Ctrl System Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Ctrl System Sp. z o.o.

admin 2015-08-17 06:19
Chcesz pomóc osobom szukającym opinii o pracodawcach? Napisz kilka słów o tym co Ci się podoba i nie podoba w firmie Ctrl System Sp. z o.o..
Samotna 2016-04-06 19:26
Nie polecam roboty w Inowrocławiu. "Szef" płaci zawrotne 50zł dniówki jak ma dobry humor. Dodatkowo zaleca się w sposób ochydny do pracownic. Sprawę molestowania zgłosiłam do prokuratury. "Pracownik" zatrudniony jest na "czarno" Jeżeli "szefowi" brakuje pieniędzy na swoją kochankę to potrafi wymyśleć że na przykład dostał jakoś karę powiedzmy 3000 zł i taką kwote dzieli na 10 pracowników i zabiera każdemu 300 zł z wypłaty. Jak jest praca to się robi 15 dni w miesiącu. Jeżeli podpadnie się "szefowi" to za karę siedzi się w domu za free bo niby pracy brak a inni pracują. Szczerze odradzam to wszystkim. Jedyny plus to pracownicy. Ekipa jest zgrana i jest świetna atmosfera. O ile nie jedzie się z "szefem" lub jego kochanką.
Podwykonawca 2017-03-31 19:43
Przyjmują zlecenia po kosztach bez konsultacji z podwykonawcami, finalnie nosimy ulotki od 2,5gr do 1,7gr... Przy tych stawkach trzeba ludzi trzymać na czarnucha a ulotki roznosić tylko tam gdzie trzeba a resztę na makulaturę.... Taki media expert cieszy się ze ma tanio prezeski Ctrl Andrzej Kurowski jada na lunch kawior a my musimy nosić po pięć ulotek na raz żeby wyjść na swoje.
Tandetnie oceniam współprace z CTRL system.
Zostaw swoją opinię o Ctrl System Sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ctrl System Sp. z o.o.