Altavia Polska Sp. z o.o.

Opinie o Altavia Polska Sp. z o.o.

anonim 2011-04-06 00:47:51
Zmieniają pracowników jak rękawiczki... Odradzam.
Byly Pracownik 2013-02-21 18:09:27
Przepracowałem 2 lata w tym cudownym "domu produkcyjnym". Szef, Pan [usunięte przez moderatora] to jak mawiają "mały człowiek - duże ego". Firma jest dla ludzi o mocnych nerwach. Mielenie cały czas tego samego szajsu tj gazetki etc. Tylko producenci cokolwiek zarabiają na boku za prowizje za zlecenia. Reszta odwala pańszczyznę za darmo. Finansowo = dno. Atmosfera = dramat. Szefostwo = niekompetentne. Generalnie na przeczekanie, może być. Co ciekawe rotacja olbrzymia. Sama firma nic nie produkuje jedynie pod-zleca wydruki przepłacając przy tym za namową ludzi z produkcji którzy potem różnicę odbierają w drukarniach. Szefostwo udaje że tego nie widzi i się kręci dzięki Go sport i Shell.
Pozdrawiam resztę cierpliwych pracowników. Pamiętajcie dzieciaki że ten okręt z tą obsadą czeka los Titanica
grzesiek 2016-05-04 20:19:19
z tym odwaleniem, to Cię ponosi @111 :) jednak faktycznie, poniższa opinia jak dla mnie nieco nadużyta..
Zostaw swoją opinię o Altavia Polska Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Altavia Polska Sp. z o.o.