tej firmie haha czyli jednak chyba najgorzej tam nie ma ;)

Sławomir
@Niszczyciel

Masz z nim jakieś problemy w pracy? Utrudnia życie?

Duch
@Mateusz H

Pracowałem tam 17 lat temu. Przeczytałem tą opinię i czuję że nic nie zmieniło się do dzisiaj :) No może poza brygadzistą Bohdanem który poszedł na emeryturę, ale jego 'standardy' trzymają się mocno

Weronika
@Duch

Jeżeli w Pana przypadku faktycznie po 17 latach kompletnie nic w firmie się nie zmieniło prócz rotacji stanowiskowych a warunki odbierane są negatywnie, to w którym miejscu tutaj drzemie ten cały potencjał, że to do dziś w sumie dalej stabilnie funkcjonuje?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Waran sp.j. Pęzioł Janusz? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku pracownik produkcji? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Purchawa

Pracowałem tam ładnych parę lat i to co czytam te wasze opinie to zaczynają mi się przypominać dawne czasy i nic ale to nic się nie zmieniło. Znam wasz ból dokładnie wykorzystywanie praca jawna za najniższe wynagrodzenie reszta pod stołem. Traktowanie ludzi jak (usunięte przez administratora) nie wymierne godziny pracy i wieczny stres co jeszcze wymyślą żebyś tylko nie poszedł do domu bo ich wymysły są ważniejsze. Najlepiej jak byś tam spał a i wysypiał się na zaś bo mógłbyś pracować dzień i noc . Powodzenia wszystkim pracującym. Ps. Radzę jak najszybciej zmienić pracę

Edyta
@Purchawa

To ile się tych godzin się tak na prawdę pracuje? Jakieś ustalone godziny są? Mąż szuka pracy w okolicy, ale na pełen etat - bez nadgodzin

Purchawa
@Edyta

Tak jak to opisał Mateusz H godziny są ruchome wszystko zależne od zadania na dzień mogą to być dziś 8 h a jak potrzeba. To wiadomo nie przymusowo ale masz zostać bo mogą być konsekwecje 12h

Nan

Od lutego 2021 roku jedynym właścicielem WARAN spółka jawna jest Pan Janusz Pęzioł i tylko on jest odpowiedzialnym za organizację pracy w tym przedsiębiorstwie.

Marian

Nie polecam, niskie place i jest wykorzystywany, a właściciel ma cie za NIC! Odradzam

Dr.

Nie polecam tej firmy, niskie place atmosfera tragiczna, no i robisz wszystko, jednym słowem tragedia... A no i szef ma ciebie za nic.

On

Pracownik i Mateusz opisali bardzo dobrze jak jest w tym Baranie, przepraszam Waranie. Jest tragedia!!!

Weronika
@On

Ah te gry słów. ;p Ale Ty jako kandydat to wszystko wiesz? Czyli na własnej skórze nie miałeś jak o tym się przekonać?

Poszukują pracowników świadczy tylko o jej rozwoju firmy. Hahaa nie dajcie się nabrać, ludzi źle traktują i odchodzą!!! Place mega niskie. A właściciel nadpobudliwy? Powinien się leczyć.

B

Pracowałem tam parę miesięcy. Jeżeli chodzi o personel badał bym codziennie ich trzeźwość, bo co drugi jest pod wpływem. Przydał by się remont szatni toalet, bo naprawdę są w gorszym stanie, niż te na dworcu. Szef jest wymagający często nadpobudliwy, aczkolwiek jest człowiekiem z dużą kultura osobista można porozmawiać pośmiać się jest pomocny potrafi pracować wraz z personelem, jeżeli jest się w ciężkiej sytuacji finansowe także potrafi wyciągnąć pomocna dłoń. Praca ciężko fizyczna często 8 godzin stałego podnoszenia niemałych ciężarów, ale idzie się przyzwyczaić. Finansowo nie jest źle można robić dowolną liczbę nadgodzin ponad minimalna stawka krajowa. parę stówek premii dla każdego tez co miesiąc się znajdzie.

Procownik

poszukują pracowników świadczy tylko o jej rozwoju firmy. Hahaa nie dajcie się nabrać, ludzi źle traktują i odchodzą!!! Place mega niskie. (usunięte przez administratora)

Sławomir
@Procownik

To ile dają konkretnie? O ile możesz podać takie szczegóły :p

j

system 2 zmianowy 6/14 - 14/22

Odradzam, nie marnujcie sobie czasu na nich.

Mateusz

Omijać dużym łukiem!! Jesteś traktowany przedmiotowo, zero ludzkiego podejścia. A zarobki szkoda gadac

Monia

Czy kobiety pracują w firmie na stanowisku produkcyjnym ? Czy tylko mężczyźni ?

ktoś

Szukają pracowników tak długo dlaczego,bo oferują płace i umowy które nie zachęcają ludzi do pracy w tej firmie

S
@ktoś

A co Twoim zdaniem by zachęcało ludzi do pracy? Zarobki ze stanowisk prezesów i brak zaangażowania w pracę? Firma oferuję umowę o pracę, zarobki też są w porządku, atmosfera również sprzyja warunkom pracy. Czego chcieć więcej? To że firma poszukuje pracowników świadczy tylko o jej rozwoju. Jako były pracownik powinieneś to wiedzieć a nie narzekać na coś co nie ma w ogóle miejsca.

Natalia
@S

No tak - to, że firma często poszukuje nowych pracowników zazwyczaj świadczy o tym, iż się po prostu rozwija. Ja akurat nie znalazłam ani jednego ogłoszenia od Waran, ale może nie szukałam zbyt dokładnie. A co z dodatkami pozapłacowymi? Również je oferują?

J

Tak, ogłoszenia o pracę są aktualne.

J

Witam warto podkreślić, że malarnia to spółka tylko Janusza Pęzioła, nie ma nic wspólnego z Janem Wróblem. Jak ktoś chętny do pracy jako lakiernik czy pracownik produkcji to warto się zgłosić.

J

Firma już od dłuższego czasu nie jest w likwidacji. Zarówno jakość pracy, jak i wykonywanych usług jest na znacznie wyższym poziomie. (usunięte przez administratora)

Dyrektor

Ta firma jest w likwidacji przeciez. Wstukacjcie sobie w google. Mozna ja kupic w przetargu.

Zostaw merytoryczną opinię o Waran sp.j. Pęzioł Janusz - Toruń

• Jak się pracuje w Waran sp.j. Pęzioł Janusz?

Zobacz opinie na temat firmy Waran sp.j. Pęzioł Janusz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Waran sp.j. Pęzioł Janusz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Waran sp.j. Pęzioł Janusz
1.9/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Ceglana 6
    87-100 Toruń