Opinie o Bea Beleza w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Bea Beleza. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bea Beleza na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bea Beleza w Poznań

Kandydat...

Miałem "przyjemność" wziąć udział w rekrutacji na stanowisko Kierownicze. Nigdy w życiu nie byłem na tak zenujacej rozmowie... Nie wiem kim byli prowadzący rekrutację, ale na pewno nie powinni ich prowadzić. Ciągle przerywanie, dziwne, sarkastyczne komentarze na boku między sobą, śmianie się bez powodu... miałem wrażenie że mają oczekiwania tak wygórowane że to rekrutacja co najmniej na prezesa firmy a co najlepsze ? Jak zapytałem na czym polega stanowisko i czym bym miał się zajmować to odpowiedź brzmiała "nie wiemy jeszcze" serio ? XD Kompletny brak profesjonalizmu... Odpowiedzi oczywiście brak po rekrutacji a obiecywali dać info po tygodniu...aktualnie mija prawie miesiąc. :) Odradzam wszystkim.

@Kandydat...

Czy nadal sytuacja w Bea Beleza jest zła?

Ruda

Świetna firma, rewelacyjna atmosfera i do tego, nowoczesne podejście do zarządzania. Bardzo łatwo awansować na stanowisko dyrektorskie, nawet jeśli nie masz żadnego doswiadczenia na kierowniczym stanowisku, czy w zarządzaniu ludźmi(usunięte przez administratora) Niestety dużo trudniej zostać kierownikiem lub koordynatorem działu - tutaj trzeba mieć wiedzę i doświadczenie, znać język obcy. Na szczęście nie trzeba umieć samodzielnie myśleć, to można pozostawić tym co się na tym "znajom". Chciałabym też zaznaczyć, że "dobra zmiana" (i każde kolejne zmiany) zawitała ŕównież do naszej firmy. Wszystkim jest po nich lepiej, a te osoby, którym nie jest, to zwyczajnie do niczego się nie nadają i nie umieją dostosować się do dobrych zmian - no trudno, wszystkim nie można dogodzić, a zwłaszcza tym najlepszym pracownikom, którzy swoją wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie potrafią przekuć na wyniki. Dołącz do naszego zespołu i przekonaj się o "dobrych zmianach" na własnej skórze.

Byly pracownik

Trudno wyrobić wyniki, jak cały czas brakuje towaru, promocje są nielogiczne, ceny niższe u konkurencji, a klienci uciekają, bo widzą co się dzieje. Dodatkowo nie ma żadnej motywacji i szefa, który zna się na pracy, bo cały dział padł, a ostatnich kilku kierowników zrezygnowało, bo nie mieli nic do powiedzenia.

Patka Nowy wpis

Ciekawa jestem co uznawane jest za niezbędne narzędzia (usunięte przez administratora) w przypadku (usunięte przez administratora) jako Specjalista ds. Social Media Marketingu? myślę o tej dostępnej ofercie z teraz, udaje mi się spełnić ten warunek związany z 2letnim doświadczeniem, ciekawa natomiast jestem w jaki sposób reszta wymogów będzie testowana na rozmowie. Czy jest jakieś zadanie?

Takie pytanie mam odnośnie wynagrodzenia. Czy przedstawiciel handlowy w ich firmie to w ogóle ma jakąś podstawę, bo jak patrzę w ogłoszenie to nie napisali tego, a co innego pracować z podstawą a co innego na samej prowizji? Może ktoś już aplikował i wie co nieco o stawkach.

Właściciele nie zdają sobie sprawy z tego co robi dyrekcja? Trochę to dziwnie brzmi. Pracownicy nigdy nie zgłaszali nieprawidłowości czy po prostu słabej atmosfery związanej z tymi sytuacjami? I w jaki dokładnie sposób zniechęca się do pracy w tym miejscu?

To zapytanie o złą sytuację w firmie mnie zaciekawiło, a raczej o to czy wciąż taka występuje. Parę ofert maja wystawionych. Mnie ciekawiła ta dla koordynatora e-commerce, ale i tak nie podawali w opisie stawki, może wy ja znacie, by moc się odnieść? sam proces rekrutacyjny tez by mnie ciekawił. Co na rozmowie może być weryfikowane?

W sumie pytanie będą ogólne, bo osoby decyzyjne nie mają pojęcia o co pytać i jak zweryfikować wiedzę na to stanowisko. Podczas rozmowy zresztą i tak kandydat nie jest w centrum zainteresowania - tylko zarząd i dyrektor operacyjny, to bardziej przypomina spotkanie towarzyskie. Jako pierwsze zadanie będziesz musiał/a wybrać firmę do postawienia nowego sklepu, tak jak 10 ostatnich kierowników. Żaden sklepu nie postawił, wszyscy zrezygnowali. ????

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Dam pracę w firmie Bea Beleza? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
SMART-HR
Kandydat...

Jadźka
@Kandydat...

A na tej rozmowie mówili cokolwiek, co firma daje pracownikom? jaka umowa, jaka kasa, jakie benefity? Cokolwiek z tego było poruszane?

@Jadźka
@Jadźka

Kasa marna - jak podałem stawkę (wgl nie wygórowana jak na stanowisko) to od razu pytali czy zgodzę się na niższa.... o benefitach coś było ale szczerze już nie pamiętam.

Krysia
@Kandydat...

A ile czasu minęło między wysłanie cv a telefonem i zaproszeniem na rozmowę? Ile dni, tygodni? I czy była wgl opcja rozmowy zdalnej online?

@Kandydat...

Czy nadal sytuacja w Bea Beleza jest zła?

Jak obecnie wygląda sutyacja w firmie? Czy ocena tutaj jest prawdziwa? Czy jest tak źle jak piszecie tutaj?

Inside

Ilu jeszcze ludzi musi odejść z firmy aby Właściciele dostrzegli problem? Wskaźnik rotacji w Dziale handlowym już osiągnął 100% w skali roku. W całej firmie jest pewnie bliski 60%. Zero wniosków? Ostatni Kierownik Działu handlowego wytrzymał rok?!? SERIO? Gość miał pomysły na sprzedaż, znał rynek, produkty i potrafił zarządzać ludźmi ale również nie wytrzymał pracy z tą (usunięte przez administratora)Panią. A po jego odejściu - zero sensownego wyjaśnienia pracownikom co się dzieje. Klienci mają dość kolejnych zmian przedstawicieli i rezygnują ze współpracy z BB... Marka PREMIUM a zarządzanie - gorzej niż dyskont! Dopóki (usunięte przez administratora). tam jest sugeruję omijać firmę z daleka... PS. Wyśmiewanie się z pracowników słychać nawet przez zamknięte drzwi biura na najwyższym piętrze.

@Inside

Dokładnie tak, tylu dobrych pracowników z pomysłami odeszło przez jedna osobę i każdy odchodząc mówił jaki jest powód. Zniszczyć tak fajna firmę i zespół przez jedną osobę który nie ma ani wiedzy ani kompetencji. Przykro się na to patrzy

A o jakich pomysłach tak w sumie jest tu mowa? mnie interesuje praca przy allegro, widziałem, że z ponad miesiąc temu jakiś Pan już o to stanowisko pytał lecz bez odzewu, a oferta dalej wisi. Tak ciężko się dostać czy to jednak jakiś większy dział jest? ile teraz tak szczerze zarobię jak jeszcze złoże cv? i czy od kolejnego roku będzie cos więcej?

Ruda

Gallanonim
@Ruda

Świetna atmosfera? Jeśli uznasz ze świetna atmosfera to: obgadywanie, wyszydzanie, brak premii, brak wsparcia sprzedaży, motywowanie poprzez nieuzasadnione przyczepianie się o każda (usunięte przez administratora) zakaz regularnego odwiedzania kluczowych klientów, przejmowanie najlepszych klientów do obsługi przez(usunięte przez administratora) TO DOBRZE trafiłeś/aś. Do tego niekompetentną (usunięte przez administratora) ktorej głównymi atutami to:(usunięte przez administratora) brak umiejętności zarządzania ludźmi, upieranie się przy swoim mimo że racji nie ma, obcinanie premii bo ma takie widzimisię(usunięte przez administratora)brak umiejetnosci managerskich, nabijanie się z pracowników do spółki z (usunięte przez administratora) Zaskakujące, że ludzie się jeszcze nabierają na nich, bo (usunięte przez administratora)u handlowca to około 70% stawki na rynku (bez premii bo zalożen nie zrobisz). ATUTY: brak MINUSY: 3200 plus, premia której brak, bo(usunięte przez administratora) ja obcięła w sumie nie wiadomo z jakich przyczyn, bo myśli swoich nie potrafi w słowa ubrać.

@Gallanonim

Czyli handlowiec nie ma żadnej premii? To trochę dziwne, bo pracownicy w dziale handlowym w większości opierają swoje wynagrodzenie na premii....napiszesz dlaczego tak cięźko jest wyrobić u nich premie? Tak wysokie progi sprzedażowe? A jeśli ktoś by już ją dostał, to w jakiej kwocie ona występuje?

Byly pracownik

na szczęście już były

Dokładnie tak jak piszesz, zarówno część biurowa jak i magazynowa ma swoją osobę, o której nie warto wspominać, dwulicowość, fałsz, zakłamanie, obłuda, hipokryzja i nieuczciwość to cechy wiodące. A może jakieś porządki w nowym miesiącu? Może ktoś wreszcie przypomni sobie o jednej osobie pominiętej z nieznanych powodów przy rozdawaniu aneksów ze śmiesznymi podwyżkami. Pomijanie przy podwyżkach i udawanie przez 7 miesięcy, że nie ma sprawy nie kwalifikuje się nawet do sądu dla ludożerców. To są działania bezdzietnej kierowniczki wobec rodzica trójki dzieci. Gratuluję i odpoczywam pracując za większe pieniądze w zdrowej atmosferze w innej firmie!

Boguś
@na szczęście już były

Brak przyznania podwyżki był powodem Twojego rozstania się z firmą, czy były inne kwestie? I ile w tamtym czasie zarabiałeś oraz jak duża to była podwyżka, która Cię ominęła?

Klaudiusz

Chciałbym wziąć udział w rekrutacji na specjalistę allegro. Jak wygląda praca w tym dziale? Warto?

Jak ta osoba może demotywować innych do pracy? Rozchodzi się o zachowanie względem pracowników, czy jakieś decyzje organizacyjne?

Każdy w firmie do niej raportuje, niezależnie od działu i pozycji. Niestety raporty idą w próżnię, bo całą wiedzę czerpie ona z internetu z randomowych artykułów, często publikowanych x lat temu. Potem trzeba jej wszystko tłumaczyć, co miesiąc to samo. Komentarze często są nieprzyjemne, z kopią do zarządu, żeby wiedzieli że są uwagi do Twojej pracy, wyjaśnienie już tam nie trafia. Ogólnie jest złota zasada, musisz jej udowodnić, że zarabiasz na firmę - niezależnie od pozycji, tego czy masz towar i narzędzia.

PrawdaBoli

Niestety zgadza się w 100%. Demotywacja jest na wielu poziomach zaczynając od braku jasno sprecyzowanych wymagań, które później usiłuje ta osoba w sposób nieprofesjonalny rozliczyc, przez szydercze komentarze do Twojej pracy aż po dwulicowość gdzie na spotkaniu 1-1 ustala coś a później przed Zarządem firmy zmienia swoją wypowiedź i wypiera się tego co ustaliła. Można napisać ksiazke na tej podstawie „anymanager”. Każdemu kto chce podjąć pracę w tej firmie życzę stalowych nerwów a najlepiej iść dalej i szukać czegoś lepszego

A dam albo nie dam

Na firmę tak. Na firmę zarabiają tu wszyscy, ale system prowizyjny jest tak skonstruowany, że jest duża szansa na nie otrzymanie premii w należnej wysokości, a najczęściej wcale. Nie ma co się dziwić, że ludzie odchodzą, szkoda tylko, że Zarząd jeszcze tego tego widzi. A może widzi...

Podpisuje się pod tym. Kilka miesięcy jest miło a pózniej… wieczne pretensje. Nikt nie widzi ile pracy kosztuje utrzymanie pozytywnych relacji z klientem, przygotowanie zamówień itp. Robisz często coś za wszystkich, nie masz szans na wyrobienie swojej premii. Nikt nie podziękuje i nie doceni za starania. Atmosfera miedzy pracownikami jest super. Ale zarząd nie szanuje pracownika, mam wrażenie ze robi wszystko by pieniądze nie trafiły do pracowników. Dodatkowo zabierają kluczowych klientów dla siebie żeby utrudnić zrobienie planu. Jedna i ta sama osoba robi tam tak fatalna atmosferę.. Helga jak się patrzy. 2/3 miesiące i ludzie odchodzą. Rotacja straszna. Osobiście nie polecam.

Jakie są warunki zatrudnienia w Bea Beleza?

Małgorzata

Znalazłam ogłoszenie na stanowisko specjalisty ds zakupów i miałabym w sumie kilka pytań. Jest jakieś minimum ilościowe ile trzeba znaleźć nowych dostawców na miesiąc? Jak dużą zniżkę na produkty firmowe mają pracownicy? Z tym atrakcyjnym wynagrodzeniem to jak wygląda w praktyce?

Kevin
@Małgorzata

Stanowisko o którym piszesz to z tego co kojarzę opiera się głównie na utrzymaniu i szacowaniu stanów magazynowych a więc nie jest to aktywne pozyskiwanie klientów, którym coś sprzedajesz a raczej stanowisko kupca, który poszukuje najlepszych cen na rynku i zamawia towar. Nie jest to stanowisko menadżera do spraw importu/eksportu a kupca. Jeżeli chodzi o zniżki na produkty firmowe to są one uzależnione od marki czyli na jedną masz x zniżki a na drugą y zniżki. Nie sa to jakieś zawrotne zniżki - powiedziałbym, że takie jak w innych firmach czyli jest trochę taniej. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie to tutaj już musiałabyś pójść na rozmowę i dowiedzieć się jakie są widełki ale wiadomo, że im większa firma tym lepsze możliwości także rozejrzyj się też za innymi ofertami. I jeszcze jedna rada - jeżeli nie odpowiada Ci obecna praca to chodź na rozmowy i działaj! Życzę powodzenia!

John
@Małgorzata

Specjalista ds zakupów - to z nazwy, ale generalnie w rzeczywistości w tej firmie możesz robić wszystko i nic. Nieważne tez jak będziesz się starać zawsze będzie za mało bo osobom, które stawiają wymagania nie do końca wiadomo o co chodzi. Nie ma ani wizji ani konkretów w która stronę zmierzać. Jeśli Ci zle w obecnej firmie i chcesz iść dalej to tutaj polecam ominąć szerokim łukiem

Wiktoria
@John

No dobra, ale jak się pracuje na tej posadzie specjalisty ds. zakupów, to w umowie nie ma wypisanych obowiązków i zadań? Chyba powinny być właśnie kolejno wymieniono, co się robi. Jak to wygląda pod tym formalnym względem?

John
@Wiktoria

Oczywiście ze na papierze formalności są przestrzegane. Tylko na papierze. Pierwsze 2-3 miesiące będzie miło i uprzejmie. Później zaczyna się robić bardzo niemiło - są stawiane wymagania, ale nie otrzymujesz ku temu narzędzi. Masz zdobywać najlepsze ceny, utrzymywać dostawców, ale budżety skromniutkie - czasami tylko wystarczy na kilka SKU

zaintrygowana/zainteresowana

Widzę, że od roku systematycznie jest u nich ogłoszenie na kierownika call center. Może mi powiedzieć co się tam dzieje? Trochę strach aplikować jak czytam te komentarze. Ktoś był tam na rozmowie na to stanowisko?

Dobra rada
@zaintrygowana/zainteresowana

Tam nie ma call center…może dlatego

Swój

Miałem identycznie jak moi przedmówcy. Rozmowa o pracę na wyższe stanowisko poszło świetnie. Kwalifikacje nawet ciut wyższe niż oczekiwane. Obietnica kontaktu w ciągu dni i cisza. Nawet nie odbierają telefonu. Bardzo duży brak profesjonalizmu.

Maja
@Swój

A możesz napisać ile czasu minęło od aplikacji do rozmowy? Rozmowa jest online czy stacjonarnie? A może dają wybór? Przymierzam się i nie wiem czego się spodziewać. Mam nadzieję, że do mnie oddzwonią

Jaki jest wkład kierownictwa Bea Beleza w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Pan Areczek

Znasz firmę, w której Prezes Zarządu robi wszystkim gofry, bo przegrał zakład???(Zapewniam, smaruje grubo dżemorem) Znasz firmę, w której Dyrektor Operacyjny przyznaje się przed wszystkimi na forum do porażki??? I to tak, że to ciebie napędza jeszcze bardziej do działania, bo wiesz, że nie zawsze się wygrywa, ale masz wokół siebie ludzi, którzy zawsze pomogą, wesprą i są otwarci na twój rozwój.

Dominika
@Pan Areczek

Brzmi jak super kierownictwo! A jeśli chodzi o temat rozwoju to zapewniają jakieś szkolenia itp? :)

słabizna

w firmie jest słaba atmosfera, przekonasz się po zatrudnieniu, zapraszamy :) zajmujemy się obgadywaniem i nieefektywną pracą.

Dominika
@słabizna

dlaczego w firmie jest słaba atmosfera? :/ o co chodzi z tym obgadywaniem i nieefektywną pracą?

Kierowniczka

Dobrego czego? Jaki wkład? Tutaj dobra atmosfera nie jest potrzebna, tutaj są potrzebne wyniki i realizacja celów.

Nie lubię gofrów
@Pan Areczek

Panie Areczku, to, że piszesz nazwę stanowiska wielką literą wskazuje, że jesteś wpomnianym prezesem albo dyrektorem. Sposób w jaki piszesz o gofrach i o przyznaniu się do błędu sugeruje, że jest to dla Ciebie coś wyjątkowego. Otóż nie jest. ???? Zapewne zaskoczy Cię, że pracownicy wolą mieć grubo posmarowane każdego 10 dnia miesiąca niż posmarowane gofry. Co do dyrektora, to nie ma potrzeby żeby przyzawał się do błędów. "Z dołu" świetnie widać błędy "na górze". Ważne żeby dyrektor umiał rozwiązać te problemy, a nie zrzucał odpowiedzialność na podwładnych, co paradoksalnie jest zaprzeczeniem zakresu odpowiedzialności osoby na stanowisku dyrektorskim. Na koniec ani gofry ani przyznanie się do błędu nie świadczą o atmosferze. Przecież można w ciągu roku wymienić całą kadrę w firmie i dalej robić gofry i przyznawać się na forum do błędów. Dobrą atmosferę poznaje się po przyczynie prowadzenia rekrutacji. Jeżeli szuka się pracownika że względu na rozwój (rozrost) firmy, to jest ok. Jeżeli ze względu na rotację na stanowisku, to zdecydowanie nie najlepiej świadczy o atmosferze. Podsumowując Panie Areczku moja kobieca intuicja mówi mi, że albo się trochę "odkleiłeś" albo brakuje Ci elementarnej wiedzy.

Aneta
@Kierowniczka

No ale chyba dobra atmosfera prowadzi do tego, że są lepsze i łatwiej je osiągnąć, co nie?

Poznańska Pyra

Jaka ścieżka kariary w firmie która nie ma struktur, to zwykły kurnik prowadzony przez trzech wymoczków. Sales force to istne (usunięte przez administratora) i wodorosty, no i ta zabawna kuleczka kierowniczka na kaczych nóżkach. Ogólnie dla PH żadna ścieżka kariary, nikt tego nie zna i taki wpsi w CV nic nie wnosi. Elo pyrlandia

Prawdaboli
@Poznańska Pyra

Jesssu chron wszelakie instytucje od takich klientow!!! Sama forma wypowiedzi I jezyk sa ponizej wszelakiej krytyki. Widze,że należy Pan/Pani do grona niedocenionych? Może weź się człowieku do uczciwej pracy I wypełniaj obowiązki( najlepiej niezbyt wymagające,bo kolejna firma zgarnie złe recenzje). Jeżeli pracujesz uczciwie to w tej firmie na bank uczciwie zapłacą. A tak na marginesie- żeby brać należy coś od siebie dać!

Elżbieta
@Prawdaboli

Uczciwie zapłacą? domyślam się, ze jesteś pracownikiem firmy? Możesz podać widełki jeśli chodzi o wynagrodzenie?

Prawdaboli
@Elżbieta

Wszystko zalezy od stanowiska,które obejmujemy oraz od stażu pracy...Ale to chyba w kazdej pracy tak jest,nieprawdaż?

Młoda

Jak się pracuje w tej firmie jako przedstawiciel na umowę o prace ? Kasa jest Ok?

Nie poleca
@Młoda

Kasa? Zrobią wszystko żeby nie wypłacić premii. Chore i nierealne plany sprzedażowe, ciągły brak towaru. Wystarczy spojrzeć jaka jest rotacja na stanowiskach przedstawicieli...

@Nie poleca

To targety są tak ustawione ze nie można ich zrobić? Kiepsko bo myślałem żeby wysłać CV ale liczyłem na premie od sprzedaży. Jak już się uda to ile jest tej dodatkowej kasy?

Nie poleca
@Paweł

Śróbki

Mmmm

Brałam udział w rekrutacji na Przedstawiciela handlowego ....Pani kierownik która prowadziła rozmowę miała odezwać się w następnym tygodniu ....po czym zero odzewu ,cały czas wznawiają rekrutację ( 3miesiące ) . Nie polecam , szkoda waszego czasu .

@Mmmm

Próbowałaś się sama skontaktować z firmą bo może rekrutacja nadal trwa? Niektóre firmy przeciągają to nawet do miesiąca. Ja na twoim miejscu bym zadzwonił żeby wiedzieć na czy stoję.

Home office

Jak wygląda kwestia możliwości pracy zdalnej? Czy jest szansa na pracę w wymiarze 50% czasu na home office?

@Home office

Niestety nie ma takiej możliwości

Zostaw merytoryczną opinię o Bea Beleza - Poznań

• Jak się pracuje w Bea Beleza?

Zobacz opinie na temat firmy Bea Beleza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bea Beleza?

Bea Beleza
1.4/5 Na podstawie 170 ocen.
  • Wiśniowa 22
    62-052 Poznań