Pm Bros S.C. Agencja Reklamy Marek Lis Paweł Stachal

Lublin

Opinie o Pm Bros S.C. Agencja Reklamy Marek Lis Paweł Stachal

Gvxbj 2015-01-15 23:58:03
Najgorsza firma jaka moze byc. Szef niezrownowazony psychicznie furiat który sie wyzywa na pracownikach. Nikomu nie polecam... Warunki beznadziejne wszyscy w jasnym wyziębionym pomieszczeniu siedzą w polarach i kurtkach. Parkingu przed budynkiem nie ma trzeba samochody zostawiać gdzie indziej i dralowac na piechotę. Beznadziejnie !!! Przedewszystkim jeżeli chodzi o ludzi
Wiem co piszę 2015-11-12 11:06:33
Opinię powyżej w pełni potwierdzam. Szanujesz siebie - nie idź tam.
Fox News 2016-03-07 11:50:08
Nora furiata.
Wilk 2016-03-08 08:59:54
Jeśli lubisz:

- gdy ktoś notorycznie odreagowuje swoje prywatne problemy na pracownikach
- oddech za swoimi plecami i poczucie, że ktoś patrzy na twój monitor
- gruszki na wierzbie, bajki i krętactwa
- pobieranie nauk od kogoś, kto o twojej pracy nie ma zielonego pojęcia
- brak papieru w brudnych toaletach
- ilość zamiast jakości

To jest miejsce dla Ciebie! Spiesz się z aplikacją, póki jeszcze istnieje.
Wilk 2016-04-27 21:34:25
W firmie jest porządek? Buahahahaha! Szacunek za poczucie humoru :) Masz nazwisko na literę L czy S?
kacha 2016-05-01 22:57:52
totalne dno, szkoda czasu na nich
Kava 2016-05-10 09:54:15
Jeśli jesteś początkującym grafikiem to w tym miejscu możesz skutecznie zniechęcić się do tego zawodu.
Kava 2016-07-12 12:04:58
Nie dziwie się, że nie poszukuje. Kto by się zgodził na takie warunki finansowe i atmosferę w pracy, chyba desperat. Kury Wam macać a nie ludzi wykorzystywać.
tmsms 2016-07-13 21:56:38
Fajnie, że są zniżki dla studentow @tomek, bo przecież studentowi zawsze potrzebne są jakieś ulgi. Ciekawe że z usług są raczej zadowoleni klienci, a pewnie i pracownicy mają dobre zarobki.
Zostaw swoją opinię o Pm Bros S.C. Agencja Reklamy Marek Lis Paweł Stachal - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pm Bros S.C. Agencja Reklamy Marek Lis Paweł Stachal