Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.

Opinie o Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.

Maksio 2014-12-16 10:43:31
Moje osobiste doświadczenie z firmą nie był pozytywne - ODRADZAM! Dla chętnych do przyuczenia do zawodu współpraca z większością z renomowanych agencji jest pozytywna - wynika to z faktu że nowicjusz nic nie wie. Zgadzam się z poprzednikiem, że jak coś potrafisz to dopiero dostrzegasz minusy agencji i tak było i tutaj: słaba obsługa prawna, przerzucanie kosztów działania agencji na agenta, umowa współpracy nakładająca na agenta obowiązki, obwarowania oraz kary a w drugą stronę nic!
PAMIĘTAJCIE!, że nie jest to PRACA zgodnie z Kodeksem Pracy. Agencje często wprowadzają w błąd w ogłoszeniach oferując pracę a powinny oferować współpracę typu B2B. Musisz założyć przedsiębiorstwo, być VAT - owcem - czyli równie dobrze sam możesz robić wszystko, bo obecnie nie potrzeba licencji.
Dziewczyna 2016-08-07 12:27:16
Czy ja wiem, dostajesz 2000 na rekę, o innej kasie nie ma o czym rozmawiać. 15% od transakcji w zasadzie z czego dostajesz 10% bo wszystko musza odliczyć. Generalnie walka z duzymi korpo... o klienta. Pracowałam 3 miesiące i nie polecam.. chyba ze chcesz sie uganiać za małymi klientami którzy według koordynatorów jest bez sensu.
Rad 2016-08-10 11:53:15
Nie polecam, a w szczególności ich pracownika Andrzeja M.
Uważajcie na ich umowę z punktem o wyłączność oraz odstąpieniem od umowy, bo okazuje się że nie można od niej odstąpić po podpisaniu umowy, tak twierdzi ich pracownik Andrzej M.
Dodatkowo dostałem od nich pismo z groźbami, że jak będę pisał negatywne opinie w internecie na ich temat, to podadzą mnie do Sądu.
Nikt nie zabroni mi pisać prawdy i nie mam zamiaru tego usuwać.
rt 2016-08-13 20:58:33
Pewnie @Adam, zobacz, że ostatnio pokazało się u nich tylko ogłoszenie na specjalistę ds. windykacji. Oczywiste jest, że wymagają odpowiedniego doświadczenia, ale nie jest to nic dziwnego, bo przecież to się dodatkowo przekłada dobrze na wynagrodzenie u nich.
D. 2016-12-04 20:14:08
Jeśli szukacie pracy w nieruchomościach polecam - dobra atmosfera, bardzo duże możliwości, wsparcie bardziej doświadczonych kolegów.
Zostaw swoją opinię o Maxon Nieruchomości Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.