Świat Reklamy

Gdańsk

Opinie o Świat Reklamy

anonim 2011-07-22 02:22:10
Chyba nie miał pan doczynienia z TĄ firmą : 1 .Nie terminowi 2 Płace sa mierne 3 Jakość produktów to bez komentarza I najlepsze pytanie na start'' praca po godzinach to problem?'' Polecam naprawde:]
waldek 2012-09-13 22:47:20
niepolecam [usunięte przez moderatora] a nie pracodawca ,nieplaci wynagrodzen i mobinguje,straszne warunki pracy , prosze zobaczyc w ich firmie na piekarniczej 26 barak zaglady. polecam naprawde.
paragraf 2014-03-27 21:39:22
Uprzedzam, że próbna praca za darmo jest nielegalna! Koledzy graficy - nagrywajcie choćby rozmowę i zgłaszajcie sprawę do sądu. Oni znowu rekrutują.(27.03.2014)
rafał 2016-04-05 20:47:23
@swfg ale w zasadzie co to za różnica, kogo poszukują na inne stanowisko? :) Wydaje mi się, że po prostu jedna z tych prac będzie mniej wymagająca i bardziej "dorywcza". Fajnie, że firma daje zatrudnienie osobom w różnym wieku. :)
Zostaw swoją opinię o Świat Reklamy - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Świat Reklamy