Cube Centrum Reklamowe

Kraków

Opinie o Cube Centrum Reklamowe

anonim 2011-04-08 01:20:59
nie polecam , firma garażowa, olewanie klientów, zmuszanie pracownikow do prac na wysokosciach bez odpowiedniego sprzetu i pozwolen , warunki pracy fatalne , garaż , namiot w ogródku albo zagrzybiona drewniana chalupa !!! , przez telefon udaja ze sa wielkim centrum reklamy , na miejscu okazuje sie co innego nie polecam , pracy ani wspolpracy z ta firma
Praconik 2012-04-20 16:00:53
pierwsza opinia chyba nie dotyczy tej firmy mieszczacej sie w staym drewnianym zaplesnialym budynku + namiot + garaz :) Problemy z umowami , Placa minimalna + reszta na lewo , zlecanie pracowniaka prac na wysokosciach bez potrzebnych szkolen i pozwolen, praca przy solvencie bez wentylacji , ogolnie brud , smrod i masakra.
klient 2012-05-08 13:27:47
Ewidentnie widac, ze dwie poprzednie opinie pisala jedna osoba. Ja mam zupelnie inne wrazenia z kontaktu z firma - profesjonalna obsluga, zlecenia gotowe na czas i co cenie najbardziej - wysoka jakosc produktow. A grzyba i drewnianej chatki nie widziałem.
Klient 2012-08-01 10:55:50
Nie polecam , zlecenie wykonane nieterminowo i niechlujnie.
Właściciel 2012-09-28 15:00:59
Obawiam się że większość opinii tutaj zamieszczonych jest dodanych przez konkurencję lub pracowników [usunięte przez moderatora]. Ciekawe, że mniej więcej w tym samym czasie gdy pojawiały się tutaj negatywne wpisy dostawałem z portalu propozycję \"współpracy\" polegającą na możliwości moderowania komentarzy - żenujące. Obsługujemy głównie duże firmy i jak na razie ciągle powiększamy ich grono. Chętnie poznam tych rzekomo niezadowolonych klientów i pracowników, gdyż ciężko mi skojarzyć kto mógłby mieć taką opinię o agencji. W anonimowych komentarzach każdy może wypisywać co mu się podoba bez żadnych konsekwencji.
Maciej 2013-04-04 12:03:27
Typowa firma garażowa, warunki pracy i płacy fatalne, właściciel arogancki , typ gościa co zjadł wszystkie rozumy. Praca w warunkach szkodliwych dla zdrowia. 0 poszanowania przepisów BHP. Powinien się tą firmą zainteresować inspektor PIP-u.
I co 2016-04-20 09:22:50
W takim razie ucieszy cie @neczo, że firma liczy się na lokalnym rynku :)
Zostaw swoją opinię o Cube Centrum Reklamowe - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cube Centrum Reklamowe