Opinie o Hand Made Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Hand Made Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Hand Made Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hand Made Sp. z o.o. w Kraków

Agata

Dzień dobry, przestrzegam przed tą firmą, kupiłam łóżko dla dziecka, po czym ani łóżka ani pieniędzy, ani kontaktu. Mają swoją stronkę na internecie plus na fb i Instagramie, nie kupujcie na ich stronie bo nie zobaczycie ani przedmiotu ani pieniędzy i nie dajcie się nabrać że tu Kraków tam Bytom to jedno i to samo...błagam nie dajcie się nabrać i zgłaszacie ich na policję jak już się daliście nabrać.

Beata
@Agata

Nie polecam sklepu meblehandmade, ani żadnego sklepu prowadzonego przez tę samą właścicielkę. Czekam na zwrot pieniędzy za zamówienie z 25 stycznia 2024r., nr 73933, które nie zostało do mnie wysłane mimo potwierdzenia w mailu deklarowanej daty wysyłki (23 luty). Odstąpienie wysłałam e-mailem oraz na messenger w dniu 27.02.2024, dodatkowo wysłałam list polecony ktory zostal odebrany 12.03.2024r. listem poleconym.

Tomasz Nawrot

Razem z żoną postanowiliśmy zamówić meble dla naszej ukochanej pociechy wybraliśmy sklep meble hand made z powodu dużej ciekawej oferty Mebli wysłaliśmy kilka zapytań z żoną na temat wybranego przez nas zestawu Mebli. Po kilku godzinach dostaliśmy wszystkie odpowiedzi na nasze pytania. Czas realizacji zamówienia był wydłużony spowodowane urlopem firmie to jest jak najbardziej zrozumiałe ze względu na okres Wakacyjny dodatkowo taka informacja była zamieszczona w kontakcie więc nie mamy żadnych pretensji że czas realizacji był wydłużony. Wcześniej dostaliśmy informację że meble są gotowe do wysyłki dostaliśmy list przewozowy w którym mogliśmy śledzić całą wysyłka kurier który nas odwiedził był bardzo uprzejmy pomógł nam wnieść meble na drugie piętro. Złożenie Mebli bardzo proste nie było problemów ze skręceniem całości i dopasowania do naszego wnętrza oraz potrzeb. Osobiście nie mam nic do zarzucenia tej firmie jedynie wydłużony czas realizacji ale zgodnie z wyjaśnieniami uznajemy tą sytuację.

@Tomasz Nawrot

Jak zwykle jestem zadowolona. Jak zwykle pełen profesjonalizm i dbałość o każdy szczegół. Jak zwykle szybka realizacja i jak zwykle planowo. Podsumowując "Jak zwykle" -niezwykła firma , mega sklep, który jako jedyny podczas mojego całego remontu i stresu jako jedyny zrobił wszystko tak jak miało być . Polecam :)

Justyna

Jak widać chęć coraz bardziej szczerzy się w tym kraju coraz więcej ludzi wyraża swoją agresję przez pisanie anonimowych komentarzy Opinii lub celowo niszcząc czyjąś opinię Zastanawia mnie tylko jedna rzecz dlaczego te osoby które czują się tak bardzo pokrzywdzone nie piszą do firmy w której są pokrzywdzone tylko wylewają swoje żale na Internecie przecież wszystko idzie załatwić normalnie można wysłać wezwanie do zapłaty mieć dokument na to i na tej podstawie żądać zwrotu kosztów. Osobiście jestem całkowicie zadowolona z tej firmy nie mam żadnych zastrzeżeń do prowadzenia całego zamówienia oraz wysyłki jakie samego towaru jestem bardzo zadowolona kontakt był bardzo dobry nie mogę na nic narzekać i w czasie gdy naprawdę uważam osobiście że często zawracam różnym firmą lub instytucją głowę naszymi zbędnymi pytaniami oraz nie oczekujemy odpowiedzi tylko zadajemy następne pytania, jesteśmy wręcz agresywni i uważamy że wszystko należy nam się na już nie mamy za grosz cierpliwości szacunku oraz wyrozumiałości do drugiej osoby przecież nie jest nikt komputerem i nie pracuje całą dobową i nie jest do naszej tylko dyspozycji tylko dlatego że my piszemy maila jesteśmy tutaj jakimiś ważnymi osobami tylko jesteśmy klientami rozumiem że każdy klient jest ważny bo płaci komuś za zrobienie konkretnej rzeczy natomiast, Wielu przypadkach zamiast się zastanowić troszeczkę nad soba i dać tej osobie odpowiedzieć dać odpowiedni czas to strasznie nachalnie zachowujemy się i każdy z nas ma do czynienia z takim hejtem w swojej pracy lub innych miejscach ja osobiście polecam sklep osobiście jestem bardzo zadowolona z zakupów i na pewno skorzystam z tej oferty jeszcze raz

AngelikaSz
@Justyna

Nikt nie wylewa tu swoich żali! Każdy z nas został (usunięte przez administratora) przez ta firmę! Czy normalne wg Pani jest ze od 3 msc nie mam ani mebli jak kasy?! Pisałam grzeczne maile, próśby i inne bzdety których wymagali Ci (usunięte przez administratora) do zwrotu. Moje zamówienie od 3 tyg jest w fazie zwrotu pieniędzy! Jakoś wolno „idą” to przelewy!(chyba ze to piechota to inna sprawa) Kobieta (usunięte przez administratora) setki ludzi !! W sumie dobry biznes czyimś kosztem - ma pożyczki bez oprocentowania. Mam nadzieje ze policja weźmie się za ta babe i wsadzi ja na długie lata tam gdzie jej miejsce!!!

Jagoda

Jestem klientką która kilkanaście razy zamawiała, nigdy przenigdy nie było problemów. Zawsze jestem bardzo zadowolona z obsługi oraz kontaktu Głównie kontaktuje się mailowo Polecam tą firmę oraz pracowników

@Jagoda

Zamówione łóżko dla córki. Brak zaksięgowanej wpłaty brak kontaktu mailowego i telefonicznego po kilku mailach. Zwrotu pieniędzy brak czekam jeszcze do końca regulaminowego czasokresu choć nie wiem czy warto bo przecież wypłata nie została zaksięgowana. Tematem zainteresowałem już posłów na sejm którzy w dobie kampanii deklarują pomoc. Zgłoszone do cert.pl . W mailach informuję panią że będę codziennie sprawdzał czy nie powstał nowy sklep tego typu i przestrzegał wszystkich na wszystkich grupach wykończeniowych budowlanych itp. Adres ul. Kędzierzyńska 17 jest nie prawdziwy przesyłka właśnie do mnie wróciła

Diana Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Mam nadzieję że jak najwięcej osób przeczyta informacje na temat tej firmy. W grudniu dokonałam zamówienia łóżka dla córki. W styczniu próbowałam się skontaktować z firmą na jakim etapie jest zamówienie. Telefonów nie odbierają, może każdy sprawdzić jak to wygląda , podobnie jest z odpisywaniem na meila. Kontaktu dokonałam przez komunikator fb ale Pani co do wysłanego formularza z rezygnacja i zwrotem pieniędzy tylko przedłuża sprawę że przekaże informacje komuś kto zajmuje się meilami itp. Sprawa ciągnie się od stycznia a niedawno znalazłam również artykuł który jest zdecydowana prawda a nie jaka nagonka na właścicieli. To zwyczajni (usunięte przez administratora) https://wyborcza.biz/biznes/7,147743,30349689,mialy-byc-piekne-meble-nie-ma-ani-mebli-ani-pieniedzy.html?disableRedirects=true

Iwona zamówienie 73545 !!!!!!! Nowy wpis

Witam, dnia 14.11.2023 zamówiłam łóżko dla dziecka niestety do dnia dzisiejszego nie otrzymałam łóżka ani zwroty pieniędzy za łóżko pomimo odstąpienia od umowy (po zweryfikowaniu informacji że sklep to (usunięte przez administratora) Pani Perfidnie (usunięte przez administratora) ludzi sprawa trafi do Sądu

Justyna Nowy wpis

Polecam jestem naprawdę mega zadowolona z zakupionego zestawu startowego super delikatna tkanina oraz jakość szycia, naprawdę rewelacja.

Agata

@pracodawca
@Agata

???? czytałam opinie ale tylko te pozytywne mi się wyświetliły a teraz znalazłam dopiero , ze to (usunięte przez administratora) 1200 zł poszło ????czy jest jakaś możliwość znałeś ta firmę fizycznie ?

@Agata

Ja również przestrzegam przed ta „firma”. Kłamcy, oszuści i złodzieje! Towaru brak, kontakt praktycznie zerowy! Dopiero bo długiej wyczerpującej psychicznie walce udało mi się odzyskać pieniądze.

Klientka
@Agata

Dzien dobry, mogę zapytać jak skończył się temat zakupionego łóżka? Niestety nie przeczytałam wszystkich opinii i też zero kontaktu a pieniądze wpłacone

Patrycja
@Agata

Równie przestrzegam. Ani mebli ani pieniędzy

Dorota
@Agata

(usunięte przez administratora) oddaj pieniądze. Ostrzegam każdego żeby nie kupował na tym sklepie ani żadnym innym w którym właścicielka jest p.Dyńdo . Która (usunięte przez administratora) i nie wysyła towaru. Ja swój towar zamówiłam 21 października u do tej pory nie uzyskałam ani łozka ani pieniędzy

Beata Nowy wpis
@Agata

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Hand Made Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
Iwona

Dzień dobry, uwaga (usunięte przez administratora) nie wyśle kupionych mebli bo ich nie ma wyłudzenie pieniędzy

Edyta

Jagoda

Anna Rybińska
@Jagoda

zakupiłam łóżko hermes wysyłka dłuższa niż się spodziewałam ale łóżko super

Kamila
@Anna Rybińska

Witam, ile Pani czekała na wysyłkę ? 11.08 zamówiła 2x łóżko Hermes po dziś dzień nie mam zamówienia.

Agnieszka
@Kamila

To nieprawda!! nie wierzy Pani w pozytywne komentarze! Firma nie ma żadnego towaru . Zgłoszać sprawę na policję. Dołączyć do pozwu zbiorowego!

Dorota
@Jagoda

Jestem zadowolona z zakupu mebli

Kamila
@Jagoda

Osobiście chcę się pochwalić swoim łóżkiem tylko niestety nie można dodać tutaj zdjęcia jestem jak najbardziej zadowolona z całego zamówienia. Na każdym etapie zostałam informowana na każdym etapie miałam kontakt z całą ekipą sklepu. Tylko raz napisałam maila odnośnie zamówienia do sklepu tak cały czas wszystko zostawałam bez proszenia się zamówienie dostarczył kurier nawet je wy nius do domu. Ze skręcaniem łóżka też nie było większych problemów łóżko jest bardzo dobrej jakości tapicerka oraz kolory są fantastyczne moja córka jest bardzo zadowolona każdemu polecam łóżko Królik

Tomasz Stala

Łóżko dla córki zakupione w sklepie Sklep-Meble24(uwaga na pisownie) należący do tej samej właścicielki podobnie jak kilka innych . Kontaktu brak opłata zaksięgowania w panelu klienta brak opłaty. Numer telefonu nie aktywny. Mailowy kontakt nie możliwy. zgłoszono naruszenie do cert.pl, dalej na policję i do rzecznika praw konsumenta. Przepraszam za powtarzanie wiadomości ale będę taki komentarz umieszczał wszędzie do momentu zwrotu pieniędzy. I dla innych by nie musieli liczyć się ze startą jak ja.

Katarzyna

W listopadzie Zamówiłam przewijak. Mamy luty i nie dostałam ani przewijaka ani zwrotu pieniędzy pomimo odstąpienia od umowy. Nie ma również możliwości skontaktowania się z firmą. (usunięte przez administratora)

Alicja

Jestem bardzo zadowolona, że dokonałam zakupu akurat w tym sklepie. Bardzo miła i fachowa obsługa w połączeniu z terminową i profesjonalną dostawą, sprawia że ten sklep jest godny do polecenia dla każdego

Maria

Duży wybór mebli bardzo dobrej jakości do każdego wnętrza oraz stylu. Po zamówieniu narożnika przez internet obawiałam się jakości wykonania ale po otrzymaniu przesyłki efekt był niesamowity. Materiał bardzo przyjemny w dotyku (na taki właśnie liczyłam). Przesyłka dotarła do mnie bardzo szybko, cały czas byłem informowana o etapie mojego zamówienia. Przewoźnik dostarczył narożnik w nienaruszonym stanie.

Gosia

Bardzo polecam sklep, meble pięknie wykonane, a obsługa dosłownie staje na głowie, aby sprostać oczekiwaniom klienta, jestem bardzo mile zaskoczony tak profesjonalnym podejściem, dziękuję za mega zaangażowanie, aby moje meble przyjechały znacznie wcześniej niż było to zaplanowane, oby więcej takich sklepów

Sylwia K
@Gosia

Nie polecam Brak mebli i brak zwrotu pieniędzy.Sklepy są fikcją.(usunięte przez administratora)

Aleksandra Tańcula

#Meblehandmade to jedno wielkie (usunięte przez administratora) pani Agnieszka nie sprzedaje żadnych mebli i nie oddaje pieniędzy za zamówienie na dodatek co chwilę zakłada nowe sklepy o innej nazwie kradnie zdjęcia z innych stron internetowych żeby (usunięte przez administratora) dalej ludzi

@Aleksandra Tańcula

Sama prawda .Właśnie przechodzę to samo .Firma handmade pl,meble 24 to to samo.OSZUSTWO

Solidny sklep oraz zaufany sprzedawca - bezpiecznie, tanio i szybko. Wystarczyła jedna rozmowa telefoniczna z pracownikiem obsługi i wszystkie moje wątpliwości zniknęły. Na czas, bez nerwów, zgodnie z zapowiedzią. Ogromnym atutem sklepu jest wiarygodność w opisach produktów, za to cenię ich najbardziej.

@Ania

Sylwia

Zamówiłam u nich łóżko dla córki 14 .01.24 i już 17 pisałam o status mojej wysyłki ,potem 22 .01 cisza.31.01.2024 napisałam,że idę na policję.Moje zamówienia zostało anulowane i niby nastąpiła procedura zwrotu.Wlascicielko zasypuje mnie tylko wiadomościami typu regulamin i pouczenia o zniesławieniu.Sklep nadal istnieje i nadal sprzedaje (usunięte przez administratora)

weronika

Polecam wszystkim. Jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupów w tym sklepie. Pełen profesjonalizm. Bardzo miła obsługa i dobry kontakt.

Tomasz Nawrot

Grażyna
@Tomasz Nawrot

U mnie dziś był kurier z łóżkiem też dostawa trochę później niż byłam gotowa, łóżko w trakcie składania

Grażyna
@Grażyna

Potwierdzam po złożeniu łóżko bardzo ładne

Ewelina Kniak
@Tomasz Nawrot

Szczerze mogę powiedzieć jakoś łóżka wystarczająca adekwatna do ceny, transport ok, komunikacja ok, ogólnie jest ok #meblehandmade

Arek
@Tomasz Nawrot

Meble doskonałej jakości z troską o detale. Miła I pomocna obsługa, w tym także firmowy transport. Pozdrawiam serdecznie

meblehandmade

dziękujemy za opinie

Krzych
@Tomasz Nawrot

Razem z żoną zakupiliśmy łóżko małżeńskie w dostawa na czas jesteśmy bardzo zadowoleni z całego zamówienia

Z
@Tomasz Nawrot

????Ściema, sklep meble hand made to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Mąż zamówił szafę za ponad 1500 zł. Nie ma mebla, nie ma zwrotu pieniędzy i zero kontaktu. Chyba ktoś zapłacił Ci za pozytywną opinię ????

Sylwia K
@Tomasz Nawrot

To było kupowanie kota w worku, ale długo się nie zastanawiałam. Narożnik spodobał mi się od razu. Miałam obawy, bo powystawowy, ale niepotrzebnie. W rzeczywistości prezentuje się równie ładnie jak na zdjęciach, a nawet lepiej. Pięknie wykonany, z dbałością o każdy szczegół. Ciężki, solidny, metalowe nóżki, żadne plastiki. Śliczny kolor, przyjemny materiał Loca, który czyści się bardzo dobrze (funkcja spania obita tym samym materiałem). Siedziska ani za twarde, ani za miękkie, bardzo wygodne (funkcja spania również!). Bezproblemowa zamiana stron narożnika (ja kobieta zrobiłam to sama;)). Dodatkowym zaskoczeniem były gratisowe poduszki. Narożnik był rewelacyjnie zapakowany, tu nie miało prawa nic się uszkodzic! To pierwszy tak udany zakup przez internet. Dziękuję i polecam Sprzedającego z czystym sumieniem :)

@Tomasz Nawrot

Polecam sklep łóżko królik kupiłem - bardzo dobrze wykonane

Rafał
@Michał

Bardzo szybko Pan dostał swoj mebel ja na swoj czekam 3 miesiace. NIE POLECAM NIKOMU

justyna
@Tomasz Nawrot

ja też zamawiałam i wszystko dobrze

Patrycja K

Ta firma to (usunięte przez administratora) Nigdy nie otrzymają Państwo zamówionego towaru ani zwrotu pieniędzy! Proszę poczytać artykuły w internecie o jej działalności albo znaleźć grupę (usunięte przez administratora) na FB. A najlepiej omijać panią i jej firmę(y) szerokim łukiem!

Patrycja

Zamówiłam lozko dla córki 30.11.2023 Zero kontaktu z firmą, nikt nie odbiera telefonu. Do tej pory nie mam ani łóżka ani pieniędzy

Zostaw merytoryczną opinię o Hand Made Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Hand Made Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hand Made Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hand Made Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 6 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hand Made Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Czarnowiejska 55
    30-049 Kraków