Opinie o Communication Unlimited Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Communication Unlimited Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Communication Unlimited Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Communication Unlimited Sp. z o.o. w Warszawa

Szpila Nowy wpis

Pracowałem w tej agencji dość długo i jakoś dawałem radę, ale odbiło mi się to mocno na psychice. Ciągła presja, bezmyślne decyzje, prywatne zlecenia z samej góry przed projektami dla klientów, kontrakty po znajomości. Utrzymują się tylko korposzczury i bezwzględni karierowicze.

Communication Nowy wpis
@Szpila

Dziękujemy za Twoją opinię, zastanawia nas jednak fakt, że jest ona anonimowa. Przede wszystkim powoduje to, że jest dla nas trudniejsza do zrozumienia w pełni i niestety mniej wiarygodna. Jako firma jesteśmy otwarci na konstruktywne komentarze, chcielibyśmy zrozumieć, dlaczego Twoje doświadczenie z nami było w Twojej ocenie tak trudne. Ciągła presja i niejasne decyzje są dla nas istotnym sygnałem, że może istnieć obszar do poprawy w naszej firmie. Zależy nam, aby być bardziej przyjazną firmą, Twoje wsparcie będzie dla nas bardzo pomocne. Naszym celem jest stworzenie środowiska pracy, w którym przede wszystkim pracownicy czują się dobrze. Mamy jednak świadomość, że nasza firma nie jest dla każdego. Branża w jakiej działamy jest bardzo angażująca i wymagająca, istnieje duża konkurencja. Jesteśmy niezależnym podmiotem, w związku z czym szczególnie mocno to odczuwamy. Praca w service company nie jest dla każdego, nie każdemu odpowiada, nie każdy może i chce pracować w usługach. Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana bardziej szczegółową rozmową, jesteśmy otwarci na bezpośredni dialog, jesteśmy dla Ciebie. Czekamy na możliwość dalszej dyskusji. Pozdrawiamy i życzymy Ci wielu ciekawych wyzwań i sukcesów oraz przede wszystkim znalezienia idealnego miejsca dla Ciebie.

Jak wygląda rozmowa w Communication Unlimited Sp. z o.o. na stanowisko Asystent / Asystentka? Z iloma osobami się rozmawia? 10 stycznia pojawiło się ogłoszenie.

Czy Communication Unlimited Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Kinga Nowy wpis

Tak, nasza firma bardzo dba o rozwój pracowników i zapewnia regularne szkolenia. Organizujemy różnorodne szkolenia, które obejmują tematy związane zarówno z naszą branżą, charakterem działalności, jak i umiejętnościami miękkimi. Dążymy do tego, aby nasi pracownicy mieli stały dostęp do wiedzy i do aktualnych narzędzi niezbędnych do realizacji powierzonych im zadań. Nasze inicjatywy szkoleniowe są skrojone tak, aby dostosować się do zmieniających potrzeb rynku oraz indywidualnych celów rozwojowych naszych pracowników. Dzięki temu wspieramy ich rozwój na każdym etapie ścieżki, kariery zawodowej. Szkolenia odbywają się w formie on-line jak i tradycyjnej, stacjonarnie. Organizujemy też spotkania wewnętrzne, które mają na celu dzielenie się doświadczeniami oraz wiedzą w ramach Zespołu. Od października bieżącego roku, ruszamy też z długofalowym, autorskim projektem szkoleniowym CU Academy.

Czy w Communication Unlimited Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Dorota

W Communication Unlimited możliwa jest praca na podstawie B2B, a także na umowę o pracę.

Account Manager

Pytania dotyczyły wyłącznie klientów, których można do agencji CU przyprowadzić. 90% rozmowy dotyczyła wypytywania o klientów, których miałam w poprzedniej pracy (zostałam zapytana o wszystkich wymienionych w cv). Czułam się jakbym była wywiadownią handlową. Odniosłam wrażenie, że agencja jest strasznie zdesperowana na pozyskanie nowych kontraktów. Czułam się jakbym ubiegała się o stanowisko new business managera. Wrażenie po rozmowie - mierne. Wyczuwalny potworny nacisk na pozyskiwanie nowych budżetów - nie dziwiłabym się gdyby wpływało to na atmosferę pracy w firmie.

- 90% spotkania to wypytywanie o klientów z poprzedniej pracy - pozostałe 10% to pytania o wielkość budżetu jaką deklaruję przyprowadzić do firmy (milion, dwa?) - czy lepiej się czuję w atl czy btl? - czy dałabym radę poprowadzić projekty klienta obcojęzycznego?

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Czy Communication Unlimited Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Dorota

Wśród benefitów, które Communication Unlimited oferuje pracowniom nie ma karty Multisport, ale jest na przykład dofinansowanie posiłków.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Communication Unlimited Sp. z o.o.?

Dorota

Rozmowy kwalifikacyjne przeprowadzamy w zależności od preferencji kandydata zarówno online, jak i w siedzibie firmy. W drugim przypadku zachowujemy wszelkie zasady bezpieczeństwa i ostrożności - mierzenie temperatury, maseczki oraz dystans społeczny.

Filip

Firma dobrze oceniana w kategorii pracodawca więc to już samo za siebie mówi , że warto tu się dostać do pracy.

Czy firma Communication Unlimited Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Dorota

Communication Unlimited w całości finansuje organizowane dla pracowników szkolenia. W ubiegłym roku wszyscy chętni mogli uczestniczyć w szkoleniach z SEO, narzędzi social media, zarządzania budżetami w social mediach czy performance marketingu. Część menedżerów miała sesje coachingowe. Ponadto w firmie organizowane są raz w miesiącu warsztaty ("Kreatywne piątki"), podczas których wymieniamy się wiedzą i doświadczeniami z branży kreatywnej, rozwijamy umiejętności komunikacyjne i pracy zespołowej. Co jakiś czas bierzemy również udział w inspirujących spotkaniach z przedstawicielami świata sztuki.

Animowo

Poprzednie komentarze takich osób jak np. Darek, Karol, Amelia, Julia.. są nieprawdziwe ponieważ osoby o takich imionach nie pracują w CU, przynajmniej na przełomie ostatnich 3 lat. Praca w Agencji jaka jest każdy wie: dynamiczna, pod presja czasu.. ale to co się tam dzieje chyba przerasta już wszystko. Na początek, na start taka praca jest ok. Jedna osoba ma kilka stanowisk, długa listę zadań i odpowiedzialności wiec można się sporo nauczyć. Praca często po godzinach, wieczne spotkania wewnętrzne. Umowa o prace na najniższa krajowa plus reszta na umowę o dzieło. Atmosfera napięta i wiecznie nerwowa - raczej toksycznie. Brak wdrożenia, przyuczenia do stanowisko. Wszystko dzieje się na zasadzie masz i rób.

@Animowo

Odpowiem nie jako Anonim, bo przyznaję się do tego co mam do powiedzenia. Co do pracy po godzinach to chyba się z tym nie spotkałam, po 8 godzinach jest możliwość wyjścia dla każdego- nikt nie trzyma ani minuty dłużej na siłę. Spotkania wewnętrzne- tak, odbywają się, ale nie wiem jak inaczej mielibyśmy się komunikować wewnątrz firmy i sprawić żeby wszystko działało tak jak trzeba. Stwierdzenie napiętej atmosfery aż mnie zaskoczyło- tzn. chodzimy do studia sączyć bąbelkowe napoje, organizowane są wyjazdy, w kuchni leżą pyszne soczki do herbatek, a pod biurkami biegają psiaki. Mogłabym wymieniać dalej, ale mam nadzieję, że w głowie każdej osoby czytającej już powstał obraz panującej tutaj "napiętej i nerwowej" atmosfery. Kończąc napiszę coś od siebie, bez odwoływania się dalej do opinii Pana/ Pani Anonim: w CU ludzi traktujemy jak ludzi, szefostwo dba o pracowników i tak samo my dbamy o siebie nawzajem, żeby każdy czuł się dobrze. Praca jest mega ciekawa i daje możliwość rozwoju. Pracowałam w wielu miejscach, ale właśnie CU na ich tle wyróżnia się wyjątkowo dobrym, cierpliwym i ciepłym podejściem do pracownika. W pełni szczerze polecam to miejsce każdemu szukającemu pracy! PS. Mam nadzieje, że nie zostanę oskarżona o to, że nie pracuję w CU, bo niestety nie ma tutaj możliwości dodania zdjęcia zza biurka :)

Karol

Jeśli robisz swoje a nie patrzysz na innych to będzie Ci się podobało. Ja jestem zadowolony, zarówno z umowy jak i z ludzi, z którymi pracuję. Wiadomo, raz pracy jest więcej, raz mniej więc nie ma się co zrażać. Ja trafiłem na taki "gorący" okres i wcale nie było tak źle, dostałem sporo pomocy od kolegów na start. To moja pierwsza poważna praca i zdecydowanie będę się jej trzymał.

Jakub
@Karol

Ciesze się, że praca w firmie Communication Unlimited przypadła Ci do gustu. Jakie rady miałbyś dla osób młodych bez doświadczenia zawodowego, które rozważają pracę w tej firmie? Myślisz, że mogą bez zbędnego wahania wysłać swoje CV i starać się o zatrudnienie w tej firmie? Wypowiedz się, proszę w tym zakresie.

Julia

Jak dla mnie firma bardzo w porządku. Szefowie pomocni i przyjaźni- po prostu ludzcy! Atmosfera w moim akurat dziale bez zarzutu, z każdym można porozmawiać i w razie potrzeby liczyć na pomoc. Umowa przejrzysta i korzystna.

Karina

Ogólnie atmosfera i ludzie bardzo w porządku. Przyjazne warunki pracy. Umowa i jej poszczególne punkty zgodne z tym, co zostało wcześniej ustalone, wypłata zawsze w terminie. Mnie się tutaj bardzo dobrze pracuje ;)

Darek

Pracuję w CU od niedawna ale jestem zadowolony. Ludzie życzliwi, zostałem we wszystko dokładnie wprowadzony. Umowa, pieniądze- ok, nie ma się do czego przyczepić. Jeśli robisz swoje i nie szukasz konfliktów to na pewno będzie się dobrze pracowało. Ogólnie polecam!

Martyna

Fajna praca, fajni ludzie, przyjazna atmosfera. Wiadomo, nie zawsze jest tak, że z każdym jest się w bliskich stosunkach ale nie zauważyłam też żadnego wrogiego nastawienia czy specjalnego utrudniania pracy i ogólnie życia. Pracuję tutaj już kilka miesięcy i choć trafiłam do agencji akurat w "gorącym okresie" gdzie było na prawdę dużo pracy to nikt na mnie krzywo nie patrzył czy nie poganiał- raczej w drugą stronę, mimo pracy do wykonania koledzy starali się mnie we wszystko wprowadzić. Teraz jestem zadowolona, umowa w porządku, szefowie również, polecam!

Amelia

Niedawno byłam na rozmowie o pracę w CU. Rozmowę prowadziła Pani Ewa, bardzo miła i sympatyczna kobieta. Spotkanie mile wspominam, potraktowała mnie bardzo profesjonalnie i życzliwie. Mam nadzieję, że uda mi się zdobyć tę posadę, zwłaszcza, że słyszałam od znajomej, że to całkiem fajna, ciekawa praca, w której można się wykazać i na pewno nie ma nudy;)

Hhhg
@Amelia

Bbbb

Gośka

Mnie praca w CU się podoba. Ludzie otwarci i przyjaźni -jasne, nie z każdym utrzymuje się przyjacielskie stosunki, ale jakiegoś wrogiego nastawienia czy utrudniania komuś życia tez nie zauważyłam! Korzystna umowa, szefowie w porządku. Roboty czasem dużo, czasem mniej ale to przecież normalne;)

Pracowałam w tej agencji przez kilka miesięcy i bardzo mi się tam podobało. Ludzie w porządku, w razie potrzeby zawsze chętni do pomocy, umowa o pracę, bez żadnych przykrych doświadczeń. Niestety sytuacja życiowa zmusiła mnie do przeprowadzki a co za tym idzie do odejścia z CU ale bardzo miło wspominam spędzony tam czas i poznanych ludzi;)

Ola

Pracuję tutaj w zasadzie od niedawna, ale bardzo sobie chwalę tą pracę. Atmosfera przyjazna, Całe wdrażanie w obowiązki przebiegło sprawnie, wszystko zostało mi jasno wytłumaczone a w razie wątpliwości zawsze mogę zwrócić się o pomoc- i nikt na mnie krzywo nie patrzy. Umowa w porządku , pensja na czas.

Marysia

Ja ze swojej strony nie mam żadnych zastrzeżeń. Atmosfera i ludzie bardzo w porządku, w razie wątpliwości można liczyć na pomoc kolegów. Pensja na czas! Wiadomo, czasem roboty jest więcej, czasem mniej, ale to przecież jest praca a nie zabawa.. Jeśli ktoś myśli, że będzie siedział i nic nie robił to faktycznie będzie później rozczarowany i atmosferą i tym, że musi zostawać do późna.

To była moja pierwsza agencja i było ok. Umowa o pracę, kasa była na czas. Miałam wokół siebie fajnych ludzi to i praca szła gładko. polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Communication Unlimited Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Communication Unlimited Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Communication Unlimited Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Communication Unlimited Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Communication Unlimited Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Communication Unlimited Sp. z o.o.

Communication Unlimited Sp. z o.o.