Opinie o ELPLAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ELPLAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w ELPLAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ELPLAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Łódź

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Czy pracownicy w ELPLAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA dogadują się między sobą?

Nowy Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Praca po 8 12 h. Grze.... Właściciel nie płaci nadgodzin i nocek tylko liczy jako normalna godz pracy. Mało tego o obowiu ubraniu roboczym zapomnij sam sobie ogarniaj. W szatni syf od kurzu pyłu itp. Nie dziwię się że miał już inspekcje pracy.

Gosia 603 Nowy wpis

Firma nieporozumienie . Rekrutację prowadzi dla nich firma zewnętrzna biorą jak leci nawet na oczy nie oglądają kandydata podpisują umowę o pracę mailowo po czym po dwóch dniach dziękujemy Panu. Mojego męża tak załatwili który jest osobą niepełnosprawną i po roku siedzenia w domu cieszył się jak dziecko że wreszcie dostał pracę! Tyrał przez dwa dni praktycznie non stop bez przerwy żeby pokazać się z dobrej strony ( inni w tym czasie kawka herbatka papierosek ). Na koniec dnia usłyszał że się nie nadaje. Umowa zlecenie oczywiście! Pozdrawiam wszystkich (usunięte przez administratora) przez tą firmę

Jak długo czekaliście na odzew z Elplast S.C.? Oddzwaniają zawsze?

Brałeś udział w rekrutacji do ELPLAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Przyszły niby pracownik

A już miałem dzwonić się dogadywać, patrzę stanowisko na laser Obsługa na CADman pewnie czyli wsio w czym pracuje 10 lat nie musiałbym się przyzwyczajać do innego sterownika :) ale tak czytam i od razu wiem żeby omijać z daleka xD

jarek1806

Firme unikac szerokim łukiem,zero socjalu ,zero warunków pracy,zero profesjonalizmu,szef Grzegorz na pierwsze spotkanie super jednak z czasem okazuje sie ha...,prost.... ,burak co na kase cie oszuka ,umowy zaczął dawac jak pracownik który robił u niego wiele lat zmarł mu na zakładzie i był pod wpływek,przychodzac do pracy nigdy nie wiesz kiedy wyjdziesz,zazwyczaj dostajesz zadane do wykonania i zrób se sam poszukaj narzędzi albo najlepiej sam przynieś z domu,zimą na hali było bardzo zimno a jak to zgłaszałes to szef kazał szybcie zap.....a sam siedzi przy 3 grzejnikach,kasa do reki szef zawsze szuka powodu aby cie okroic z kasy ,bo paliłes czy cos zle zrobiłes i na własny koszt masz to naprawiać

Barbara
@jarek1806

I jakie umowy teraz są w Elplast? Śmieciowe? Czy jednak można tutaj liczyć na stałe zatrudnienie?

@jarek1806

Też zostałem (usunięte przez administratora) jako klient i to na grubą kasę

tilbo

Nie wiem jak podejście do pracowników, lecz do wykonywanej usługi tragedia!!!! mogę wręcz stwierdzić, że naciągacze. Powierzyłem profile do przelakierowania. Dosyć, że zapłaciłem za lakier to jeszcze pseudo przygotowanie do lakierowania -oczywiście w chemii. Profile były polakierowane tak jak przywiozłem, zakurzone, z liśćmi oczywiście bez wstępnej obróbki. Usługa miała trwać max tydzień czasu, a przeciągneła się na półtora miesiąca. O kłamstwach p. katarzyny i obiecankach nie wspomnę!!! Nadmienie, że profile po poprawkach "dają dużo do życzenia" dlatego kategorycznie odradzam korzystanie z usług tej lakierni. po zdjęcia prosze zgłaszać sie na maila tilbo.biuro@gmail.com Krzysztof

@tilbo

Co do przygotowania detalu do lakierowania to jest tragedia ,lakierowali mi ogrodzenie ,panele z blachy 20cm x 200 cm nie oczyszczone nie piaskowane po 2 latach pod lakierem tworzą się pęcherze powietrza i lakier odpada całymi płatami nie polecam to są paproki a o gwarancji to zapomnijcie zostaje tylko sąd ale do tego trzeba mieć zdrowie i stalowe nerwy. Pozdrawiam czytających . Dla zainteresowanych mogę przesłać fotki 501 737 188

Justyna

a wiadomo coś na temat pracy tutaj? pytam, bo opinie się w sumie urwały, kiedyś jakiś były pracownik śmiał się, że mają u integracje pod żabką... a na chwilę obecną można liczyć na coś fajniejszego? generalnie czy są planowane jakieś przyjęcia na kolejny rok? jeśli tak to na jakie stanowiska i po jakiej stawce?

Oszukany

Tydzień temu była negatywna opinia klienta na temat lakierowania proszkowego od Pana Krzysztofa ale jakoś dziwnie znikła (mam ją nagraną na dysku)

Magdalena
@Oszukany

A wiadomo co było nie tak z tym lakierowaniem proszkowym? Co się klientowi nie spodobało? Ja nie widziałam tej opinii..

@Magdalena

Pan Krzysztof podał swój adres email ,napisałem do niego o przysłanie zdjęć bo w opinii napisał że wyśle zdjęcia dla zainteresowanych . Nie widać tej opinii bo została usunięta a była to negatywna opinia z 2021r.

@Magdalena

Czary mary dziwne rzeczy tu się dzieją po moim wpisie że znikneła nagle wróciła (tilbo) można przeczytać co było nie tak z lakierowaniem

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Elplast S.C.?

no name

ta pod zabka z pracownikami????

Klaudia

Czyli na rozmowie mówią jedno a w pracy jest inna rzeczywistość ?

pacownik Elplast

UUUWWWAAAGGGAAA!!!! Witam wszystkich Nic się nie zgadza co do rozmowy telefonicznej a strikte pracy. Miałem pracować w mieszalni farb i lakierów, w pracy dali mi ściany do wyburzania. Syf i kłamstwo

Jakie jest wynagrodzenie jako pomocnik lakiernika.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Elplast S.C.?

Z przypadku

Byłem dziś na pierwszym dniu pracy na nowe stanowisko. W czasie rozmowy kwalifikacyjnej wszystko super. Złote góry. Zarobki nieograniczone. To był cytat ;-) Pani Katarzyny. Zaryzykowałem mimo opinii w internecie. Na próżno. Właściciel nawet nie chce rejestrować, tłumacząc papierologią, której rzekomo nie lubi. Miał świadomość, że z laserem nie miałem nic wspólnego, ale z programowaniem CNC bardzo dużo. Moja oferta była dla niego atrakcyjna. Na wstępie podłożyli mi dokument do podpisania. Szok. Wczytujcie się. Co słowo na dokumencie otwierałem coraz bardziej oczy ze zdziwienia. Podpisując dokument, podpisujesz na siebie wyrok. Możesz robić za free. OSTRZEGAM. Widać, że pracują tam tylko desperaci.

Grzegorz
@Z przypadku

Pnie Tomaszu jeśli wypisuje Pan takie rzeczy na temat dnia spędzonego w pracy to warto byłoby napisać że przesiedział Pan większość dnia nie mając chyba świadomości że zakład jest monitorowany (mimo zamieszczonych informacji) a na koniec otrzymał Pan rozliczenie za każdą przepracowaną minutę. Warto samemu wyciągnąć wnioski z takiego dnia a nie wypisywać co się usłyszało w zakładzie od "kogoś" kogo Pan nawet nie zna. Nie posiadał Pan umiejętności o których wspominał Pan w dniu rekrutacji. Bardzo proszę nie wypisywać podobnych informacji jeśli nie są one zgodne z rzczywistością. Życzę powodzenia w poszukiwaniu pracy.

@Grzegorz

Panie Grzegorzu. Jedyne co usiadłem to MAKSYMALNIE 15 minut w czasie całej zmiany, więc proszę rzetelnie pisać, a nie znowu kręcić. Tym zdaniem znowu objawia się Pana krętactwo. Może swoje usłyszałem, ale swoje też wyniosłem z Pana postępowania. Nie jestem desperatem, bym godził się na Pana chaniebne warunki zatrudniania. Jest Pan daleki od godnego reprezentowania prawa pracy(chodzi u umowy). Nawet umowy zlecenia nie chciał Pan wystawić, a podkładał swój druk rujnujący pracownika na dowolne Pana życzenie.

@Grzegorz

Skoro ma Pan na nagraniach moje niby siedzenie w większości trwania zmiany, to są możliwości, by Pan ubiegał się o zwrot z mej strony wynagrodzenia za jeden dzień pracy. W Pana oczach niegodny. Wychodzi, że jawnie Pana oszukiwałem i obwiniam niesłusznie. Nie przychylam się w żadnym stopniu do Pana kłamliwej wypowiedzi.

hej

Hej, mam pytanie nt. pracy na lakierni proszkowej w Elplast Łódź. Jakie są ogólne warunki pracy? praca po 8h czy 12h? jak jest z sobotami, z kasą, ile można wyciągnąć na początek, da się tam normalnie pracować? Pytam tak bo znalazłem ogłoszenie i zastanawiam się czy sie nie zgłosić. Z góry dzięki.

@hej

W ciągu jednego przypadkowego dnia pracy tam, usłyszałem, że na lakiernię co trochę szukają pracowników. Wystarczyły mi trzy zerknięcia na osoby tam pracujące. Masakra. Z godzina pod prysznicem. Serdecznie nie polecam. Mało tego. Szef szuka naiwnych lub (usunięte przez administratora) do pracy tam.

Byłem. Poznałem. Szkoda czasu

Nie wierzcie co mówią na rozmowie rekrutacyjnej. Jedna wielka fikcja. Nie podpisujcie niczego co podetkną jako standardowe pismo firmowe. Jawne (usunięte przez administratora) na Twą niekorzyść. Nie rozwijam dalej. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM TEGO PRACODAWCĘ.

Grzegorz Smulik

Nie polecam,ponieważ zamiast być zadowolony z usługi,poniosłem dodatkowe straty finansowe z winy ELPLAST,i to nie małe w stosunku do kwoty za usługę.Po tel.są gotowe felgi można odebrać,pożyczam samochód za 60 zł.aby je odebrać i nic,przepraszam pomyłka,ale jutro będą zrobione,to ostatni dzień terminu,7 dzień roboczy.Znowu pożyczam samochód za 60 zł. i...przepraszam nie słyszę,tylko jutro będą. Następnego dnia pożyczam samochód najtańszy 40 zł. (razem 160 zł.) są moje felgi,płace 440 i proszę o upust,dzień po terminie i strata moja 160 zł. nie z mojej winy, i nic.Jak pierwszą pomyłkę mogę odpuścić, usłyszałem przepraszam,tak następne nie. Lakierowanie też nie w pełni dobre,za bardzo się spieszyli,ogólnie porażka całkowita.

Zagadka

Grzesiek sam sobie wstawia gwiazdki na opiniach google (można sprawdzić) więc pewnie te pozytywne opinie tu pisze on albo Jacek.. Pracowałem tam i zgadzam się z tymi negatywnymi a pozytywne są moim zdaniem mocno naciągane. Cwaniactwo na każdym kroku i zero szacunku dla pracownika. Odradzam

Emigrant

Czytając komentarze od: Danek,Marian,Marrek,BaKa, trochę widać ze są naciągane albo kupione:) Nawet jeśli praca i kasa jest ok to nikt tak nie słodzi odnośnie firmy i szefunciom. Zawsze są jakieś nie samiczki nawet z super pracy. Zajrzałem tutaj bo znalazłem ogłoszenie na OLX, bo właśnie szukam pracy jako lakiernik proszkowy ale chyba widzę, ze nie mam czego tu szukać. Pozdr.

Danek

Pracowałem na ślusarni, praca i zlecenia, jakie dostawaliśmy były różnorodne, klienci spoko i szef też w porządku człowiek. Jak urodziły mi się bliźniaki, nie było problemu, żeby dostać wolne.

Zostaw merytoryczną opinię o ELPLAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Łódź

• Jak się pracuje w ELPLAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Zobacz opinie na temat firmy ELPLAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ELPLAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

ELPLAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
2.3/5 Na podstawie 12 ocen.

ELPLAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA