Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.

Opinie o Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.

Maksio 2014-12-16 10:43
Moje osobiste doświadczenie z firmą nie był pozytywne - ODRADZAM! Dla chętnych do przyuczenia do zawodu współpraca z większością z renomowanych agencji jest pozytywna - wynika to z faktu że nowicjusz nic nie wie. Zgadzam się z poprzednikiem, że jak coś potrafisz to dopiero dostrzegasz minusy agencji i tak było i tutaj: słaba obsługa prawna, przerzucanie kosztów działania agencji na agenta, umowa współpracy nakładająca na agenta obowiązki, obwarowania oraz kary a w drugą stronę nic!
PAMIĘTAJCIE!, że nie jest to PRACA zgodnie z Kodeksem Pracy. Agencje często wprowadzają w błąd w ogłoszeniach oferując pracę a powinny oferować współpracę typu B2B. Musisz założyć przedsiębiorstwo, być VAT - owcem - czyli równie dobrze sam możesz robić wszystko, bo obecnie nie potrzeba licencji.
Dziewczyna 2016-08-07 12:27
Czy ja wiem, dostajesz 2000 na rekę, o innej kasie nie ma o czym rozmawiać. 15% od transakcji w zasadzie z czego dostajesz 10% bo wszystko musza odliczyć. Generalnie walka z duzymi korpo... o klienta. Pracowałam 3 miesiące i nie polecam.. chyba ze chcesz sie uganiać za małymi klientami którzy według koordynatorów jest bez sensu.
Rad 2016-08-10 11:53
Nie polecam, a w szczególności ich pracownika Andrzeja M.
Uważajcie na ich umowę z punktem o wyłączność oraz odstąpieniem od umowy, bo okazuje się że nie można od niej odstąpić po podpisaniu umowy, tak twierdzi ich pracownik Andrzej M.
Dodatkowo dostałem od nich pismo z groźbami, że jak będę pisał negatywne opinie w internecie na ich temat, to podadzą mnie do Sądu.
Nikt nie zabroni mi pisać prawdy i nie mam zamiaru tego usuwać.
rt 2016-08-13 20:58
Pewnie @Adam, zobacz, że ostatnio pokazało się u nich tylko ogłoszenie na specjalistę ds. windykacji. Oczywiste jest, że wymagają odpowiedniego doświadczenia, ale nie jest to nic dziwnego, bo przecież to się dodatkowo przekłada dobrze na wynagrodzenie u nich.
D. 2016-12-04 20:14
Jeśli szukacie pracy w nieruchomościach polecam - dobra atmosfera, bardzo duże możliwości, wsparcie bardziej doświadczonych kolegów.
btm 2017-02-06 15:57
Dla doświadczonych pośredników i osób które nie mają innego wyjścia, mogą spróbować nauczyć się tu być pośrednikiem. Dostaną pełne wsparcie.

Jeżeli nie chcesz być pośrednikiem nie aplikuj:
- brak możliwości rozwoju, awans? nope
- zapomnij o szkoleniach
- brak benefitów - prezent na święta? jak sobie sam kupisz

Plus to młody zespół - poniżej 30 roku życia, czyli ludzie, którzy dopiero zaczynają swoją karierę i bardzo szybko uciekają.
Paulina 2017-04-18 11:28
@btm rozumiem, że jesteś/byłeś pracownikiem Maxon Nieruchomości Sp. z o.o. Wspominasz, że w firmie pracownicy nie mają możliwości uczestniczenia w szkoleniach? Czy rozmawiałeś na ten temat ze swoim przełożonym? Warto mówić o swoich potrzebach.
Zostaw swoją opinię o Maxon Nieruchomości Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.